تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشاوره برای خرید هارد اینترنال SSD

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض مشاوره برای خرید هارد اینترنال SSD

با سلام به دوستان عزیزم
    برای لپ تاپ ایسوس n552 میخوام یه هارد 120 گیگ ssd بردارم .دوستان عزیز چه هاردی رو پیشنهاد میفرمایند؟
    بودجه هم حدود 200
    از راهنمایی دوستان بی نهایت سپاسگزارم
    موفق باشید

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگر بتونید گیر بیارید سری 850 evo سامسونگ عالی هستند! الان ظرفیت 250 گیگابایتش خوب گیر میاد و 120 ش یکم سخت گیر میاد! تو رنج 200 تومن هارد ssd زیاد هست ولی خیلی نباید انتظار سرعت و کیفیت رو داشته باشید! در بین هاردهای TLC ، سامسونگ سری 850 evo واقعا فوق العاده کرده! بهتون پیشنهاد میدم افزایش بودجه بدید و یک 250 گیگش رو بخرید!

3. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیزم
    برای لپ تاپ ایسوس n552 میخوام یه هارد 120 گیگ ssd بردارم .دوستان عزیز چه هاردی رو پیشنهاد میفرمایند؟
    بودجه هم حدود 200
    از راهنمایی دوستان بی نهایت سپاسگزارم
    موفق باشید
    این لپ تاپ پورت M2 دارد. در نتیجه شما میتوانی هارد M.2 2280 روش نصب کنی.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا اینکه هارد اصلی را در بیاری و به جایش SSD بگذاری و یا اینکه DVDRom را در بیاری و به جایش Caddy بگذاری.

البته در هر صورت توصیه میکنم بودجه ت را بالا ببری و هاردی خریداری کنی که سرعت read , write بالایی داشته باشد که در محدود 200 تومان چنین مدلی پیدا نمیکنی.

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با عرض سلام
    از راهنمایی دو دوست عزیزم بسیار ممنونم.
    هارد اس اس دی رو با چه سرعت write&read انتخاب کنم که تاثیر محسوسی بر عملکرد لپ تاپ داشته باشه ؟
    ایا adata su700با سرعت رایت 520 و سرعت خواندن 560 مناسب هست .قیمتش هم 250 تومنه
    زمانی که لپ تاپ رو خریدم فروشنده گفت لپ تاپ های اخیر که تولید میشن عملکرد واقعیشون با هاردهای ssd مشخص میشه و توصیه اکید داشت که مدل با هارد ssd بردارم که اون موقع متاسفانه محدودیت بودجه داشتم
    از راهنمایی دوستان یه دنیا سپاسگزارم
    پیروز و پاینده باشید

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با عرض سلام
    از راهنمایی دو دوست عزیزم بسیار ممنونم.
    هارد اس اس دی رو با چه سرعت write&read انتخاب کنم که تاثیر محسوسی بر عملکرد لپ تاپ داشته باشه ؟
    ایا adata su700با سرعت رایت 520 و سرعت خواندن 560 مناسب هست .قیمتش هم 250 تومنه
    زمانی که لپ تاپ رو خریدم فروشنده گفت لپ تاپ های اخیر که تولید میشن عملکرد واقعیشون با هاردهای ssd مشخص میشه و توصیه اکید داشت که مدل با هارد ssd بردارم که اون موقع متاسفانه محدودیت بودجه داشتم
    از راهنمایی دوستان یه دنیا سپاسگزارم
    پیروز و پاینده باشید
    در مورد SSD پیشنهاد میکنم مطلب زیر را بخوانی ( مربوط به سایت شهر سخت افزارshahrsakhtafzar)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . shahr sakhtafzar .com/fa/buyer-guide/7391-best-ssd-drives-to-buy

برای وارد شدن به لینک، فاصله ها در اسم سایت را بردار/

8. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

در مورد SSD پیشنهاد میکنم مطلب زیر را بخوانی ( مربوط به سایت شهر سخت افزارshahrsakhtafzar)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . shahr sakhtafzar .com/fa/buyer-guide/7391-best-ssd-drives-to-buy

برای وارد شدن به لینک، فاصله ها در اسم سایت را بردار/
    با سلام

دوست عزیزم از لطف و محبت شما یه دنیا سپاسگزارم

ایام به کام باد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

این لپ تاپ پورت M2 دارد. در نتیجه شما میتوانی هارد M.2 2280 روش نصب کنی.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا اینکه هارد اصلی را در بیاری و به جایش SSD بگذاری و یا اینکه DVDRom را در بیاری و به جایش Caddy بگذاری.

البته در هر صورت توصیه میکنم بودجه ت را بالا ببری و هاردی خریداری کنی که سرعت read , write بالایی داشته باشد که در محدود 200 تومان چنین مدلی پیدا نمیکنی.
    با عرض سلام
    دوست عزیزم از جهت عملکرد تفاوتی بین نوع M2 و نوع 2.5 اینچی به جای دی وی دی رام قرار میگیره وجود داره ؟میخواستم واسه لپ تاپ هارد ssd تهیه کنم که فروشنده گفت چون لپ تاپ پورت m2 داره بهتره از این مدل برداری که سرعت بالاتری نسبت به مدلهای 2.5 اینچی داره و اپيسر مدل AS2280 رو پیشنهاد داد . سرچ کردم که تفاوتی در سرعت نوشتن/خواندن این دو مدل هارد ندیدم و اکثرا در رنج 560readو 460write هستن.خواستم قبل از خرید نظر کارشناسی شما دوست عزیز رو داشته باشم
    از کمک شما یه دنیا سپاسگزارم
    موفق باشید

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

با عرض سلام
    دوست عزیزم از جهت عملکرد تفاوتی بین نوع M2 و نوع 2.5 اینچی به جای دی وی دی رام قرار میگیره وجود داره ؟میخواستم واسه لپ تاپ هارد ssd تهیه کنم که فروشنده گفت چون لپ تاپ پورت m2 داره بهتره از این مدل برداری که سرعت بالاتری نسبت به مدلهای 2.5 اینچی داره و اپيسر مدل AS2280 رو پیشنهاد داد . سرچ کردم که تفاوتی در سرعت نوشتن/خواندن این دو مدل هارد ندیدم و اکثرا در رنج 560readو 460write هستن.خواستم قبل از خرید نظر کارشناسی شما دوست عزیز رو داشته باشم
    از کمک شما یه دنیا سپاسگزارم
    موفق باشید
    پورت m.2 از در حالت مشابه سریعتر از مدل sata هست
    پورت ساتا در ورژن 3 که آخرین ورژن هست سرعت 6 گیگابیت رو داره که در عمل حداکثر 600 مگابایت سرعت میده
    ولی m2 از پهنای باند PCI Ex-3 4X استفاده میکنه که تا 32 گیگابیت سرعت میده ( در عمل 4 گیگابایت )
    اگرچه رسیدن به این سرعت عملی نیست ولی مدل های m2 تا 3500 گیگابایت هم رفتن

حتی در مورد خواندن اطلاعات به صورت تصادفی مدل های ساتا تا 100.000 IOPS رو میدن ولی مدل های M.2 اکثرا خیلی بالاتر از این سرعت رو میدن

اگه شما مدل m2 که از رایط PCI 3 استفاده میکنه رو بتونی نصب کنی قطعا سرعت و کیفیت بالاتری رو تجربه میکنی
    ولی خب کمی گرانتر هست

12. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

پورت m.2 از در حالت مشابه سریعتر از مدل sata هست
    پورت ساتا در ورژن 3 که آخرین ورژن هست سرعت 6 گیگابیت رو داره که در عمل حداکثر 600 مگابایت سرعت میده
    ولی m2 از پهنای باند PCI Ex-3 4X استفاده میکنه که تا 32 گیگابیت سرعت میده ( در عمل 4 گیگابایت )
    اگرچه رسیدن به این سرعت عملی نیست ولی مدل های m2 تا 3500 گیگابایت هم رفتن

حتی در مورد خواندن اطلاعات به صورت تصادفی مدل های ساتا تا 100.000 IOPS رو میدن ولی مدل های M.2 اکثرا خیلی بالاتر از این سرعت رو میدن

اگه شما مدل m2 که از رایط PCI 3 استفاده میکنه رو بتونی نصب کنی قطعا سرعت و کیفیت بالاتری رو تجربه میکنی
    ولی خب کمی گرانتر هست
    دوست عزیزم از راهنمایی شما یه دنیا سپاسگزارم
    اگه مدلی از هارد ssd m2 سراغ دارید که مورد تاییدتون هست ممنون میشم معرفی بفرمایید .البته ظرفیت 128 گیگ
    از کمک شما متشکرم
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •