تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: خرید لپ تاپ

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

تا چهار تومن میخوام ی لپ تاپ خوب بخرم که در کنار نرم افزارای مهندسی بازی هم بکنم.لطفا راهنمایی کنید.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    سلام؛ به نظر من دستگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترین گزینه هست، هم قیمتش خیلی مناسبه و هم اینکه سخت افزارش کاملا جدیده و از آخرین نسل cpu و گرافیک استفاده میکنه و حالا حالاها بازیهای جدید رو ساپورت خواهد کرد. به همه اینها صفحه نمایش فوق العاده، اسپیکرهای پر قدرت، کیبورد سفارشی و یک سیستم خنک کننده عالی و کم صدا رو هم اضافه کن...

2. این کاربر از Gabit0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ali76s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام؛ به نظر من دستگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترین گزینه هست، هم قیمتش خیلی مناسبه و هم اینکه سخت افزارش کاملا جدیده و از آخرین نسل cpu و گرافیک استفاده میکنه و حالا حالاها بازیهای جدید رو ساپورت خواهد کرد. به همه اینها صفحه نمایش فوق العاده، اسپیکرهای پر قدرت، کیبورد سفارشی و یک سیستم خنک کننده عالی و کم صدا رو هم اضافه کن...
    این لپتاپ رو میخوام بگیرم صفحه نمایششم ips مات هستش
    Aspire vx5-591g-70qk

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این لپتاپ رو میخوام بگیرم صفحه نمایششم ips مات هستش
    Aspire vx5-591g-70qk

روی کاغذ مشابه همین مدلی هست که من به شما معرفی کردم ولی به نظر من کیفیت ساخت و امکانات جانبی دیگه ای که MSI داره خیلی بهتر از Acer هست. MSI به صورت تخصصی لپ تاپ های گیمینگ میسازه، سیستم خنک کننده ای که استفاده میکنه رو هیچ برند دیگه ای نداره، فناوری True Color استفاده میکنه که رنگ ها به واقعیت نزدیک تر باشن، کیبوردش رو SteelSeries میسازه، برای اتصالات بی سیم از Killer Ethernet e2400 استفاده میکنه و با همه اینها صد تومن هم ارزون تره ... من پیشنهاد میکنم MSI رو انتخاب کنی

داره خودمونی میشه Ali76s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

روی کاغذ مشابه همین مدلی هست که من به شما معرفی کردم ولی به نظر من کیفیت ساخت و امکانات جانبی دیگه ای که MSI داره خیلی بهتر از Acer هست. MSI به صورت تخصصی لپ تاپ های گیمینگ میسازه، سیستم خنک کننده ای که استفاده میکنه رو هیچ برند دیگه ای نداره، فناوری True Color استفاده میکنه که رنگ ها به واقعیت نزدیک تر باشن، کیبوردش رو SteelSeries میسازه، برای اتصالات بی سیم از Killer Ethernet e2400 استفاده میکنه و با همه اینها صد تومن هم ارزون تره ... من پیشنهاد میکنم MSI رو انتخاب کنی
    اها ممنون بابت اطلاعات. من رشتم میگن تو رشت لپ تاپ نخرید چون تو انبار میمونه رطوبت روشون تاثیر میذاره. تهران بخوام بخرم از کجا باید بگیرم؟ دیجی کالا زده ناموجود

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اها ممنون بابت اطلاعات. من رشتم میگن تو رشت لپ تاپ نخرید چون تو انبار میمونه رطوبت روشون تاثیر میذاره. تهران بخوام بخرم از کجا باید بگیرم؟ دیجی کالا زده ناموجود

دفعه اوله چنین چیزی میشنوم! بهترین راه خرید کردن از سایت رسمی نمایندگی هر برند هست، برای MSI همون لینکی هست که گذاشتم، گارانتی ماتریس که خیلی هم معتبره...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •