تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: FIFA Mobile

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

12 FIFA Mobile

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شناسنامه بازی

نام بازی : FIFA Mobile
    توسعه دهندگان بازی : EA Mobile / EA Canada / EA Sports
    کارگردان : Matt Lafreniere
    سری : فیفا
    پلتفورم ها : iOS / Android / MS Win
    تاریخ عرضه : 11October 2016
    ژانر : ورزشی
    سبک : تکنفره و چند نفره آنلاین

بازی فیفا موبایل پس از ساخت سری فیفا موبایل نسخه های 14 و 15 و 16 با هدف ساخت یک بازی کم حجم و بدون دیتا بصورت آنلاین و بر پایه مولتی پلیر آنلاین ساخته شد در واقع یکی از وعده های شرکت الکترونیک آرتز بود که پس از بازی های پر حجم نسخ قبلی وعده ساخت یک بازی تماما آنلاین و بدون دیتا را داده بود و نهایتا با ساخت بازی فیفا موبایل خیال فیفا باز هایی که می خواستند سرمایه گذاری طولانی مدت برای این بازی انجام بدن رو راحت کرد. و پلیرها نگران این نبودن که با ورود به سال جدید باید پرونده بازی رو ببندند چون فیفا موبایل مشابه بازی کلش آف کلنز بنابر این نداره که هر ساله یه بازی مجزا عرضه کنه. این بازی الان دیگه حدودا یک سالی میشه که اومده و طرفداران زیادی هم پیدا کرده کسانی که بازی کلش رو بازی می کنن هم به سمت این بازی کشیده شدند چون مشابه اون شما عضو گروه ها میشید و می تونید با گروه های دیگه نبرد های یک به یک بکنید و با بردن حریف برای گروه کلی جایزه دریافت کنید. من حدود هشت ماهی هست که این بازی رو انجام می دم و واقعا نمی دونم چرا توی این مدت اقدام به ایجاد این تاپیک نکردم چون این بازی نیازمند بازیکنانی هست که شما بتونید باهاشون در ارتباط باشید.
    در یک کلام فقط می تونم بگم میزان اعتیاد آور بودن بازی به همون اندازه کلش هست و دستاوردهایی که برای شما در داخل بازی وعده داده میشه شدیدا شما رو به سمت بازی و بازی کردن و انجام ایونت هاش حریص می کنه. کنترل بازی در ابتدا به نظر دشوار میاد ولی رفته شما بهش عادت میکنید بخصوص اگر بتونید با تبلت یا گوشی های با صفحه نمایش خیلی بزرگ بازی کنید میبیند خیلی راحت می تونید کنترل بازی رو در دست بگیرید.
    هدف کلی بازی ساخت یک تیم با اورال بالاست که شما باید تلاش کنید با خریدن و یا بدست آوردن بازیکنانی که قدرت زیادی دارن و باعث می شن قدرت تیم شما بالا بره یک تیم قوی بسازید که عمده این فعالیت رو شما با انجام لایو ایونت ها و انجام دادن و تکمیل کردن PLAN های موجود در بازی می تونید تحقق ببخشید. در واقع PLAN ها مهمترین بخشی هست که شما رو حریص می کنه که لایو ایونت ها و اتک مود رو بازی کنید و تا می تونید کارت های مورد نیاز برای تکمیل کردن پلان ها رو بدست بیارید

یکی از اهداف من برای ایجاد این تاپیک ایجاد محفلی برای دور هم بودن ما هست چون مشابه بازی کلش آف کلنز شما نمیتونید مثلا گروهی تشکیل بدید که احتمالا گروهی از ایرانی ها رو دعوت کنید به گروه این گروهی بودن بازی مزایای زیادی داره مثلا شما با بودن در یک گروه می تونید کارت های به دست بیارید که یکی از سخت ترین دستاوردهای بازی رو آنلاک کنید من شخصا کلی بازیکن و دستاورد داشتم ولی هنوزم نتونستم این دستاورد خاص رو بدست بیارم
    یک دستاوردی هست که در نهایت شما لواندوفسکی رو بدست میارید برای بدست آوردنش باید همزمان نسخه LVL لوکا مودریچ و خوان ماتا و آنره آ پیرلو رو داشته باشید که همین بدست اوردن نسخه LVL این سه بازیکن یک پروسه دشوار و سخت هست که باید کلی کار انجام بدید که فقط با بودن در یک گروه پر جنب و جوش و پر انرژی امکان پذیره.

دوستانی که می خوان از امروز این بازی جذاب و بی نظیر رو روی گوشی یا تبلت شون بازی کنن از لینک زیر آخرین نسخه بازی رو دانلود کنن و پس از این که به لول حد نصاب رسیدن به گروه من ملحق بشن تا با هم برای بدست آوردن بازیکنان LVL تلاش کنیم.

لینک دانلود بازی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم گروه یا لیگ من : Urmia Gamblers

Last edited by Spaniuly; 13-10-2017 at 13:31.

2. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

4. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام تا یک هفته دیگه بازی فیفا موبایل وارد نسخه جدید خودش و یا به اصطلاح تبدیل میشه به فیفا موبایل نسخه 2018 امروز بخش خرید فروش داخل بازی تا اومدن نسخه جدید غیر فعال شد

6. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام من واقعا موندم توی این بخش آنلاین یعنی هیچ گیمری نیست که این بازی فوق العاده رو بازی کنه من کم موندم یه تبلت خیلی گرون قیمت که کاملا راحت و بدون لگ بازی رو اجرا کنه بگیرم به خاطر همین بازی!
    اگر بازی نمی کنیدش همین الان نصبش کنید این بازی سوای بازی نسخه پی سی هست در واقع عمده هدف بازی گرفتن بازیکنان خوب و حرفه ای دنیای واقعی فوتبال هست

الان دو سه هفته ای هست که نسخه بازی به 2018 تغییر پیدا کرده و خیلی مودهای قشنگ و مهیج اضافه شده که هر شب ساعت 10:30 ریفرش می شن و مود روزانه فعال میشهو چالش های بی نظیری رو در پیش روی شما می ذاره
    یه مورد خیلی جالب و جذاب نسخه جدید اینه که شما می تونید بازیکنان مورد علاقه اتون یعنی مثلا می تونه بازیکنان ملی پوش کشورمون باشه رو بخرید و اونها رو به دلخواه قدرتاشون رو افزایش بدید من الان علیرضا جهانبخش رو توی ترکیب تیمم دارم که قدرتش همراه با اسکیل بوست هایی که توی پست مهاجم وینگر راست قرار میگیره به عدد 86 می رسه در حالیکه بیس قدرت جهانبخش توی فیفا 18 اورال 74 هست.
    این بازی رو دانلود و نصب کنید و لذت ببرید ازش مطمئن باشید پشیمون نمی شید سیستم بازی و کنترلش هم خیلی خوبه یکم بازی کنید دستتون میاد که البته من خودم شخصا موارد خارج از بازی و حالات RPG بازی رو دوست دارم و به عشق همین RPG بدونش بازی می کنم

8. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

10. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض اجرا و راه اندازی بازی روی گوشی یا تبلت های اندرویدی

ببینید همونطور که می دونید کلا فیفا و خیلی از شرکت ها به دلیل تحریمات علیه ایران بازی هاشون رو به ما ایرونیا ارائه نمی کنن برای برطرف کردن این مشکل کار فوق العاده ساده ای پیش رو دارید
    کافیه اکانت گوگل خودتون رو یه بار از روی گوشی یا تبلتتون ساین اوت و یا پاک کنید بعد برید یه آنتی فلیتر مثل هات اسپات شیلید یا اسنپ وی پی ان روی گوشیتون فعال کنید هالا در حالی که کانکشن شما توسط این آنتی فلیتر سکیور هست دوباره اکانتتون رو روی گوشیتون Sign In کنید حالا دیگه اکانت گوگل شما از اون تحریم ها کلا خارج می شه و هیچ موقع مشکلی برای آپدیت کردن از گوگل پلی و یا دانلود بازی هایی مثل فیفا موبایل نخواهید داشت.
    بعد این کار بازی فیفا موبایل رو دانلود کنید خوبیش اینه که مثل کلش آف کلنز دیتا اینا نداره و کلا آنلاین هست و خود اپلیکیشن بازی کم حجمه به همین راحتی یه بازی و یا بهتره بگم اپلیکیشن اینترتینمنت و جذاب رو روی گوشی یا تبلتتون دارید که هیچ وقت نمی ذاره حوصله اتون سر بره
    اگر فوتبال دوست باشید شدیدا توصیه می کنم این بازی رو روی گوشیتون داشته باشید واقعا ضرر نمی کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

5 لیست بازیکنان کلاسیک فیفا موبایل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

یه مشکلی که با فیفا التیمیت (پی سی ) داشتم این بود که بعد از یک سال تلاش تمام کارت هات از بین میرفتن و باید دوباره شروع میکردیم، این بازی در موبایل هم همینجوریه؟ بعد از یکسال باید از صفر شروع شه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یه مشکلی که با فیفا التیمیت (پی سی ) داشتم این بود که بعد از یک سال تلاش تمام کارت هات از بین میرفتن و باید دوباره شروع میکردیم، این بازی در موبایل هم همینجوریه؟ بعد از یکسال باید از صفر شروع شه؟
    بله متاسفانه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •