تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: تغییر نکردن سرعت و انتن دهی با افزودن انتن تقویتی به مودم huawei b525

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

مرسی از راهنماییتون ممنون از تیریک . ابن برنامه رو نصب کردم ولی هیچ ارتباطی با مودم نمی گیره . یه اسکرین شات می ذارم ببینید.
    اون پایین روی Settings کلیک کن. تو صفحه بعدی تو قسمت Access Method گزینه password رو انتخاب کن. تو قسمت ip هم 192.168.8.1 رو بزن و توی قسمت password هم پسورد ورود به کنسول وب مودم رو بزن. در نهایت بزن رو save. الان دیگه باید یه مودم وصل شده باشی و مشکلی نداشته باشی. اگه باز مشکل داشتی نرم افزار LTEwatch رو از آدرس زیر دانلود کن و از اون استفاده کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 4 کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اون پایین روی Settings کلیک کن. تو صفحه بعدی تو قسمت Access Method گزینه password رو انتخاب کن. تو قسمت ip هم 192.168.8.1 رو بزن و توی قسمت password هم پسورد ورود به کنسول وب مودم رو بزن. در نهایت بزن رو save. الان دیگه باید یه مودم وصل شده باشی و مشکلی نداشته باشی. اگه باز مشکل داشتی نرم افزار LTEwatch رو از آدرس زیر دانلود کن و از اون استفاده کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرسی از راهنمایی... حل شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

فکر نمیکنم مبدل تاثیر چندانی داشته باشه. واسه تنظیم آنتنم خود مودم رو ببرید بیرون هرجا خوب آنتن داد، آنتن رو همونجا بزارید. گاهی اوقات بالا پشت بوم خوب آنتن میده و گاهی اوقات هم توی تراس یا حیاط. بستگی به فاصله از دکل داره
    ممنون. سیم انتنم کلا دو متره.. چطوری برسونمش پشت بوم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممنون. سیم انتنم کلا دو متره.. چطوری برسونمش پشت بوم؟
    خوب باید واسش سیم بخری. اگه بیرون پنجره آنتن خوبی داری، آنتن رو بزار بیرون و مودم رو بزار پشت پنجره. اینطوری نیازی به اضافه کردن سیم نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خوب باید واسش سیم بخری. اگه بیرون پنجره آنتن خوبی داری، آنتن رو بزار بیرون و مودم رو بزار پشت پنجره. اینطوری نیازی به اضافه کردن سیم نیست.
    پشت بوممون یه آنتن پوینت تو پوینت هست که از طریق سیم کشی داخلی یه خروجی لن می ده تو واحد. راهی هست بشه انتن رو از طریق لن متصل کنم به اون سیستم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بدبختی پنجره ما رو به کوه توچاله ، به طرف شهر پنجره نداریم دکل هم احتمالا پشت سرمونه یعنی طرفی که پنجره نیست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

راستی یه سوال اتصال مودم به کامپیوتر از طریق کابل لن بهتره یا یو اس بی ؟ چون هر دو درگاهو داره مودم.

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه
    شما سرچ کن برنامه LTEWatch رو دانلود کن - بعد باند دستگاه رو روی LTE-Advance بزارید مشکل بر طرف میشه
    ضمنا من روی تجربه خودم با این دستگاه ، استفاده از آنتن ها رو روی MIX نزارید و بزارید فقط روی آنتن External

موفق باشید
    دوست گرامی برای اینکه بهترین سیگنال رو داشته باشیم باید رو باندlte advance بزاریم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بستگی به مودمت داره... مودم من که رو همون حالت اتومات تجمیع فرکانس می کنه یعنی فرقی در عمل نداره بزارم رو LTE Advanced یا نه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

پشت بوممون یه آنتن پوینت تو پوینت هست که از طریق سیم کشی داخلی یه خروجی لن می ده تو واحد. راهی هست بشه انتن رو از طریق لن متصل کنم به اون سیستم؟
    من که متوجه منظورتون نشدم. ولی سیم و کانکتوری که واسه آنتنای LTE استفاده میشه مخصوص این کار هستن. شما نمیتونی از سیمای دیگه استفاده کنی. افت سیگنال خیلی بالایی دارن و به درد نمیخورن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •