تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: تنها بودن و مشكلات رواني

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض تنها بودن و مشكلات رواني

سلام به همه دوستان عزيز
    من 30 سالم هست
    هميشه تنها بودم مجرد هستم
    سوالم اينه كه آيا تنها بودن مشكلات رواني رو بدتر ميكنه؟

2. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه a1l2i3z4a5h6r7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض ویرایش

تنهایی خود منشا بسیاری از ناراحتی های روحی و روانی است و باعث اختلالات عاطفی در افراد می شود افرادی که تنها هستند آسیب پذیرتر از دیگران از لحاظ احساسی هستند!!!!!
    زنها تنها رو میشه به دودسته تفسیم کرد
    زنان و دخترانی که پدر و مادر دارن اما ازدواج نکردن اما به دلیل شغلی یا هر دردلیل دیگری جدا زندگی میکنن که شما جزو اون دسته هستین و شما شاید متحمل شکست عشقی نشده باشین و کمتر درمعرض اسیب قرار داشتین
    اما گروه دوم هم که به دلیل طلاق و فوت همسر که بجثش جداس اما در کل تنهایی خوب نیست میتوانید دوست خوب کلاس های آموزشی و باشگاه برین که یک دوستی برای خود پیدا کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

تحقیقات جدید دانشمندان ucla نشون داده افرادی که در ارتباط با مردم هستن به خاطر تطابق سروتونینی کمتر دچار مشکلات روانی میشن.

یعنی انسانی که در اجتماع هست و هر روز با 10 نفر صحبت میکنه مغزش سروتونینش رو با مغز افراد دیگه تطابق میده.اما افرادی که گوشه گیر هستن دچار کمبود سروتونین و مشکلات روانی میشن

5. 2 کاربر از Ehsnan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

بله دوست من بدتر میکنه ..اول که ایران بودم دوست نداشتم الان که فریبورگ هستم دیونه شدم رفت

7. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزيز
    من 30 سالم هست
    سلام
    قبلا یه پیغام داده بودید نتونستم جواب بدم چونن سرم خیلی شلوغه از این بابت می بخشید.

کاملا بستگی به فرد داره. اینکه مثلا سرگرمی های شما چیه؟
    بذار یه جور دیگه بگم.

منم هم سن شمام شاید 1 سالی کوچکتر. 4 تا از دوستانم مجرد و تنها هستن و 2 تاشون ازدواج کردن.

هر کدوم مشکلات و محاسن خودش رو داره. مثلا 2 تا از دوستان مجردم که تنهایی زندگی می کنن یه خونه خیلی مرتب و تمیز دارن برنامه غذایی مرتب و خیلی رو روال. فقط زیاد حرف می زنن که گاهی خسته کننده هستن برای من. ولی مشکلات و کارهای روزمره مثل خرید روزانه و .... سرگرم شون کرده. فیلم و کتاب و مجله هم در کنارش. یکی از دوستام واکنش بسیار بدی داشته اصلا با تنهایی کنار نیومده. از پس کارهاش مثل غذا و نظافت و .... برنمیاد. افسرده هست. مشکل ترس داره. خلاقش قاطی پاتیه. یه روز برخوردش خوبه یه روز بد. ولی در کل تنهایی براش خوب نبوده.
    آخرین دوست مجردم از این تنهایی به نحو احسن استفاده می کنه و نهایت لذت رو می بره. کارش کامپیوتر و ... چیزاست و برای خودش بیزینس داره و راضیه و صبح تا شب مشغوله.

هر دو دوستم که ازدواج کردن ناراضی هستند. هیچ کدوم به خواسته ای که در زندگی داشتن نرسیدن. در مرز جدایی هستن. دخالت های بیجای والدین دو طرف، نمی دونم مشکل خرجی و درآمد، سختی زندگی و..... .

خیلی بستگی به روحیات و تفکرات فرد داره.

در کل ازدواج هم الان مناسب نیست چه برای دخترا چه برای پسرا. یه جوریه که نمیشه خوشبخت شد مگر اینکه همه فامیل کمک کنن و حسودی نکنن و اختلاف نندازن.
    Last edited by رومنس; 29-09-2017 at 20:43.

9. 3 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    قبلا یه پیغام داده بودید نتونستم جواب بدم چونن سرم خیلی شلوغه از این بابت می بخشید.

کاملا بستگی به فرد داره. اینکه مثلا سرگرمی های شما چیه؟
    بذار یه جور دیگه بگم.

منم هم سن شمام شاید 1 سالی کوچکتر. 4 تا از دوستانم مجرد و تنها هستن و 2 تاشون ازدواج کردن.

هر کدوم مشکلات و محاسن خودش رو داره. مثلا 2 تا از دوستان مجردم که تنهایی زندگی می کنن یه خونه خیلی مرتب و تمیز دارن برنامه غذایی مرتب و خیلی رو روال. فقط زیاد حرف می زنن که گاهی خسته کننده هستن برای من. ولی مشکلات و کارهای روزمره مثل خرید روزانه و .... سرگرم شون کرده. فیلم و کتاب و مجله هم در کنارش. یکی از دوستام واکنش بسیار بدی داشته اصلا با تنهایی کنار نیومده. از پس کارهاش مثل غذا و نظافت و .... برنمیاد. افسرده هست. مشکل ترس داره. خلاقش قاطی پاتیه. یه روز برخوردش خوبه یه روز بد. ولی در کل تنهایی براش خوب نبوده.
    آخرین دوست مجردم از این تنهایی به نحو احسن استفاده می کنه و نهایت لذت رو می بره. کارش کامپیوتر و ... چیزاست و برای خودش بیزینس داره و راضیه و صبح تا شب مشغوله.

هر دو دوستم که ازدواج کردن ناراضی هستند. هیچ کدوم به خواسته ای که در زندگی داشتن نرسیدن. در مرز جدایی هستن. دخالت های بیجای والدین دو طرف، نمی دونم مشکل خرجی و درآمد، سختی زندگی و..... .

خیلی بستگی به روحیات و تفکرات فرد داره.

در کل ازدواج هم الان مناسب نیست چه برای دخترا چه برای پسرا. یه جوریه که نمیشه خوشبخت شد مگر اینکه همه فامیل کمک کنن و حسودی نکنن و اختلاف نندازن.

كلا هر چي بيشتر فكر ميكنم بيشتر به اين نتيجه ميرسم كه خوشبختي واقعي تو اين دنيا وجود نداره

11. 5 کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

كلا هر چي بيشتر فكر ميكنم بيشتر به اين نتيجه ميرسم كه خوشبختي واقعي تو اين دنيا وجود نداره
    سلام مجدد

طرز فکرمون بهم نزدیکه. برای منم همینطور بوده و وقتی نگاه می کنم مثلا یه بازه 10 ساله زندگیم هیچ فرقی که نکرده هیچی کلی مسئولیت و بدبختی هم اضافه شده. وضع مالی هم بدتر شده. ولی اون طرف قضیه هم هست افرادی که در این بازه زمانی رشد زیادی کردن خوشبخت شدن ثروتمندتر شدن. خوشحال ترن.

مثلا 10 سال پیش یه بازی کامپیوتری کلی خوشحالم می کرد سرگرم می شدم. مثلا منتظر ریلیز فلان آهنگ بودم. ولی الان هیچی خوشحالم نمی کنه.

10 سال پیش یه سری چیزا برام آرزو بود و فکر می کردم با تلاش بهشون می رسم ولی الان می بینم بیشتر یه رویای دست نیافتنی هستن.

13. 4 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    یقیناً همینطوره چون کسی نیومده دنیا برای مهمونی و خوشگذرونی
    یکی از علتهای عصبانیت و افسردگی و غم و اندوه و حسرتِ عده ای از مردم همینه که این موضوع رو قبول ندارند و علتِ واقعیِ زندگی در دنیا رو نمیدونند و یا قبول ندارند چون دانششون کمه و وقتِ کافی هم نمیذارند برای کسب دانش بیشتر تا عقیدشون درست بشه
    نتیجه اش هم غم و اندوه و افسردگی و عصبانیت دائمی هست و یا خسته شدن از زندگی و اقداماتِ اشتباه

15. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    یکی از علتهای عصبانیت و افسردگی و غم و اندوه و حسرتِ عده ای از مردم همینه که این موضوع رو قبول ندارند و علتِ واقعیِ زندگی در دنیا رو نمیدونند و یا قبول ندارند چون دانششون کمه و وقتِ کافی هم نمیذارند برای کسب دانش بیشتر تا عقیدشون درست بشه
    نتیجه اش هم غم و اندوه و افسردگی و عصبانیت دائمی هست و یا خسته شدن از زندگی و اقداماتِ اشتباه
    علت واقعي زندگي چيه؟چرا گريه هاي شبانه انقدر فراوانه؟

17. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام
    سلام اقای محمد اسمونی

اقا یه جایی گفتید زندگی خوشگذرانی نیست و ...
    میخوام ببینم این حرفها برا ایرانی هایی که میخوان خودشون رو توجیه کنن استفاده میشه یا واقعا در کشورهای پیشرفته هم مردم چنین مشکلاتی رو دارند؟ یعنی انها هم هر روز این را تکرار میکنند؟!

با تشکر

19. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •