تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: سوال در مورد ماشین ظرفشویی ال جی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض سوال در مورد ماشین ظرفشویی ال جی

با سلام حدود دو سال پیش ماشین ظرفشویی ال جی گرفتم که در این مدت از پودر نمک مایع کلارو استفاده کردم این اواخرقرص کوانتوم فنیش استفاده کردم البته نمک ومایع آن هم فنیش است که بعد استفاده از این مواد درب ماشین رو باز میکنی قسمت استیل داخل آن حالت زنگ زدگی پیدا کرده میخواستم ببینم مشکل از چیه با سپاس

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

با سلام حدود دو سال پیش ماشین ظرفشویی ال جی گرفتم که در این مدت از پودر نمک مایع کلارو استفاده کردم این اواخرقرص کوانتوم فنیش استفاده کردم البته نمک ومایع آن هم فنیش است که بعد استفاده از این مواد درب ماشین رو باز میکنی قسمت استیل داخل آن حالت زنگ زدگی پیدا کرده میخواستم ببینم مشکل از چیه با سپاس
    این پودر و نمک و قرص خیلی ماشین ظرفشویی توی ایران خیلی بی خوده.اولا همه جا یه قیمت میفروشه.بعد هم مثلا روش نوشته ترکیه ولی ساخت چینه.همین موضوع باعث میشه کیفیت های مختلف پیدا کنه
    در مورد زنگ زدگی با خود شرکت تماس بگیرید تلفنی راهنماییتون میکنند ولی حودا سالی 1 بار باید برای ماشین های ظرفشویی از مایع جرمگیر استفاده کرد.اگر حالت جرم و سفیدک داخل ماشین بسته از فروشگاه ها یک مایع جرمگیر ماشین ظرفشویی بگیرید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •