تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی آسیای شرقی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی آسیای شرقی

کاپلو و کاناوارو در سوپرلیگ چین، در قالب سرمربیان دو تیم تیانجین و گوانگژو سونینگ با هم دیدار کردند.

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسکولاری: اگر گوانگژو اورگرانده به آنچلوتی پیشنهاد بدهد، او باید این فرصت را غنیمت بشمرد

کارلتو که به تازگی از روی نیمکت باواریایی ها بر کنار شده است، در گذشته هم پیشنهادهایی از لیگ چین داشته که البته آن ها را جدی نگرفته است.

لوییز فیلیپه اسکولاری، سرمربی فعلی تیم گوانگژو اورگرانده چین می گوید که اگر باشگاهش به دنبال جانشینی او با کارلو آنچلوتی بر آید، سرمربی پیشین میلان، رئال مادرید و بایرن مونیخ، باید آن پیشنهاد را بپذیرد.

اسکولاری در مصاحبه اخیر خود گفته است:

اگر فرصت آمدن به گوانگژو پیشنهاد شود، او باید این فرصت را غنیمت بشمرد. اورگرانده باشگاهی فوق العاده همراه با محیط کاری بسیار خوب است. نه فقط برای آنچلوتی، بلکه اورگرانده برای تمامی مربیانی که زمزمه هایی در مورد پیوستن شان به این باشگاه شنیده می شود، خوب است. قرارداد فعلی من با اورگرانده تا 30 نوامبر دوام خواهد داشت و البته که من دوست دارم تا انتها در اینجا باشم. در همین حال تمام تلاشم را خواهم کرد، تا جایی که ممکن است، عنوان قهرمانی کسب کنم.

گفتنی است، اسکولاری که طی دو فصل گذشته تیمش را به عنوان قهرمانی در سوپرلیگ چین رسانده، در فاصله 4 بازی به پایان فصل جاری لیگ چین، در صدر جدول اختلافی 4 امتیازی با تیم دوم ایجاد کرده است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینیستا و بازسازی گل استمفوردبریج

آندرس اینیستا، ستاره و کاپیتان سابق بارسلونا در حال سپری کردن روزهای شیرینی در جی لیگ ژاپن است.

اینیستا در پایان فصل و بعد از 16 فصل بازی کردن برای بارسلونا از این تیم جدا شده و به سان بسیاری از ستاره ها تصمیم به مهاجرت به آسیا گرفت و ویسل کوبه ژاپن مقصد این هافبک خلاق شد.

اینیستا که هفته قبل موفق شد اولین گل خود را در لیگ ژاپن به ثمر برساند، امروز باز هم موفق به گلزنی شد و با یک ضربه دیدنی از پشت محوطه دروازه سانفرس هیروشیما را گشود تا این دیدار با تساوی 1-1 به پایان برسد.

این گل شباهت زیادی به گل دیدنی اینیستا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در سال 2009 و استادیوم استمفوردبریج در دقیقه 93 به چلسی داشت؛ گل فوق العاده ای که سند صعود بارسای گواردیولا به فینال لیگ قهرمانان را امضا کرده و زمینه ساز اولین 3 گانه تاریخ کاتالان ها گردید.

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آندرس اینیستا: از آن سمت دنیا، زنده باد بارسلونا

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فابیو کاناوارو از هدایت تیم ملی چین استعفا داد

فابیو کاناوارو تصمیم گرفت که از سرمربیگری تیم ملی چین استعفا دهد و تمرکزش را فقط روی باشگاه گوانگژو بگذارد.

کاناوارو دو ماه سرمربی تیم ملی چین بود و دو باخت خانگی مقابل تایلند و ازبکستان کسب کرد. همین موجب شد تا وی از هدایت چینی ها منصرف گردد. این در حالی است که احتمال داده می شود مارچلو لیپی مجددا به عنوان سرمربی تیم ملی چین برگزیده شود.

کاناوارو در صفحه اختصاصی خود در اینستاگرام نوشت:

با احترام به کشوری که چند سال میزبان من بود، حس می کنم که باید از مربیگری تیم ملی چین کنار بروم. همچنین باید از باشگاه گوانگژو تشکر کنم که به من اجازه داد در دو پست کارم را ادامه دهم. هرچند که حضور در این حرفه باعث شده بود من از خانواده ام خیلی دور باشم. من قبلا نیز این تصمیم را به اطلاع بقیه رسانده ام و می خواهم تمرکزم روی گوانگژو و بازیکنانم باشد. با حفظ سمت در باشگاه گوانگژو، امیدوارم به رشد بازیکنان جوان چینی و در کل فوتبال چین کمک کنم و با اشتیاق و حرفه ای گری به کارم ادامه دهم. برای تیم ملی چین به خصوص در راه رسیدن به جام جهانی 2022 قطر بهترین ها را آرزومندم. مجددا از همه تشکر می کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •