تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: فشار شدید عصبی، مشکلات قلبی و حملات مکرر پانیک

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوست عزیز ببخشید که دیدی تاپیکت بالا اومده خوشحال شدی که کسی راهنمایی کرده حتماً اما الآن این متن بی مقدار منو می خونی و می بینی زهی خیال باطل
    من هیچ راهنمایی ندارم بهت بدم اما اشک تو چشمم جمع میشه حتی وقتی می بینم یکی از سرماخوردگی بی حال شده
    ببخش که اسپم میدم و شاید بگی سرکارت گذاشتم اما...دلم می سوزه یه بنده خدا یه همنوع مشکلی براش پیش میاد و بیشتر دلم می سوزه کاری از دستم بر نمیاد
    نمی خواد تشکر کنی نمی خواد ریپلای بزنی فقط میگم ای کاش میشد انسانها درد نداشتن ای کاش میشد انسانها ناراحتی نداشتن
    وقتی خوندم که وضعیتت تو اون حالت ها چطور میشه گریم گرفت.نمی دونم وضعیتت شاید حاد باشه شاید هم هیچی نباشه اما چه بده یه انسان ناراحتی داشته باشه و نتونه از زندگیش لذت ببره
    ببخشید هیچ دانشی ندارم که کمکت کنم
    خیلیا این مشکل رو دارن
    حل میشه رفیق ناراحت نباش

2. 2 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

من سمت مواد رفتم اوایل حس خوبی میداد
    کم کم اون مواد اولیه از افسردگی درم میاورد مشکلاتی که بودو حل میکرد
    کم کم تاثیرش پرید تا رفتم سمت ی مواد قوی تر ی روز واقعا رو مرز اور بودم ازون موقع که حالم خیلی بد شد
    هرشب موقع خواب وقتی تو رخت خوابم کم کم داره سرم سنگین میشه میرم تو خواب یه احساس شوک بهم دست میده بیدار میشم نمیتونم بخوابم بعد یه سردرد عجیب سراغم میاد
    گاهی اوقات که از خونه دور میشم خیلی زیاد نمیتونم بخوابم وقتی هم میخوابم یهو نفسم احساس میکنم سنگینی داره میکنه سخت میشه نفس بکشم یهو بیدار میشم میبینم عرق کردم فقط دارم نفس نفس میزنم قلبم داره تند تند میزنه هیچ خوابی هم نمیبینم فقط سردرد دارم
    واسه همین خیلی از شبا دوتا لورازپام 4 با یخورده عرق میخورم سردرده بره و فقط بتونم بخوابم
    خیلی از تایما هم بی قراری اومده سراغم نه با سیگار نه با هیچی نتوسم خودمو بگذرونم
    موقع ای که مثلا رو صندلی چیزی میشینم یا اهنگ گوش میدم پاهام مثل ضرب کلا تند تند باید بالا پاین کنم یه احساس بی قراری مانند دارم ولی ارومم میشم یا تو همون موقع خواب پاهامو میمالونم
    صبح ها بی حالی شدید دارم این بی حالیو ضعفه خیلی تو مخمه تحملم خیلی کم شده سریع عصبانی میشم
    خلاصه این حالتارو شاید به حالت شما نرسه ولی تجربه کردم ایشالله برای شما هم رفع بشه

4. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزیز ببخشید که دیدی تاپیکت بالا اومده خوشحال شدی که کسی راهنمایی کرده حتماً اما الآن این متن بی مقدار منو می خونی و می بینی زهی خیال باطل
    من هیچ راهنمایی ندارم بهت بدم اما اشک تو چشمم جمع میشه حتی وقتی می بینم یکی از سرماخوردگی بی حال شده
    ببخش که اسپم میدم و شاید بگی سرکارت گذاشتم اما...دلم می سوزه یه بنده خدا یه همنوع مشکلی براش پیش میاد و بیشتر دلم می سوزه کاری از دستم بر نمیاد
    نمی خواد تشکر کنی نمی خواد ریپلای بزنی فقط میگم ای کاش میشد انسانها درد نداشتن ای کاش میشد انسانها ناراحتی نداشتن
    وقتی خوندم که وضعیتت تو اون حالت ها چطور میشه گریم گرفت.نمی دونم وضعیتت شاید حاد باشه شاید هم هیچی نباشه اما چه بده یه انسان ناراحتی داشته باشه و نتونه از زندگیش لذت ببره
    ببخشید هیچ دانشی ندارم که کمکت کنم
    سلام
    همونطور که دوستان گفتن مشکل حادی نیست و خیلی ها این مشکلو دارن، نگران نباشید من خوبم
    اتفاقا دیشب هم پانیک شدم اما بازم مثه هزاران بار دیگه با گرفتن آزمایش فشار خون و ضربان قلب گفتن که هیچ مشکلی نداری
    دارم بهتر میشم و داروها داره یواش یواش جواب میده و شاید در طول ۲ هفته فقط یکبار پانیک شم
    درکل ممنون از نظرتون
    فکر کنم شما یکمی زیاد دل نازک و دلسوز هستید و این مساله ممکنه بعدها براتون مشکل ساز شه، سعی کنید این دلسوزی رو خرج خونواده و کسایی که دوستشون دارید کنید و زیاد خودتونو اذیت نکنید
    موفق باشید

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •