تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: Tomb Raider: The Angel of Darkness

داره خودمونی میشه HEGOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    شما نسوز کننده بازی را نصب کنید وقتی وارد بازی میشوید شماره1 را فشار دهید صفحه ای می آید نهمین خط از بالا را رویش کلیک کنید 4 تا اول با3 تای آخر را یزنید 4 تای اول برای اینکه از جون شما دیگر کم نشود و3تای آخر برای اینکه تیر شما بینهایت شود برای بیرون آمدن از این حالت esc را بزنید بعد دوباره esc را بزنید تا به محیط بازی برگرید حالا تیر خود آن قرمزه که دوتایی است انتخاب کنید بعد تیر را نگهدارید و به طرف مجسمه ها بروید این کار را آن قدر ادامه دهید تا وقتی که مفابل مجسمه می روید علامت دست گوشه سمت چپ مانیتور بیاید بعد سریع اسلحه خود سر جایش بگذارید وctrl را بزنید تا قاب را بردارد با برداشتن قاب در باز میشود این را هم فراموش نکنید که باید به دنبال نور روی قاب ها بروید

حـــــرفـه ای mehdi_ok1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ..

در مرحله Neptune's Hall از دریچه کوچکی که در پائین قرار دارد داخل میروم و دستگیره بالا اومدن آب را میکشم تا بتوان

از سه در در سطح آب داخل شوم یکی از این سه در را به فضایی دارد که در آن یک دستگیره برای باز شدن در وسط

سنگی زیر آب هست

مشکل اینجاست که وقتی این دستگیره را میکشم تا این در برای ورود به مرحله بعد باز شود راهی که از آن آمدم بسته

میشود(یک دیوار آجری روی دریچه ای که در سقف بود بسته میشود)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من خودم در قسمتي كه مرده با لارا جاشون عوض ميشه وبايد اون عنكبوت كه از دهانش وپهلوهاش مايع سبز رنگ وزهرآلود بيرون مياد رو بكشه گير كردم ولي نميدونم اون جايي كه تو گير كردي قبل از اين قسمته يا بعد از اون اگر قبل از اوني يكم دقيقتر وقبلترش رو برام توضيح بده شايد بتونم كمكت كنم
    Last edited by fati83; 18-11-2006 at 00:04.

حـــــرفـه ای mehdi_ok1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام

وارد مرحله حال میشم (مرحله بعد از اون مرحله ای که باید به سرعت از بین اون تیغ ها و اون قندیل هایی که از تو دیوار در میایند بیرون رد بشی و از اون دری که پایین میاد بری بیرون) وسط حال یه دایره طلایی چهار تیکه ای هست که اگه رو دو تاش بری بعضی از درها برات باز میشند یکی از اون تیکه های دایره رو زدم یه سریع در باز شد قسمت اول رفتم پایین و از مرحله مذاب رد شدم (همون جایی که آسان سر دستی داره که بری بالا ) یه قسمت دیگه از دایره رو زدم وارد یه مرحله ای دیگه شدم که مجسمه که تو دستاش آتیش بود مجسمه شکست و افتاد و تمام زمین داشت خراب که باید همه جا رو رد کنی تا به اون یکی دره برسی
    در مرحله بعدی رو زمین یه سوراخ بزرگی هست دو تا دستگیره و سه تا مومیایی آتیشی
    مرحله بعد که یکی دیگه از اون قسمت های دیگه دایره رو میزنی وارد مرحله آب میشی بعدش رو هم که تو پست بالایی نوشتم

داره خودمونی میشه SUBZERO1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

13 کمک .... درtomb rider 6 گیر کردم کسی هست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من در این بازی اونجایی که به جای لارا باید اون پسره رو کنترل کرد و پسره در اتاقی با یک گرگ یا یک سگ وحشی گیر کرده و یک اهرم هم هست که نمی دونم چطوری باید تکونش بدم گیر کردم .
    اگر کسی این بازی را رفته لطفا به من کمک کنه

حـــــرفـه ای mahsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    پيش بابايی شماره‌شناسنامه: پلــــــاک ¼

پيش فرض

میشه از اون سحنه عکس بذاری

من که متوجه نشدم

داره خودمونی میشه luke1889's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

منظورت همون tomb raider legend است ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

نه بابا من دارم می گم tomb rader 6 بعد شما می گی legend حالا اگر می تونید کمکم کنید خوشحال می شم و ممنونم .

راستی چطوری میشه فایل پیوست کرد ؟؟ آخه مال من فعال نیست !
    Last edited by SUBZERO1; 14-03-2007 at 13:34.

پروفشنال Captain_Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

بايد اينقدر به اون موجود شليك كني تا بيفته زمين يا فرار كنه، بعد از اينكه چند بار افتاد زمين آخرش ميمره و ميتوني بري از اهرم استفاده كني...

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بايد اينقدر به اون موجود شليك كني تا بيفته زمين يا فرار كنه، بعد از اينكه چند بار افتاد زمين آخرش ميمره و ميتوني بري از اهرم استفاده كني...
    mamnoonam az komaketoon

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •