تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: راهنمایی جهت خرید لپ‌تاپ پنل IPS LCD

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

با 520 نه ولی نسل قبلیش Ideapad 510 را سال گذشته برای دوستانم گرفتم و چند روزی باهاش کار کردم. خودم هم که z510 دارم که نسل قدیمی تر همین مدله.
    در مورد 510 بغیر از بدنه کاملا پلاستیکی که شاید کمی توی ذوق بخوره، بنظرم در بقیه موارد خیلی مدل خوبی بود.
    کیفیت صفحه نمایشش هم خیلی خوبه.

البته قبلا هم گفتم، شما حتما باید تصویر مدل مد نظرت را خودت ببینی و بعد انتخاب کنی.
    بالاخره خریدم مدل ۵۲۰ رو...

کیفیت بدنه قابل قبولی داره، حس فلز رو بهت میده. به شدت اثر انگشت روش میمونه البته یه دستمال بکشی پاک میشه. کیفیت صفحه نمایشش از اونی انتظار داشتم پایین‌تره. با لپ تاپ های دیگه نتونستم از نزدیک مقایسه کنم. اما از مانیتور ال سی دی نسبتا قدیمی که دارم کیفیت بهتری نداره! تصویر بی رنگ و رو به نظر میرسه. گویا دوتا کارت گرافیک مجزا داره یکی اینتل که آنبورده و یکی انودیا. نمیدونم چطوری میشه مشخص کرد از کدوم استفاده بکنه. دکمه‌های کیبوردشم حروف فارسی رو نداره.
    سوالی در موردش بود در خدمتم.

2. 2 کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کیفیت بدنه قابل قبولی داره، حس فلز رو بهت میده. به شدت اثر انگشت روش میمونه البته یه دستمال بکشی پاک میشه. کیفیت صفحه نمایشش از اونی انتظار داشتم پایین‌تره. با لپ تاپ های دیگه نتونستم از نزدیک مقایسه کنم. اما از مانیتور ال سی دی نسبتا قدیمی که دارم کیفیت بهتری نداره! تصویر بی رنگ و رو به نظر میرسه. گویا دوتا کارت گرافیک مجزا داره یکی اینتل که آنبورده و یکی انودیا. نمیدونم چطوری میشه مشخص کرد از کدوم استفاده بکنه. دکمه‌های کیبوردشم حروف فارسی رو نداره.
    سلام. مبارکه. کدام مدلش را گرفتی؟ با کدام گارانتی؟

در خصوص رنگ ها، تنظیمات Calibrate Color را تغییر بدهید، ببینید بهتر میشود یا نه.

در خصوص کارت گرافیک هم شما در تنظیمات Nvidia Control Panel میتوانی تعیین کنی که کدام برنامه با کدام کارت گرافیک اجرا شود.

مدلی که شما گرفتی بک لایت داره یا نه؟

4. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

سلام. مبارکه. کدام مدلش را گرفتی؟ با کدام گارانتی؟

در خصوص رنگ ها، تنظیمات Calibrate Color را تغییر بدهید، ببینید بهتر میشود یا نه.

در خصوص کارت گرافیک هم شما در تنظیمات Nvidia Control Panel میتوانی تعیین کنی که کدام برنامه با کدام کارت گرافیک اجرا شود.

مدلی که شما گرفتی بک لایت داره یا نه؟
    ممنونم. مدل Ideapad 520 C رو گرفتم با گارانتی سازگار. از دیجی کالا گرفتم.
    نه متاسفانه کالیبره کردن هم تاثیری نداشت. به هر حال هیچ ارزونی بی حکمت نیست، نباید انتظار صفحه نمایش یه لپ تاپ چهار تومنی رو داشته باشم.
    نمشه کلا از کارت گرافیک انویدیا استفاده کنه؟
    آره این مدل بک لایت داره.
    Last edited by Grand; 19-10-2017 at 18:35.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنونم. مدل Ideapad 520 C رو گرفتم با گارانتی سازگار. از دیجی کالا گرفتم.
    نه متاسفانه کالیبره کردن هم تاثیری نداشت. به هر حال هیچ ارزونی بی حکمت نیست، نباید انتظار صفحه نمایش یه لپ تاپ چهار تومنی رو داشته باشم.
    نمشه کلا از کارت گرافیک انویدیا استفاده کنه؟
    آره این مدل بک لایت داره.
    در این لپ تاپ ها باتوجه به اینکه power plan شما چی باشه و همینطور کاری که دارید انجام میدهید، بطور خودکار گرافیک مناسب اجرا میشود. یعنی مثلا در کارهای عادی و معمولی گرافیک اینتل و در کارهای سنگین گرافیک انویدیا فعال میشود.
    مگر اینکه طبق روشی که در بالا گفتم، شما در تنظیمات کارت گرافیک انویدیا مشخص کنی که فلان برنامه را حتما با این کارت گرافیک اجرا کنید.
    ضمن اینکه power plan شما باید روی High Performance باشد.

7. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیزم

آیا این امکان وجود داره که صفحه TFT سری V ایسوس رو به IPS تبدیل کرد؟مشخصات این سری ایسوس واسم کافیه ولی میخوام کیفیت ساخت ایسوس رو به همراه کیفیت تصویر IPS داشته باشم .یکی از فروشنده ها بهم گفته با هزینه 100 و خورده ای این کار رو انجام میده . آیا عزیزان این کار را توصیه می فرمایند؟
    ممنونم از راهنمایی دوستان
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیزم

آیا این امکان وجود داره که صفحه TFT سری V ایسوس رو به IPS تبدیل کرد؟مشخصات این سری ایسوس واسم کافیه ولی میخوام کیفیت ساخت ایسوس رو به همراه کیفیت تصویر IPS داشته باشم .یکی از فروشنده ها بهم گفته با هزینه 100 و خورده ای این کار رو انجام میده . آیا عزیزان این کار را توصیه می فرمایند؟
    موفق باشید
    سلام
    شما با شرکت گارانتی کننده لپ تاپت تماس بگیر. قبلا خاطرم هست یکی از دوستان صفحه نمایش لپ تاپ لنوو ش را در شرکت گارانتی کننده عوض کرده بود ( از صفحه نمایش HD به FullHD). بدون آنکه مشکلی برای گارانتیش پیش بیاید. ولی هزینه ش قاعدتا باید بیشتر از 100 هزار تومان باشد.

فکر میکنم این فروشنده ای که به شما گفته، صفحه نمایش نو نمیندازه و جنس استوک یا دست دوم داره.

10. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیزم

موفق باشید
    درود.
    همونطور که دوستمون گفتن امکانش هست به احتمال زیاد.
    بهتره ببرید نمایندگی گارانتی و تعویض کنید .
    کار خوب و به صرفه ای هم هست.

Sent from my ASUS using Tapatalk

12. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    شما با شرکت گارانتی کننده لپ تاپت تماس بگیر. قبلا خاطرم هست یکی از دوستان صفحه نمایش لپ تاپ لنوو ش را در شرکت گارانتی کننده عوض کرده بود ( از صفحه نمایش HD به FullHD). بدون آنکه مشکلی برای گارانتیش پیش بیاید. ولی هزینه ش قاعدتا باید بیشتر از 100 هزار تومان باشد.

فکر میکنم این فروشنده ای که به شما گفته، صفحه نمایش نو نمیندازه و جنس استوک یا دست دوم داره.
    البته بهم گفت که صفحه نمایش خودم رو برمیداره و ماابتفاوتش میشه صد و خورده ای

درود.
    همونطور که دوستمون گفتن امکانش هست به احتمال زیاد.
    بهتره ببرید نمایندگی گارانتی و تعویض کنید .
    کار خوب و به صرفه ای هم هست.

Sent from my ASUS using Tapatalk
    از راهنمایی دو دوست عزیزم یه دنیا سپاسگزارم

ایام به کام باد

14. این کاربر از ali_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ببخشید این الان یعنی چی؟ یعنی لپ تاپ رو باز میکنن و صفحه مانیتور رو عوض میکنند؟

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مبارکه . کانفیگ 520 شما چیه؟ چون تو دیجی که سرچ میکنم کلی مدل 520 میاره. ضمنا نگران صفحه نمایش هم نباش . الان چون صفحات موبایل و تبلت ها امولد هست و رنگ ها رو خیلی خوشکل میکنه توقع ها رفته بالا. اون ایسوس های مدل های صفحه قبل رو هم تو نقدر دیجی کالا رو بخونی اونم کلا نوشته کیفیتش تاپ نیست. یعنی کلا تو این رنج قیمت فکر کنم کیفیت ها همینه دیگه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •