تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: درخواست راهنمایی : خرید iPad نسخه ی Cellular یا نسخه WiFi ؟

داره خودمونی میشه Xenon360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض درخواست راهنمایی : خرید iPad نسخه ی Cellular یا نسخه WiFi ؟

دوستان عزیز قصد خرید iPad دارم . ب نظر شما نسخه ی سیم کارت خور ( Cellular ) بگیرم یا نسخه ی wifi ؟
    با توجه ب اینکه اختلاف قیمت این دو نسخه با ظرفیت یکسان حافظه ۹۰۰ هزار تومن هست برای همین سوال کردم ...

یکی از دوستان گفت ب جای اینکه ۹۰۰ بدی یدونه مودم 4G جیبی همراه تهیه کن با ۲۵۰ هزار تومن ( یوقت دردسر نداره؟)

دانشگاه ما ک واحد علوم تحقیقات تهران باشه اینترنت وای فای نداره... ازین نگرانم ک یوقت بیرون از خونه یا مسافرت موقع استفاده با یه اپلیکیشن ک نیاز ب اینترنت داره دچار دردسر بشم یا مودم جیبی همراه اون کیفیت لازم رو ارائه نده ( با توجه ب احتمال شارژ دهی کم و ناپایدار بودن شبکه یه موقع و اینکه همیشه و همه جا باید بردش اینور اونور)

نظر شما چیه دوستان ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید ... چون از یک طرف میگم من ک دارم هزینه میکنم ... حالا ۹۰۰ هم روش چون آیپد هر چند سالی باید عوضش کرد... ازون طرف هم میگم ۹۰۰ تومن خیلی پوله برا منه دانشجو... خسته شدم از بس فکر کردم ...

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

آیپد مثل گوشی نیست که تو یکی دو سال قدیمی بشه و بخواین عوضش کنید. ( ضمن اینکه خود آیفون هم همینطوره!) شما گوشیتون هات اسپات نداره؟ اگه داره که خیلی راحت میتونین از اینترنت گوشی رو آیپد استفاده کنید. دیگه گوشی که به هر حال همیشه همراهتون هست.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آیپد مثل گوشی نیست که تو یکی دو سال قدیمی بشه و بخواین عوضش کنید. ( ضمن اینکه خود آیفون هم همینطوره!) شما گوشیتون هات اسپات نداره؟ اگه داره که خیلی راحت میتونین از اینترنت گوشی رو آیپد استفاده کنید. دیگه گوشی که به هر حال همیشه همراهتون هست.
    چرا من خودم آیفون دارم
    فقط مسئله ای که هست موقع استفاده از هات اسپات گوشی هم داغ میکنه و هم کیفیت لازم نتورک رو ارائه نمیده ب نظرم (طبق تجربه های قبلی)
    در هر حال بسیار ممنون از راهنماییتون ... با این تفاسیر فک کنم همون نسخه ی سلیولار رو تهیه کنم ... گرچه ۹۰۰ تومن هم خیلی زیاده

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

سلام بنظرم ipad pro 10.5 inch 64gig wifi رو‌ بگیر و به همراه مودم جیبی . من خودم این ایپد رو بهمراه مودم تی پی لینک گرفتم و هیچ مشکلی با مودم ندارم همینطور یه پاور بانک واسه هر دوش
    میتونین مودم جدید جیبی ایرانسل رو بکیرین که هم قیمت مناسبی داره و هم cat6 هست
    اینو هم فراموش نکنید که واسه دانلود برنامه حجیم از نت ایپد نمیتونین استفاده کنید و همینطور بعضی از امکانات ایکلود
    مودم این مشکل رو‌حل میکنه و کلی مزایا دیگه هم داره
    موفق باشید٫

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by saeexx; 16-10-2017 at 05:23.

5. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام بنظرم ipad pro 10.5 inch 64gig wifi رو‌ بگیر و به همراه مودم جیبی . من خودم این ایپد رو بهمراه مودم تی پی لینک گرفتم و هیچ مشکلی با مودم ندارم همینطور یه پاور بانک واسه هر دوش
    میتونین مودم جدید جیبی ایرانسل رو بکیرین که هم قیمت مناسبی داره و هم cat6 هست
    اینو هم فراموش نکنید که واسه دانلود برنامه حجیم از نت ایپد نمیتونین استفاده کنید و همینطور بعضی از امکانات ایکلود
    مودم این مشکل رو‌حل میکنه و کلی مزایا دیگه هم داره
    موفق باشید٫

بسیار ممنونم بابت پاسخ و راهنمایی... میخوام با چنتا سؤال جدید وقتتون رو بگیرم.
    دوست عزیز شما ازین تبلت راضی هستید؟ ب نظر شما Galaxy Tab S3 با توجه ب اندروید بودن سیستم عامل میتونه انتخاب بهتری باشه یا نه؟ چون با توجه ب محدودیت های iOS مثل عدم دانلود فیلم یا بعضی فایلها یا ب قول شما فایل های حجیم ... یوقت مشکلی پیش نمیاد؟ اذیت نمیشم؟
    ضمنا فک کنم آیپد با زیرنویس فارسی فیلمها هم مشکل داشته باشه ....
    بعد فک نکنم ب راحتی بشه فایلای pdf رو ب راحتی با pc انتقال داد و مدیریت کرد. درسته؟
    سوال بعدی اینکه حجم ۶۴ گیگابایت برای شما مشکل ساز نیست؟ با توجه ب اینکه خودم آیفون ۱۶ گیگ دارم و بسیار اذیت شدم عرض میکنم . ب هیچ عنوان هم اهل بازی و نصب بازی روی گوشی یا تبلت هم نیستم ...

ضمنا من اینترنت همراه رو صرفا برای وب گردی میخوام و نگرانیم ازین هست که یوقت نرم افزاری نیاز ب شبکه داشته باشه
    مچکرم دوست عزیز

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

بسیار ممنونم بابت پاسخ و راهنمایی... میخوام با چنتا سؤال جدید وقتتون رو بگیرم.
    دوست عزیز شما ازین تبلت راضی هستید؟ ب نظر شما Galaxy Tab S3 با توجه ب اندروید بودن سیستم عامل میتونه انتخاب بهتری باشه یا نه؟ چون با توجه ب محدودیت های iOS مثل عدم دانلود فیلم یا بعضی فایلها یا ب قول شما فایل های حجیم ... یوقت مشکلی پیش نمیاد؟ اذیت نمیشم؟
    ضمنا فک کنم آیپد با زیرنویس فارسی فیلمها هم مشکل داشته باشه ....
    بعد فک نکنم ب راحتی بشه فایلای pdf رو ب راحتی با pc انتقال داد و مدیریت کرد. درسته؟
    سوال بعدی اینکه حجم ۶۴ گیگابایت برای شما مشکل ساز نیست؟ با توجه ب اینکه خودم آیفون ۱۶ گیگ دارم و بسیار اذیت شدم عرض میکنم . ب هیچ عنوان هم اهل بازی و نصب بازی روی گوشی یا تبلت هم نیستم ...

ضمنا من اینترنت همراه رو صرفا برای وب گردی میخوام و نگرانیم ازین هست که یوقت نرم افزاری نیاز ب شبکه داشته باشه
    مچکرم دوست عزیز
    سلام مجدد خواهش میکنم من در خدمتم
    اره من خیلی راضی هستم از خرید ایپد
    من مشخصات تبلت سامسونگ مورد نظرتون را چک کردم واقعا تبلت مناسب و قابلی هست
    من هر کاری که بخواین با ایپد انجام نصب برنامه کرک شده دانلود انواع موسیقی و فیلم انتقال عکس و موزیک فیلم به کامپیوتر و بلعکس خلاصه هر کاری انجام میدم بجز ارسال فایل با بلوتوث [emoji16]
    اینکه کدوم سیستم عامل بهتر هست کاملا به نظر خودتون برمیگرده اندروید که مشخص هست کاربردش چیه ای او اس هم همون کارارو انجام میده ولی یکم پیچیده تر
    من نزدیک به ۷ سال هست که با محصولات اپل کار میکنم و‌کاملا بهشون وابسته هستم البته یه تبلت اندروید هم دارم واسه مصارف خاص استفاده میکنم
    حجم ۱۶ گیگ که واقعا ظلم هست ۶۴ کیگ به نظرم کاملا خوب مناسب هست و من تا حالا نتونستم پرش کنم من اهل فیلم دیدن رو تبلت نیستم ولی تا دلت بخاد بازی و برنامه فیلم عکس دارم
    شما با یه دانلودر و فایل منیجر رو ایپد کاملا راه میافتین و میتونین مثل پی سی دانلود کنید با سرعت مشابه idm و از طریق وای فای هر نوع فایلی رو جابجا کنید

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

اون محدودیت دانلود فقط واسه اپ استور هست و خیچ جای دیگه ای نیست که با وصل شدن به وای فای از بین میره و واسه تلگرام و چیزای شبیه به این اصلا مسکلی نداره
    کلی بگم :
    ایپد : سخت افزار قوی پشتیبانی خوب و ios11 که کار با ایپد بی نظیر میکنه و خودش دنیایی داره واگه ایفون هم داشته باشید به وصل شدن به هم با ایکلود لذت مضاعف میشه بین این ۲ دستگاه
    گلکسی: سخت افزار خوب قیمت مناسب تر سیستم عامل کاربردی تر و از نظر من قاطی تر و راحتی در استفاده
    نظر من ایپد هست ولی اگه اندروید ندارین میتونه جالب باشه واستون و شاید چون با ایفون کار کردین ازش متنفر بشین
    ببخشید طولانی شد سوالی بود دریغ نکید

Last edited by saeexx; 21-10-2017 at 04:38.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

اگه 900 تومن برات خیلی نیست سلولار دار رو بخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •