تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 61 اولاول ... 2026272829303132333440 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 601

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم FD-M60 ایرانسل (Huawei E5785)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

آقا صابر با دستور at^sfm=1 و بعد دستور at^reset نمیشه مدار مستقیم کرد m60 رو که بدون باتری و برق مستقیم کار کنه؟
    کلا واسه کار با بدون باتری و برق مستقیم این مودم راهی هست؟

2. این کاربر از mamadtohi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اخرین قیمت؟
    Last edited by arsenik; 07-03-2019 at 04:16.

4. این کاربر از arsenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آقا صابر با دستور at^sfm=1 و بعد دستور at^reset نمیشه مدار مستقیم کرد m60 رو که بدون باتری و برق مستقیم کار کنه؟
    کلا واسه کار با بدون باتری و برق مستقیم این مودم راهی هست؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بعد بخوایم باتری رو کلا بذاریم کنار باتری رو بهتره کاملا دشارژ کنیم و شارژشو خالی کنیم یا درصدی شارژ داخلش باشه تا باتری آسیب نبینه؟

7. این کاربر از mamadtohi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بعد بخوایم باتری رو کلا بذاریم کنار باتری رو بهتره کاملا دشارژ کنیم و شارژشو خالی کنیم یا درصدی شارژ داخلش باشه تا باتری آسیب نبینه؟
    یه 30 درصد باتری باقی بمونه خوبه . این نوع باتری ها لیتیوم پلیمر هستند و خیلی عمر خوبی دارن و حتی نیاز به شارژ اولیه هم ندارن . با اون روش مودم با برق مستقیم کار میکنه و دیگه لازم نیست باتری رو مودم باشه ولی دیگه قابلیت شارژ مودم از کار می افته و برا شارژ باتری باید از یک شارژر یونیورسال که هر مدل باتری با هر امپری رو شارژ میکنه استفاده کنید . البته اگه نیازی به باتری داشتید . برا راه اندازی دوباره حالت شارژ . مودم رو باید دوباره فلش کنید و فریمور بزنید از طریق لودر .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

من مودم fd-m60 ایرانسل دارم اون دوتا نقطه بهم وصل کرم که درایور مودم نصب شه و نصبم شد اما قبل اینکه فریمور فلش کنم،یهو خاموش شد و دیگه روشن نمیشه،با باتری بدون باتری با شارژر و حتی وقتی به کامپیوتر وصل میکنم صفحه ال سی دیش خاموشه و مودم روشن نمیشه،اما وقتی اون دوتا نقطه رو باز بهم وصل میکنم کامپیوتر مودمو میشناسه اما روشن نمیشه،بنظرتون سوخته؟آیا کسی میتونه کمک کنه چیکار کنم؟آیدی تلگراممkodee36

10. این کاربر از Mojtaba2323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

مودمم fd-m60خاموش شده بعد اتصال اون دو نقطه،چیکار کنم

12. این کاربر از Mojtaba2323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایرانشهر

پيش فرض

[QUOTE=saber73;9091741][B]اسکریپ کار کردن بدون باتری و مستقیم با برق برای این مودم . فقط یک نکته داره اولا رو فریمور های مود شده جواب میده و دوما با انجام این کار مودم قابلیت شارژ باتری رو از دست میده و باید برای شارژ باتری از وسیله ای دیگه مثل شارژرهای یونیورسال استفاده کنید یا دوباره فریمور رو مودم بریزید و مودم رو فلش کنید تا برگرده سر حالت اول .

سلام خسته نباشید
    ممنون بابت فایل من و همکارم از این فایل استفاده میکنیم و راضی هستیم فقط یه مشکل کوچیک داریم چکارکنیم که اخطار دمای پایین نده ؟ به غیر از اینکه باطری رو همیشه داخلش بذاریم. روش دیگه ای هست.
    از همه دوستان تقاضا میشه اگه راه حلی بلدن ارائه بدن چون با این اخطار وقتی بدون باطری به کامپیوتر وصل میکنیم فقط ریستارت میشه.
    ممنون ازهمه[emoji3590][emoji846]

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. این کاربر از abi_55514 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایرانشهر

پيش فرض

[QUOTE=saber73;9091741][B]اسکریپ کار کردن بدون باتری و مستقیم با برق برای این مودم . فقط یک نکته داره اولا رو فریمور های مود شده جواب میده و دوما با انجام این کار مودم قابلیت شارژ باتری رو از دست میده و باید برای شارژ باتری از وسیله ای دیگه مثل شارژرهای یونیورسال استفاده کنید یا دوباره فریمور رو مودم بریزید و مودم رو فلش کنید تا برگرده سر حالت اول .

سلام خسته نباشید
    ممنون بابت فایل من و همکارم از این فایل استفاده میکنیم و راضی هستیم فقط یه مشکل کوچیک داریم چکارکنیم که اخطار دمای پایین نده ؟ به غیر از اینکه باطری رو همیشه داخلش بذاریم. روش دیگه ای هست.
    از همه دوستان تقاضا میشه اگه راه حلی بلدن ارائه بدن چون با این اخطار وقتی بدون باطری به کامپیوتر وصل میکنیم فقط ریستارت میشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[QUOTE=abi_55514;9106575]
    [B]اسکریپ کار کردن بدون باتری و مستقیم با برق برای این مودم . فقط یک نکته داره اولا رو فریمور های مود شده جواب میده و دوما با انجام این کار مودم قابلیت شارژ باتری رو از دست میده و باید برای شارژ باتری از وسیله ای دیگه مثل شارژرهای یونیورسال استفاده کنید یا دوباره فریمور رو مودم بریزید و مودم رو فلش کنید تا برگرده سر حالت اول .

سلام خسته نباشید

Sent from my iPhone using Tapatalk
    از شارژر و کابل خود مودم استفاده میکنید ؟ تو مودم های سری 5577 هم اینطوری میشه و مودم ری استارت میشه بعضی مواقع و راهی پیدا نکردن تا به حال .

17. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •