تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل زیرنویس تلویزیون ال جی،کلافه کننده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض مشکل زیرنویس تلویزیون ال جی،کلافه کننده

سلام خدمت همه.آقا من دیگه دارم دیوونه میشم.من یه تلویزیون معمولی led lg 42lf55 دارم که سر زیر نویسش دیگه واقعا اعصابم خورد شده.تو همین فروم پی سی ورلد زیر و رو کردم اکثر راه حل هارو رفتم .از تغییر فرمت بگیر تا mkvtools و غیره.همه کار کردم همه کار.فقط نتونستم وارد منوی مخفی بشم.البته کسایی که تونسته بودن وارد شن هم نوشته بود area و زبان تلویزیون رو نمی تونن تغییر بدن.من تلویزیون رو از بانه خریدم و زبان فارسی ندارم.از این رسی‌ور دارا هم هست و کلا تلویزیون اروپاییه.پدرم در اومد خیلی کارا کردم.تو عوض کردن فرمتش وقتی ansl رو اگه اشتباه ننوشته باشم کلمشو عوض میکنم بخش سابتایتل یا همون زیر نویس میتونی زبونا رو عوض کنی ولی عربی نداره ترکی و آلبانیایی و اینا داره.تو اونیکی uf 8 نمی دونم چی چی تو بهترین حالتش اینجوری میاره ، مثلا سلام رو به این صورت میاره: م ا ل س .بقیه encode ها یا همون فرمتاش هم که چیز های عجق وجق میاره.دیگه واقعا نمی دونم چی کار کنم.لطفا مشورت بدین.مرسی
    Last edited by palang1990; 05-10-2017 at 03:00.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام خدمت همه.آقا من دیگه دارم دیوونه میشم.من یه تلویزیون معمولی led lg 42lf55 دارم که سر زیر نویسش دیگه واقعا اعصابم خورد شده.تو همین فروم پی سی ورلد زیر و رو کردم اکثر راه حل هارو رفتم .از تغییر فرمت بگیر تا mkvtools و غیره.همه کار کردم همه کار.فقط نتونستم وارد منوی مخفی بشم.البته کسایی که تونسته بودن وارد شن هم نوشته بود area و زبان تلویزیون رو نمی تونن تغییر بدن.من تلویزیون رو از بانه خریدم و زبان فارسی ندارم.از این رسی‌ور دارا هم هست و کلا تلویزیون اروپاییه.پدرم در اومد خیلی کارا کردم.تو عوض کردن فرمتش وقتی ansl رو اگه اشتباه ننوشته باشم کلمشو عوض میکنم بخش سابتایتل یا همون زیر نویس میتونی زبونا رو عوض کنی ولی عربی نداره ترکی و آلبانیایی و اینا داره.تو اونیکی uf 8 نمی دونم چی چی تو بهترین حالتش اینجوری میاره ، مثلا سلام رو به این صورت میاره: م ا ل س .بقیه encode ها یا همون فرمتاش هم که چیز های عجق وجق میاره.دیگه واقعا نمی دونم چی کار کنم.لطفا مشورت بدین.مرسی
    دو برنامه ی زیر را هم تست کن:
    اول با این برنامه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست بگیر

اگر جواب نگرفتی

برنامه SH Persian Subtitle Fixer را در اینترنت جستجو و دانلود و امتحان کن.

------

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

راحت تر از آپدیت تی وی مرج کردن زیر نویس و فیلم در پی سی هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •