تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: FC Bayern Munich | اف سی هالیوود | فصل 2017-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فکر کنم دکتر تیم بایرن Hans Wilhelm Muller Wohlfahrt که رفت کتاب نوشت و کلی گواردیولا رو کوبید یه مشکلی داره

آخه مگه این همه مصدوم میشه؟ جالبه بایرن تو هیچ فشاری هم نیست و لیگو خیلی ریلکس قهرمان شده. به هر کی هم بخواد میتونه استراحت بده

مصدومیت ها رو به تمرینات سخت پپ ربط میداد ولی حالا که با هاینکس برگشته شاهد سه مصدوم در یک بازی هستیم!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زوله: تا به حال رئال مادرید را در مونیخ، تا این حد ضعیف ندیده بودم؛ می توانستیم 5 گل به این تیم بزنیم!

بازیکنان تیم فوتبال بایرن مونیخ، از شکست تیمشان در دیدار خانگی برابر رئال مادرید ابراز نارضایتی کردند.

نیکلاس زوله، مدافع بلند قامت و جوان تیم بایرن مونیخ معتقد است تیمش باید با نتیجه ای سنگین رئال مادرید را شکست می داد.

به گزارش وبسایت بین المللی goal زوله در این مورد می گوید: " اگر این بازی با برد 5-2 به سود ما خاتمه پیدا می کرد، هیچکس از این نتیجه گله مند نبود، چرا که بدون هیچ شکی تیم برتر میدان ما بودیم."

نیکلاس زوله که با مصدومیت بواتنگ به جای او به زمین آمده بود، ادامه می دهد: "تا به حال رئال مادرید را در مونیخ اینقدر ضعیف ندیده بودم و فکر می کنم ما این توانایی را داشتیم که به راحتی این تیم را شکست دهیم."

زوله در پایان اضافه می کند: "مطمئنم که در دور برگشت این توانایی را خواهیم داشت که با برد برابر این تیم، به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسیم."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مدافع بایرن ادامه فصل را از دست داد

ژروم بواتنگ، مدافع بایرن مونیخ، که در دیدار شب گذشته مقابل رئال مادرید آسیب دید، ادامه فصل را از دست داد.

بایرن مونیخ شب گذشته در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال مادرید بود و در نهایت 2-1 مغلوب شد. در دقیقه 34 این دیدار بواتنگ از ناحیه ران دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به نیکلاس سوله داد. اکنون گزارش شده که بواتنگ برای 4 تا 6 هفته از میادین دور خواهد بود و کار سختی برای رسیدن به اولین دیدار آلمان در جام جهانی 2018 دارد.

او در صفحه توئیترش نوشت:" زندگی پر از شکست است. زندگی کن، احساس کن، عشق بورز، بخند، گریه کن، بازی کن، ببر، بباز، بلغز، زمین بخور اما دوباره و دوباره بلند شو. اکنون زمان مبارزه برای بودن در روسیه است. من تمام تلاشم را خواهم کرد. در دیدارهای باقی مانده فصل، من از تیمم حمایت خواهم کرد. متشکرم برای آرزوهای تان برای بهبودی من!"

در این دیدار آرین روبن و خاوی مارتینس نیز دچار آسیب دیدگی شدند. روبن از ناحیه ران مصدوم شد و مارتینس از ناحیه سر. باشگاه بایرن برای بازگشت روبن، زمانی اعلام نکرد اما در مورد مارتینس اعلام شد که برای دو روز نمی تواند در تمرینات حضور پیدا کند.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

با این همه مصدوم و این دروازه بان بازی خوبی انجام دادن
    حیف که هم تو بازی رفت هم بازی برگشت دوتا گل خیلی بد و
    ناجور خوردن

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش شدید ویدال به ناداوری علیه بایرن

دیدار برگشت رئال و بایرن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز با حاشیه های زیاد داوری همراه بود.

بایرن و رئال امشب در برنابئو کار خود را با تساوی 2-2 به اتمام رساندند تا رئال برای سومین بار متوالی راهی فینال شود.

بایرنی ها معتقدند که داور در این بازی هم دو پنالتی برای شان اعلام نکرده است.

به خصوص برخورد توپ به دست مارسلو در دقیقه 46 که به زعم کارشناسان داوری مارکا و آاس یک پنالتی مسلم به سود بایرن بود. تصمیم جونبت چاکر مبنی بر عدم اعلام پنالتی روی هند مارسلو با خشم شدید ویدال روبرو شد. ستاره شیلیایی که این بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، بلافاصله توئیت کرد:« یک بار دیگر (ناداوری)... پنالتی بود.»

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

حرفهای یوپ در پایان تلخ آخرین بازی اروپایی

هاینکس: چاکر بهترین داور ترکیه است؟

یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، عملکرد داور دیدار امشب تیمش مقابل رئال مادرید را زیر سوال برد.

بایرنی ها که در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان 2-1 مغلوب رئال شدند، در دیدار امشب در دقیقه 3 به گل رسیدند تا به بازگشت امیدوار شوند اما کریم بنزما خیلی زود کار را به تساوی کشید و در اولین دقیقه از نیمه دوم، اشتباه اسون اولریش باعث شد تا بنزما خود و تیمش را دو گله کند. در ادامه خامس رودریگس توانست کار را به تساوی بکشد اما نتیجه 2-2 رای به صعود رئال به فینال چمپیونز لیگ داد.

هاینکس در پایان بازی تایید کرد که این دیدار آخرین تجربه اش در لیگ قهرمانان اروپا بود و داوری را هم در شکست تیمش موثر دانست.

اشتباه اولریش: اولریش در آن صحنه گیج شد و کمی لغزید. نمی دانست که می تواند توپ را با دست بردارد یا نه. چنین اتفاقی برای یک بازیکن بسیار وحشتناک است. این اتفاق در صحنه بدی برای تیم ما رخ داد اما ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم و دروازه بان من در مجموع خیلی خوب کار کرد.

نتیجه نهایی: من از این نتیجه ناراحتم. این تساوی یک شکست برای ما بود. ما برای 9 ماه کار کردیم و تیم خوبی ساختیم. همه بازیکنان من قوی هستند و واقعا حیف شد که چنین پایانی داشتیم.

بازنشستگی: این قطعا آخرین بازی من در لیگ قهرمانان است. من دیگر در این رقابت ها مربیگری نمی کنم. فکر نمی کنم 72 ساله های زیادی باشند که تصمیمی مانند من بگیرند.

نمایش کلی بایرن: تیم من خیلی خوب بازی کرد. ما 5 غایب داشتیم. بنابراین این روی نتیجه ما در دو دیدار تاثیر گذاشت. البته همه بازیکنان ما تلاش شان را کردند و ما به دنبال بهانه نیستیم. اگر هر دو بازی را ببینید، متوجه می شوید که ما تیم بهتر میدان بودیم. ما می توانستیم به فینال برسیم. من خیلی ناراحتم. اگر به دیدار امشب نگاه کنیم، می بینیم که هر دو تیم خوب بازی کردند. دیدار زیبایی بود؛ یک بازی در کلاس جهانی.

قضاوت جونیت چاکر: از اینکه بشیکتاش با کادر خوبش در رده‌های پایین جدول لیگ ترکیه بود، متعجب بودم. جوابش را امروز گرفتم. اگه بهترین داور ترکیه این باشد، دیگر سوالی ندارم."

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اولیور کان: حال بعد از ظهر ما (پس از حذف بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان)

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جالبه هاینکس مقابل نیکو کواچ مربی آینده بایرن و فعلی فرانکفورت شکست خورد

بایرن مونیح رقم فسخ قرارداد این مربی رو پرداخت میکنه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اتهام سنگین فرار مالیاتی به خامس رودریگز

خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی سابق رئال نیز به فرار مالیاتی متهم شد.

هافبک هجومی کلمبیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ به خاطر تخلف مالیاتی که در دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید (در فاصله سال‌های 2014 تا 2017) مرتکب شده است، باید رقمی معادل 11.65 میلیون یورو به اداره مالیات اسپانیا بپردازد.

گویا تخلفی که ستاره تیم ملی کلمبیا مرتکب شده، اعلام نکردن رقم واقعی‌ درآمدش از محل فعالیت‌های تبلیغاتی بوده است که اکنون مشخص شده. گفته می‌شود که او اظهارنامه مالیاتی‌اش را به عنوان فردی که ساکن اسپانیا نیست اعلام کرده در حالی که ساکن این کشور بوده و بخش بیشتر درآمدش را در اسپانیا کسب کرده است.

خامس از محل درآمدهای تبلیغاتی‌اش درآمدی معادل 12 میلیون یورو داشته است و به خاطر آنکه خودش را فردی غیرساکن در اسپانیا معرفی کرده، تنها بخشی از مالیات واقعی آن را به اداره مالیات اسپانیا پرداخته است. ظاهراً در این مدت موناکو مبلغ سه میلیون یوروی دیگر به خامس پرداخت کرده است که او آن را هم به اطلاع اداره مالیات اسپانیا نرسانده است.

به این ترتیب خامس به فهرست دیگر ستاره‌های فعلی و سابق لالیگا پیوست که به دلیل تخلف مالیاتی مجبور به پرداخت جریمه به اداره مالیات اسپانیا شدند، ستاره‌هایی نظیر کریستیانو رونالدو، مورینیو، لیونل مسی، فابیو کوئنترائو، لوکا مودریچ و رادامل فالکائو.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •