تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: کوبش قلب بدون افزایش ضربان قلب

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست گرامی جسارتا شما نظرات دکتر ها رو فکر کنم قبول ندارین و میخواین حتما چیزی که خودتون در ذهنتون هست رو بهشون غالب کنید. قبول دارم که دکترها اکثرشون گند زده اند به این مملکت (واقعا فاجعه شده من مریض شدم اون روز رفتم دکتر حالم رو بدتر کرد!! ) در نتیجه به گند کشیدن اکثرشون همه چی رو ولی شما باید کمی اروم باشید. پزشکی تجارت شده در ایران و انتظار نداشته باشین در اون شرایط اون دکتر نگه بعدی!! حالم از این کلمه به هم میخوره.
    شما دو سه تا دکتر رفتین برایندش هم مشخص باید بشه اگر هر سه تاش یا دوتاش گفتن پانیک دارین (روانپزشک و روانشناس) باید گوش بدین.
    شما به حرف من گوش بدین به روان شناس خوب هم مراجعه کنین که وقت بزاره. الکی هم تست و اینا نگیره ازتون از اون روانشناسای خوب باشه ارشد بالینی و دکتری. اینها به حرفاتون گوش میدن دقیقا و میگن چه تون هست. شما تمام سیستم قلب و عروقیتون سالمه و مشکلی نیست.
    اون روز ادرنالین تون که رفته بالا باعث شده به هم ریختگی در سستم اعصاب پیش بیاد.

تاکید دارم انتظار نداشته باشین این مساله دو سه روزه حل بشه! خیلی عجله دارید! هر چند درک میکنم
    ممنون بابت پاسخ هاتون
    من خودمم یه مقدار خیلی کم سطح دانشم در مورد سلامتی (سلامتی، نه پزشکی) بالاتر از بقیه افراد عادیه چون یه مدت (۱ سال) توی کار ترجمه و تحقیقات مقالات پزشکی بودم و مقالاتی ترجمه میکردم که بعضا دانشکده های پزشکی اونو چاپ میکردن چون تخصصی بودن، واسه همین بعضی از مواردی که برام اتفاق میوفته رو درک میکنم مثلا من سمت چپ قفسه سینم گاهی اوقا درد میکنه اما درک اینو دارم و واقعا میفهمم که مربوط به قلبم نیست و مربوط به استخوان های قفسه سینمه و یا گرفتگی عضلاته چون اکثر اوقات روی شکم میخابم، یا با بالا رفتن ضربان قلب (در مواقع اضطراب یا فشار کار) سریعا دراز میکشم و میدونم که زود گذره و خیلی از مشکلات دیگه که اکثر افراد عادی فکر میکنن حاد هست رو من قبول ندارم و میدونم که مشکل خاصی نیست

درسته، نظر بعضی از دکترها رو قبول ندارم چون اصلا گوش نمیدن ببینن من چی میگم، من پانیک رو دقیقا میدونم چیه و درکش میکنم اما این حالاتی که برام اتفاق میوفته رو نمیتونم درک کمک و تا حالا نتونستم دکتری رو پیدا کنم که دقیقا به حرفام توجه کنه و بزاره تا آخرشو بگم، حتی پزشکی که امروز رفتم بهش تاکید کردم که من وقت بیشتری نسبت به بیماران دیگه میخام اما نزاشتن من توضیحاتمو تکمیل کنم و دقیقا بهشون بفهمونم که چمه

روانشناس با روانشناس بالینی فرق داره؟

من به جز دکترها، داروخونه ها رو هم قبول ندارم چون بارها شده که دارو یا چیزی رو اشتباه دادن
    چند شب پیش رفته بودم داروخونه که قرصای پدرمو که تموم شده بود بگیرم، قرصارو گرفتمو بردم خونه، بابام روی قرصاش خیلی حساسه و قرصاشو قبل مصرف همیشه چک میکنه که اشتباه نباشه
    خلاصه قرصه رو چک کرده بود دیده بود اونی نیست که قبلا بوده، گفت چکش کن ببین این چیه اصلا، فکر کردم یه دارو مشابه یا همون دارو با اسم تجاری دیگه ای باشه اما با جستجو فهمیدم یه قرص برای جلوگیری از زایمان زودرسه، نمیدونستم بخندم یا تاسف بخورم به حال خودمون

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ هاتون
    من خودمم یه مقدار خیلی کم سطح دانشم در مورد سلامتی (سلامتی، نه پزشکی) بالاتر از بقیه افراد عادیه چون یه مدت (۱ سال) توی کار ترجمه و تحقیقات مقالات پزشکی بودم و مقالاتی ترجمه میکردم که بعضا دانشکده های پزشکی اونو چاپ میکردن چون تخصصی بودن، واسه همین بعضی از مواردی که برام اتفاق میوفته رو درک میکنم مثلا من سمت چپ قفسه سینم گاهی اوقا درد میکنه اما درک اینو دارم و واقعا میفهمم که مربوط به قلبم نیست و مربوط به استخوان های قفسه سینمه و یا گرفتگی عضلاته چون اکثر اوقات روی شکم میخابم، یا با بالا رفتن ضربان قلب (در مواقع اضطراب یا فشار کار) سریعا دراز میکشم و میدونم که زود گذره و خیلی از مشکلات دیگه که اکثر افراد عادی فکر میکنن حاد هست رو من قبول ندارم و میدونم که مشکل خاصی نیست

درسته، نظر بعضی از دکترها رو قبول ندارم چون اصلا گوش نمیدن ببینن من چی میگم، من پانیک رو دقیقا میدونم چیه و درکش میکنم اما این حالاتی که برام اتفاق میوفته رو نمیتونم درک کمک و تا حالا نتونستم دکتری رو پیدا کنم که دقیقا به حرفام توجه کنه و بزاره تا آخرشو بگم، حتی پزشکی که امروز رفتم بهش تاکید کردم که من وقت بیشتری نسبت به بیماران دیگه میخام اما نزاشتن من توضیحاتمو تکمیل کنم و دقیقا بهشون بفهمونم که چمه

روانشناس با روانشناس بالینی فرق داره؟

من به جز دکترها، داروخونه ها رو هم قبول ندارم چون بارها شده که دارو یا چیزی رو اشتباه دادن
    چند شب پیش رفته بودم داروخونه که قرصای پدرمو که تموم شده بود بگیرم، قرصارو گرفتمو بردم خونه، بابام روی قرصاش خیلی حساسه و قرصاشو قبل مصرف همیشه چک میکنه که اشتباه نباشه
    خلاصه قرصه رو چک کرده بود دیده بود اونی نیست که قبلا بوده، گفت چکش کن ببین این چیه اصلا، فکر کردم یه دارو مشابه یا همون دارو با اسم تجاری دیگه ای باشه اما با جستجو فهمیدم یه قرص برای جلوگیری از زایمان زودرسه، نمیدونستم بخندم یا تاسف بخورم به حال خودمون
    تمام سعیتو کن با دکتر هلاکویی تماس بگیری قبلش حساب شده تماس بگیر طوری نباشه تناقض داشته باشه حرفت..با یه تلفن زنگ بزن شارژش تموم نشه

3. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

کوبش قلب تا حد نسبتا خوبی رفع شده و فقط گاهی شبها کوبش و تپش میاد سراغم
    فقط من نمیدونم ارتباط بین تپش یا کوبش قلب با پا چیه، زمانی که پتو روی پاهام باشه و خوابم ببره دچار تپش قلب میشم حتی اگه پرانول خورده باشم قبلش، اما زمانی که پتو رو از روی پام میکشم کنار (فقط ساق پا به پایین که میشه کف پا و انگشت ها) تپش قلبم قطع میشه
    این چه ارتباطیه ؟

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •