تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 61 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 601

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم FD-M60 ایرانسل (Huawei E5785)

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

پست حذف شد به پست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراجعه شود .

روش دقیق و کامل و رایگان استاد : حسین موسوی
    Last edited by saber73; 10-11-2018 at 13:21.

2. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از هر دو طریق میشه
    تنظیمات اتصال از طریق tr-069 در فایل های کانفیگ web-ui قرار داره میتونین تغییرش بدین و بعد روی مودم فلش کنین
    من هم تنظیمات tr-069 هم آپدیتو دستکاری کردم دیگه حتی چک آپدیت هم ارور میده خداروشکر
    اگر امکانش هست این نسخه مود شده WEBUI رو برا استفاده همگانی به نام خودتون و اختصاصی در فروم بارگزاری کنید تا همه استفاده کنن و فردا با مشکل لاک از سوی اپراتور مواجه نشن . با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگر امکانش هست این نسخه مود شده WEBUI رو برا استفاده همگانی به نام خودتون و اختصاصی در فروم بارگزاری کنید تا همه استفاده کنن و فردا با مشکل لاک از سوی اپراتور مواجه نشن . با تشکر
    دوست عزیر تو پست های قبلی هم گفتم
    من فایل bin این web-ui رو ندارم بنابراین نمیتونم نسخه مود شده منتشر کنم
    همون فایلای web-ui مودم خودمو ادیت کردم با adb روی مودمم ریختم
    چون فریمور های که منتشر شده adb ندارن پس عملا بکاپ من برای کسی فایده ای نداره
    برای جلوگیری از دلال بازی خیلیا فریمور خودم هم قصد ندارم منتشر کنم

5. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان من فایل Web-UI ادیت شده رو اینجا میزارم

فایل FLASHER رو اجرا کنین و آی پی مودم رو بهش بدین و منتظر بمونین تا فلش تموم بشه

بعد از اتمام پروسه بالا یکبار فریمور رسمی رو روی مودم فلش کنین (لینک زیر همین متن) - بعد از فلش فورجی پلاس به حالت عادی خودش بر میگرده و درست میشه

سه نکته خیلی مهم:
    1- فایل فلش بکاپ WEB-UI بنده تنها در صورتی کار میکنه که فریمور فعلیتون از adb پشتیبانی کنه و طبیعتا این قابلیت روی فریمور های رسمی فعال نیست

2- بعضی متد های آنلاک این مودم، بعد فلش فریمور رسمی مودم مجدد لاک میشه و اگه روش آنلاکتون این طور هست از نصب این فایل ها خودداری کنید

3- از بنده درخواست فریمور adb دار، روش آنلاک دائمی و از این قبیل مسائل نکنین هم از نظر قانونی مشکل داره و هم یه عده مثل مودم i60 میشه منبع دلال بازیشون

7. 5 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان من فایل Web-UI ادیت شده رو اینجا میزارم

فایل FLASHER رو اجرا کنین و آی پی مودم رو بهش بدین و منتظر بمونین تا فلش تموم بشه

بعد از اتمام پروسه بالا یکبار فریمور رسمی رو روی مودم فلش کنین (لینک زیر همین متن) - بعد از فلش فورجی پلاس به حالت عادی خودش بر میگرده و درست میشه

سه نکته خیلی مهم:
    1- فایل فلش بکاپ WEB-UI بنده تنها در صورتی کار میکنه که فریمور فعلیتون از adb پشتیبانی کنه و طبیعتا این قابلیت روی فریمور های رسمی فعال نیست

2- بعضی متد های آنلاک این مودم، بعد فلش فریمور رسمی مودم مجدد لاک میشه و اگه روش آنلاکتون این طور هست از نصب این فایل ها خودداری کنید

3- از بنده درخواست فریمور adb دار، روش آنلاک دائمی و از این قبیل مسائل نکنین هم از نظر قانونی مشکل داره و هم یه عده مثل مودم i60 میشه منبع دلال بازیشون

من از WEBUI ادیت شده شما استفاده کردم تا پایان رفت ولی یک اخطار هم داد و عملیات تمام شد . الان داخل صفحه مودم فقط یک گزینه Power saving mode به قسمت :
    System Settings اضافه شده و یه چند تا توضیحات به قسمت : Device Information اضافه شده . اتفاق دیگه ای هم نیفتاده از جمله جلوگیری از چک کردن اپدیت . و باز هم گزینه چک کردن اپدیت کار میکنه و پیغام : FAILED رو نمیده !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من از WEBUI ادیت شده شما استفاده کردم تا پایان رفت ولی یک اخطار هم داد و عملیات تمام شد . الان داخل صفحه مودم فقط یک گزینه Power saving mode به قسمت :
    System Settings اضافه شده و یه چند تا توضیحات به قسمت : Device Information اضافه شده . اتفاق دیگه ای هم نیفتاده از جمله جلوگیری از چک کردن اپدیت . و باز هم گزینه چک کردن اپدیت کار میکنه و پیغام : FAILED رو نمیده !

بعد فلش web-ui حتما باید فریمور رسمی رو که لینکش رو گذاشتم فلش کنین
    تغییرات در کانفیگ های Web-ui نمیدونم چرا بعد از نصب فریمور اعمال میشن
    فورجی پلاس و آپدیت بعد از نصب فریمور اوکی میشه

10. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این اخطار رو موقع نصب داد :

فقط این ورژن فریمور رو که لینک دادی باید نصب کنیم یا میشه از نسخه دیگه ای هم استفاده کرد ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این اخطار رو موقع نصب داد :

فقط این ورژن فریمور رو که لینک دادی باید نصب کنیم یا میشه از نسخه دیگه ای هم استفاده کرد ؟
    هر نسخه ای میشه ولی روی این که من لینکش رو دادم کاملا تست شده و فورجی پلاس جواب داده
    اون هم ارور telnet هست که یعنی رو سیستمتون telnet کلاینت نصب نیست و خیلی مهم نیست چون فقط با دستور telnet اخر فایل bat مودم رو ریستارت میکنم
    شما اول این فریمور رسمی رو بریز و تست کن بعد هر فریمور دیگه ای خواستی روی مودم بریز و نتیجه رو هم اینجا اعلام کن

13. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

هر نسخه ای میشه ولی روی این که من لینکش رو دادم کاملا تست شده و فورجی پلاس جواب داده
    اون هم ارور telnet هست که یعنی رو سیستمتون telnet کلاینت نصب نیست و خیلی مهم نیست چون فقط با دستور telnet اخر فایل bat مودم رو ریستارت میکنم
    شما اول این فریمور رسمی رو بریز و تست کن بعد هر فریمور دیگه ای خواستی روی مودم بریز و نتیجه رو هم اینجا اعلام کن
    تشکر فراوان با راهنمایی های شما و با استفاده از webui و فریموری که معرفی کرده بودید . بلاخره 4G+فعال شد و گزینه های UPDATE هم از کار افتاد .

Last edited by saber73; 08-11-2018 at 21:20.

15. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

آپدیت غیر فعال شده ولی گزینه tr069 هنوز متوش برای من نیومده تو WebUi که دادید گزینه tr069 داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •