تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: تغییر نکردن سرعت و انتن دهی با افزودن انتن تقویتی به مودم huawei b525

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض تغییر نکردن سرعت و انتن دهی با افزودن انتن تقویتی به مودم huawei b525

من یه مودم huawei b525 خریدم دوستان پیشنهاد دادن یه انتن تقویتی هم بگیر. منم انتن 40dBi 4G LTE MIMO Antenna رو خریدم . ولی بعد از اتصال مودم همون 4خط آنتن رو داره و بیشتر نمی شه . سرعت هم تغییری نکرده. مشکل از کجاست؟

این رو هم اضافه کنم که کانکتور آنتن ts-9 بود منم مجبور شدم یه مبدل بهش بزنم که به b525 وصل شه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه
    شما سرچ کن برنامه LTEWatch رو دانلود کن - بعد باند دستگاه رو روی LTE-Advance بزارید مشکل بر طرف میشه
    ضمنا من روی تجربه خودم با این دستگاه ، استفاده از آنتن ها رو روی MIX نزارید و بزارید فقط روی آنتن External

موفق باشید

3. 6 کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من یه مودم huawei b525 خریدم دوستان پیشنهاد دادن یه انتن تقویتی هم بگیر. منم انتن 40dBi 4G LTE MIMO Antenna رو خریدم . ولی بعد از اتصال مودم همون 4خط آنتن رو داره و بیشتر نمی شه . سرعت هم تغییری نکرده. مشکل از کجاست؟

این رو هم اضافه کنم که کانکتور آنتن ts-9 بود منم مجبور شدم یه مبدل بهش بزنم که به b525 وصل شه.
    اگه آنتن رو کنار مودم بذاری نتیجه نمیگیری. سعی کن حتما آنتن رو توی فضای بیرون از اتاق و جایی که سیگنال خوبی دریافت کنی نصب کنی. من خودم یه چند روزی درگیر پیدا کردن یه جای مناسب واسه آنتن بودم. در ضمن چه مودم روی حالت
    LTE-Advance باشه و چه روی Automatically فرقی نمیکنه و مودم تجمیع فرکانس رو انجام میده.
    Last edited by alirezaveis; 17-10-2017 at 00:40.

5. 2 کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

با سلام
    سرعت دانلود چقدر میده در چه ساعاتی با چه سیم کارتی
    با سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه
    شما سرچ کن برنامه LTEWatch رو دانلود کن - بعد باند دستگاه رو روی LTE-Advance بزارید مشکل بر طرف میشه
    ضمنا من روی تجربه خودم با این دستگاه ، استفاده از آنتن ها رو روی MIX نزارید و بزارید فقط روی آنتن External

موفق باشید
    مرسی از راهنماییتون ممنون از تیریک . ابن برنامه رو نصب کردم ولی هیچ ارتباطی با مودم نمی گیره . یه اسکرین شات می ذارم ببینید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اگه آنتن رو کنار مودم بذاری نتیجه نمیگیری. سعی کن حتما آنتن رو توی فضای بیرون از اتاق و جایی که سیگنال خوبی دریافت کنی نصب کنی. من خودم یه چند روزی درگیر پیدا کردن یه جای مناسب واسه آنتن بودم. در ضمن چه مودم روی حالت
    LTE-Advance باشه و چه روی Automatically فرقی نمیکنه و مودم تجمیع فرکانس رو انجام میده.
    مرسی باید یه فکری برای جای بیرونی که شما هم گفتید بکنم. چون فعلا که با حالت اینترنال مودم فرقی نداره. راستی این مبدلی که زدم برای تبدیل ts-9 به sma تغییری تو افت سرعت نداره؟؟ اگه داره ردش کنم بره یه انتنی که msa هستش بگیرم.
    Last edited by mooli63; 17-10-2017 at 04:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام
    سرعت دانلود چقدر میده در چه ساعاتی با چه سیم کارتی
    با سپاس

سرعت دانلودم خیلی متغیره نصفه شبا حدود 35 تا 40 مگابیت . ولی در ساعت شلوغی حدود 15 مگابیت. که همین هم مدام بالا پایین میشه . سیم کارت ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بالاترین سرعتی که تو خلوت ترین ساعت دم صبح بهش رسیدم این بود. ولی این بیشینه سرعتمه که در زمان خیلی کوتاهی این سرعت رو دارم . فکر می کنم با تغییراتی اگه بتونم انتن دهی رو بروسونم به پنج خط سرعت خیلی بهتر شه.
    Last edited by mooli63; 17-10-2017 at 05:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

مرسی باید یه فکری برای جای بیرونی که شما هم گفتید بکنم. چون فعلا که با حالت اینترنال مودم فرقی نداره. راستی این مبدلی که زدم برای تبدیل ts-9 به sma تغییری تو افت سرعت نداره؟؟ اگه داره ردش کنم بره یه انتنی که msa هستش بگیرم.
    فکر نمیکنم مبدل تاثیر چندانی داشته باشه. واسه تنظیم آنتنم خود مودم رو ببرید بیرون هرجا خوب آنتن داد، آنتن رو همونجا بزارید. گاهی اوقات بالا پشت بوم خوب آنتن میده و گاهی اوقات هم توی تراس یا حیاط. بستگی به فاصله از دکل داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بالاترین سرعتی که تو خلوت ترین ساعت دم صبح بهش رسیدم این بود. ولی این بیشینه سرعتمه که در زمان خیلی کوتاهی این سرعت رو دارم . فکر می کنم با تغییراتی اگه بتونم انتن دهی رو بروسونم به پنج خط سرعت خیلی بهتر شه.
    چهار خط و پنج خط مهم نیست. من بدون آنتن چهار خط سیگنال دارم و با آنتنم باز چهار خط. ولی تو حالت دوم سرعت دانلود 11 مگابایت (88 مگابیت) توی ساعات خلوتی شبکه هستش. شما با نرم افزار LTEWatch مشخصات سیگنال دریافتی رو چک و با توجه به اون آنتنت رو تنظیم کن

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •