تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کفش کتانی خوب زیر تا 300 تومن کجای تهران برم بخرم؟ راستی برند Merrell اصل الان کجای تهران می فروشن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 کفش کتانی خوب زیر تا 300 تومن کجای تهران برم بخرم؟ راستی برند Merrell اصل الان کجای تهران می فروشن؟

سلام

دنبال کفش کتانی خوب و با کیفیت و شیک تا 300 تومن تو تهران کجا رو پیشنهاد می کنید. حدود 7-8 سال پیش از پاساژ کویتهای کنار پلاسکو خدا بیامرز رفتم یه کتونی Merrell خریدم که برام تو کوه و بیابون تا 4 سال کار کرد و هنوز هم به عنوان کفش ورزشی برای ورزش استفاده می کنم ولی خوب کهنه شده ولی باز خودش از تک و تو ننداخته! الان فکر کنم اگه اصلش رو بشه خرید کرد دور و بر 700 باشه که دیگه نمی تونم با این قیمت برم مرل بخرم. اون موقع دلار ارزون بود خریدم. راستی پاساژ کویتهای کنار پلاسکو هم با پلاسکو رفت اون دنیا یا هنوز هست؟ خیلی وقته گذرم اون طرفها نیفتاده برم ببینم هست یا نه. حالا جایی سراغ دارید که Merrell اصل بفروشن برم ببینم قیمتهاش چطوره؟ Cat های تو بازار چطور اونها اصل هستند یا تقلبی هستند؟

ممنون

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام

دنبال کفش کتانی خوب و با کیفیت و شیک تا 300 تومن تو تهران کجا رو پیشنهاد می کنید. حدود 7-8 سال پیش از پاساژ کویتهای کنار پلاسکو خدا بیامرز رفتم یه کتونی Merrell خریدم که برام تو کوه و بیابون تا 4 سال کار کرد و هنوز هم به عنوان کفش ورزشی برای ورزش استفاده می کنم ولی خوب کهنه شده ولی باز خودش از تک و تو ننداخته! الان فکر کنم اگه اصلش رو بشه خرید کرد دور و بر 700 باشه که دیگه نمی تونم با این قیمت برم مرل بخرم. اون موقع دلار ارزون بود خریدم. راستی پاساژ کویتهای کنار پلاسکو هم با پلاسکو رفت اون دنیا یا هنوز هست؟ خیلی وقته گذرم اون طرفها نیفتاده برم ببینم هست یا نه. حالا جایی سراغ دارید که Merrell اصل بفروشن برم ببینم قیمتهاش چطوره؟ Cat های تو بازار چطور اونها اصل هستند یا تقلبی هستند؟

ممنون
    پاساژ کویتی ها هنوز هست.
    نصف پلاسکو هم هست.ولی من هر وقت از جلوش رد میشم انگار از بهشت زهرا رد شدم.یه غمی میشینه تو دل ادم

منیریه هم یه سر بزن.اونجا کتونی های خوبی داره.ولی هر برند و مدلی که انتخاب کردی از چند جا قیمت بگیر که گرون بهت نندازن

3. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

اگه بری سمت منیریه، اونجا هم میتونی کتونی های خوبی پیدا کنی

5. این کاربر از شاندرمن بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    یه سَری هم به دیوار و شیپور بزنید . کالاهای خوبی با قیمتهای مناسب پیدا میکنین ولی روزانه باید سر بزنید چون هر دقیقه دهها کالا اضافه میشه
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •