تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل وجود 2 ریدایرکت پس از تغییر دامنه وردپرس

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض مشکل وجود 2 ریدایرکت پس از تغییر دامنه وردپرس

دوستان عزیز حالا یک مشکل وجود داره لطفا اگر می شه راهنمایی کنید که اگر بشه زود درستش کنم تا مطالب و سئوی مطالب آسیب نبینه. با سپاس

مراحلی که من انجام دادم
    قبلا وبسایت بدون WWW باز می شد.

بله بنده هم توی گوگل گشتم و چندین و چند مطلب رو خوندم و طبق همون دستورات پیش رفتم!

کارهایی که به ترتیب انجام دادم اینها بوده

1- وارد دایرکت ادمین شدم. به بخش مدیریت دامین‌های اصلی و سپس Change a Domain Name رفتم و دامنه ی قدیمی مورد نظر یعنی bestshiraz.ir رو انتخات کردم و در بخش تغییر نام دامنه ی جدید رو نوشتم ebum.ir بعد روی Change زدم

2- نام پوشه ی فایل های سایت در دایرکت ادمین و در شاخه ی domains به نام دامنه ی جدید یعنی ebum.ir تغییر کرد. به این پوشه جدید یعنی ebum.ir و شاخه ی پابلیک رفتم و فایل htaccess رو باز کردم و طبق آموزش بالا این دستور رو وارد فایل کردم:

RewriteEngine On
    RewriteBase /
    Rewritecond %{HTTP_HOST} ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    RewriteRule ^.*$ http://ebum.ir/$0 [R=301,L]

3- از طریق WP Quick Fix (دایرکت‌ادمین) نام دامنه در دیتابیس قدیمی رو به دامنه ی جدید تغییر دادم

4- دامنه ی قدیمی رو روی دامنه ی جدید پارک کردم ( بنا باه راهنمایی پشتیبانی نت افزار دامنه رو به صورت pointer پارک کردم )
    -------------------------------------------------------
    بعد از این کارها دیگه دایرکتوری دامنه ی قدیمی یعنی bestshiraz توی دامنه‌های من در دایرکت ادمین وجود نداره

وقتی در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ریدایرکت دامنه ی قدیمی ( bestshiraz.ir ) رو چک می کنم متاسفانه 2 تا ریدایرکت وجود داره. لطفا این دامنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو در این وبسایت بررسی کنید یا این تصویر پیوست شده رو ببنید:

با این شرایط برخی از دوستان کارشناس گفتند اینکه دوتا ریدایرکت وجود داره به سئو زیان می رسه و باید حتما درستش کرد.

دو تا راه حل وجود داره. یکی از دوستان بنا به تجربه ای که داره گفت که این کارو بکنم:
    1- پارک دامنه رو پاک کنم-دامنه ی قدیمی رو توی دایرکت ادمین ADD کنم- یک فایل htaccess توی روت این دامنه هست که باید کد مربوطه رو توی htaccess اضافه کنم

2- پشتتیبانی نت افزار رو از این موضوع آگاه کردم و پشتیبانی نت افزار این پاسخ رو داده:
    خیر دامنه به صورت پوینتر پارک شده و دامنه پارک شده نباید دایرکتوری داشته باشد.
    دقت داشته باشید ریدایرکت انجام شده به صورت 301 میباشد و صحیح میباشد لذا نیاز به تنظیم دیگری وجود ندارد.

--------------
    حالا با توجه به این مشکل لطفا در صورت امکان به بنده کمک کنید من بدونم باید چکار کنم واقعا! هرچقدر توی گوگل و .. گشتم نتونستم دلیل این مشکل رو پیدا کنم و حلش کنم. سعی کردم واقعا طبق آموزش ها پیش برم و اشبتاهی نکنم!

لطفا راهنمایی کنید

با سپاس

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

در حال حاظر وضعیت وبسایت به این صورت در اومده

لطفا شما هم بررسی کنید اگر درست هست همه چیز که سایت رو معرفی کنم به گوگل وبمستر وگرنه بفرمایید تا اطلاحات رو انجام بدم

1- دامنه ی پارک شده رو حذف کردم

2- دامنه ی قدیمی رو دوباره در دایرکت ادمین ADD کردم و دایرکتوری دامنه ی قدیمی bestshiraz دوباره ایجاد شد

3- یک فایل httcc... توی دایرکتوری و پوشه ی پابلیک دامنه ی قدیمی ایجاد کردم و این کدها رو توش گذاشتم:

نقل قول

RewriteEngine on
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^bestshiraz\.ir$ [NC,OR]
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.bestshiraz\.ir$ [NC]
    RewriteRule ^(.*)$ http\:\/\/ebum\.ir\/$1 [R=301,L]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] non-www:
    RewriteEngine on
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.example\.com [NC]
    RewriteRule ^(.*)$ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [L,R=301]

4- کدی که توی فایل httccc... دامنه ی جدید گذاشته بودم رو پاک کردم

5- الان نتیجه ی کار در وبسایت که گفته بودین به این صورت در اومده. این بار واقعا دیگه همه چیز درست شده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •