تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 65

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TD-i40 ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام . مدل i40 ایرانسل برابر چه مودمی در هواوی هست و آیا فرمیور i40 با i60 یکی هست ؟

- - - Updated - - -

سلام . مدل i40 ایرانسل برابر چه مودمی در هواوی هست و آیا فرمیور i40 با i60 یکی هست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام. تفاوت این مودم با i60 در چی هستش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

چه با حاله این مطالب

اگه نباشه جاش خالی می مونه matarsaak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

ما برای شرکتمون حدود 500تا ازین مودم خریدیم.
    به معنای واقعی اشغاله.
    از اشکالاتش بگم
    بعد از چند مدت روشن مودن چراغ هاش فیکس میشه با اینکه اینترنتش قطع شده
    با رمز تعیین شده وای فای وصل نمیشه و مجبوری رست کنی.
    شیار سیم کارتش کیفیت خوبی نداره و زود خراب میشه
    پیشنهاد میکنم مودم ایرانسل TF-I60 بخرید.

5. این کاربر از matarsaak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin750's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    کسی از دوستان با وای فای مودم مشکلی نداره؟
    گوشی وقتی به وای فای مودم وصل میشه بعد از چند دقیقه قطع میشه دوباره کانکت میشه به مودم
    با دستگاه ها و گوشی های دیگه مشکلی نداره و این گوشی هم که قطع میشه با مودم های دیگه مشکلی نداره!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin750's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    کسی از دوستان با وای فای مودم مشکلی نداره؟
    گوشی وقتی به وای فای مودم وصل میشه بعد از چند دقیقه قطع میشه دوباره کانکت میشه به مودم
    با دستگاه ها و گوشی های دیگه مشکلی نداره و این گوشی هم که قطع میشه با مودم های دیگه مشکلی نداره!!
    مشکل با غیرفعال کردن IPv6 مودم حل شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

مشکل وای فای داره حتی با غیر فعال کردن ipv6

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض ریست

چه طوری از روی خود مودم ریست کنیم،چون تا حالا انجام ندادم،باید به برق متصل باشه وقتی که ریست میکنم

پروفشنال farhad_s5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    منم تنظیمات pptp رو‌ روی مودم ست کردم ولی با فعال شدنش کلا اینترنت رو‌قطع می کنه

11. این کاربر از farhad_s5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2019

پيش فرض

سلام من یه برنامه نویسم البته معمولا خودم تنهام و برا خودم کار میکنم خیلی وقته مباحثمربوطبه شبکه رو توی همه موتورهای جستجو دنبال میکنم.. برام چیزایی اینجا گفته شد که جالب بود و گفتم عضویت بگیرم تا بگم ..
    دیدم خیلیا دل پری از این مودم i40 دارن و بعضیام که بجای نفرین درحق مالخر دعا در در حق آقا دزده می کنماولا دوستان عزیز همه این مودم ها چه از نظر استاندارد چه کیفیت چه گرید ساخت در یه سطح هستن .. پس i40 و 2510 و i60به قوله خر همون خره فقط پالون عوض کرده ..
    پس واقعا چرا در عمل ما می‌بینیم i40 افتضاح ولی i60 عالیه؟
    چرا اینهمه از بچه ها که از این مودم یا انواع مشابه خرده گرفتن و یا از i60 تعریف کردن این احتمال رو نمی‌دن که شاید عکس قضیه هم محتمل باشه یعنی شاید اگه گریدو رتبه بندی درست و دقیق و بی تعصبی انجام بشه i40 بهتر از i60 باشه و شاید مشکل از اپراتور و تجهیزات اپراتوری باشه که این مشکلات پیش میاد ؟؟؟
    چرا کسی به جای اعتراض به ایرانسل که سیم کارت‌های tdlte رو در فرکانس 3500 قرار میده تا مجبور باشیم مودم مجزا بخریم به سازنده های چشم بادومی کشور چین ایراد میگیریم ؟
    چین همیشه همین چین و همین سیاست اقتصادی رو داشته و هممونم خوب میشناسیمش .. ولی سیاستی که اسم 4G رو گذاشته lte یه استاندارد جهانیه که چین و آمریکا و ایران نداره . یعنی میگه اسم 4G اومد یعنی lte و lte هم ساپورت سیم های tdd و fdd
    پس چرا ایرانسل مثلا نمیاد خدمات tdlte رو روی مودم های معمولی 4G هم فعال کنه ؟
    و چرا اصلا قبل تست و بررسی کیفیت واقعی محصول بسیار پرهزینه مثل مودم بعد از رسیدن به فاصله دوبرابری قیمت بین i40 و i60 یادش میاد که کیفیت نداره و باید بریم روی tk2510 و i60 ؟
    من بی تعصب نسبت به مودمها و حتی برندها و اپراتورها سوال یا قضاوت می کنم و چون می‌دونم طرح این سوالم خیلی ها رو وادار می‌کنه از سرتعصب و حفظ منافع جبهه بگیرن دوباره این سوال مهم رو تکرار میکنم
    آیا این احتمال وجود نداره که اتفاقا i40 مودم عالی باشه و ایراد اصلی از اپراتور که نمیتونه خدمات رو بر بستر این مودم یا مدلهای مشابه بده ؟
    به شخصه اعتقاد دارم i40 به مراتب بهتر از حتی i60 هست و مشکل یوزرها جای دیگه و دلیل خاص خودشو داره .. این اعتقادمم از سرتعصب به مودم i40 نیست چون روزگار. به هممون یاد داده تعصب اصلی رو باید به صفرهای حساب بانکیمون داشته باشیم نه ایرانسل و i60 اما در هر حال برای من ثابت شده است که i40 اتفاقا کارهایی می تونه رو انجام بده که شاید اعجوبه باشه نه خنک و عقب افتاده!!
    فعلا

13. این کاربر از MakerMarket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •