تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل در عوض کردن محتوای فیلم های فلش در موقع پخش در tv

داره خودمونی میشه Somia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

14 مشکل در عوض کردن محتوای فیلم های فلش در موقع پخش در tv

با سلام
    وقتی که چند قسمت از یک فیلم در فلشم می ریزم در لپ تاپ مشکلی نیست و پخش می شه اما وقتی در tv می خواهم ببینمش خیلی اوقات همه قسمت ها مثلا قسمت یک فیلم می شوند و نمی تونم تمامی قسمت ها رو ببینم و بعضی از فیلم ها از فلشم قابل پاک شدن نیست با آنتی ویروس نود 32 و آواست هم اسکن کردم مشکل حل نمی شه
    لطفا به سوالات من پاسخ دهید
    1- اسم این ویروس؟
    2-من از چند نفر پرسیدند می گند وقتی سیستمت آلوده شده باشه مشکل رو تو فلش نشون می ده و برای حل این مشکل باید ویندوز رو عوض کنی و بعد با آنتی ویروس فلش رو اسکن کنی، ایا این نظر درسته؟
    3- راه حل شما چیه؟

بسیار ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام کسی نیست جواب من رو بده؟ لااقل بگید ویندوز عوض کردن مشکلم رو حل می کنه؟

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

چیه
    سلام من فکر نکنم مشکل از لپ تاپت باشه. ولی میتونی چک کنی بعد اگه مشکل حل نشد اون وقت میتونیم بفمیم سیستمت ویروس داره یا نه
    البته من متوجه نشدم کامل منظورت چیه از اینکه همش یکی میشن.
    1- ی فلش دیگه بزن به لپ تاپت فیلم بریز توش ببین پاک میشه بکنی فیلمارو؟ اگه اره ک یعنی فلش قبلیت مشکل داره اگه نه ک باز میتونه چیزای دیگه باشه مثلا یو اس بیت مشکل داشته باشه پورتش یا همون ویروس یا مشکل نرم افزاری داره سیستمت. چ اروری میده وقتی میخوای پاکشون کنی؟
    2- همون فلشی ک زدی رو فیلمارو بریز توش ببر بزن به تی وی ببین کار میکنه؟فیلمارو درس نشون میده یا هنو مث قبله اگه کار میکنه پس فلش قبلیت مشکل داره اگه ک کار نمیکنی پس ب احتمال زیاد تی وی مشکل داره.
    ممکنه وقتی سیستمم ویروسی باشه ویندوز درس کارن کنه و بعدش به همین خاطر این مشکلاتم پیش میاد ولی چیزی ک مطمعن نیستیم خودت شک داری ویندوزت ویروسیه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینو بسته به 64 بیت بودن یا 32 بیت بودن ویندوزت دانلودش کن بریز رو دسکتاپ روش کلیک راست ران از ادمین رو بزن و گزینه اسکن رو فشار بده منتظر بمون تموم بشه تموم ک شد دو تا لوگ بهت میده رو صفحه اون دو تارو اپلود کن ی جا لینکشو بده.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

مشکل ویروس نیست .ویندوز عوض نکن ..فرمت هارو بررسی کنین و پشتیبانی tv
    Last edited by hamid3369; 25-09-2017 at 14:59.

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلام ممنون از اینکه جوابم رو دادید

وقتی می خوام بعضی فایلها رو پاک کنم این ارور را می ده
    there is no longer location in H verify the Item location and then try again

گفتید درست منظورم را درست متوجه نشدید منظورم اینه که فرض کنید چند تا قسمت از یک کارتون رو بریزی تو یک فولدر تو فلش، توی لپ تاپ می تونم ببینم اما همین فلش رو وقتی به تلویزیون وصل می کنم توی فلشم تمام قستها یکی می شن به طور مثال تمام قسمت ها رو که باز می کنم قسمت 1 می شه
    البته این مشکل برای همه فایلها اتفاق نمی افته .....
    این مشکل برای چند تا از فلش ها م افتاده.....
    در مورد لوگ من این فایل رو به صورت نت دارم اما نمی دونم چرا تو انجمن گزینه ATTACH برای من وجود نداره تا بفرستم تو قسمت سرآغاز نوشتم ولی کسی پاسخم رو نداد تو تنطیمات هم کارایی کردم نشد
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام خواهش میکنم اگه ویروس داشته باشه درس میشه ولی من فکر نکنم ویندوزت ویروس داشته باشه اما چون میگی فایلهات یکی میشه ادم شک میکنه ک چرا یکی باشه.
    یا باگه خود ویندوزه ویندوزت 7 یا 8 احتمالا اره؟ یا هاردت ممکنه مشکل داشته باشه مثلا بد سکتور پیشنهادم این:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این کارو بکن ببین حل میشه؟ اون دو تا لوگ رو خود تی جا اپلود کن بنداز اینجا من نگا میکنم.

ااگه ویروس داشت ک ویروس پاک میکنیم بعد امتحان میکنیم اگه ویروس نداش پس مشخصا یا فرمت فایلهایی ک واسه فیلماس یا کارتوناس مشکل داره و تی وی درس پشتیبانی نمیکنه یا هارد دیسکت ممکنه خراب باشه یا تی وی مشکل داره یا فلشا مشکل داره همش اگه این بود بعدا تو انجمن مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری پستت بزار.
    Last edited by sunshineboy; 27-09-2017 at 13:27.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    Last edited by Somia; 20-10-2017 at 01:48.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

این اون لاگی نیست ک من گفتم این لاگ هایجک دیس هست نه نرم افزار فاربر.تو این لوگ من چیز بدی نمیبینم به غیر 61p.exe این چیه؟! پروکس هم دستی ست کردی یا ف شکن استفاده میکنی؟ ب خاطر این میپرسم ک مطمعن بشم این ------ هارو خودت مسوولشی نه اینکه ست شده باشه بدون اینکه خبر داشته باشی.نرم افزار اولتراسارف مثلا؟ اواست رایگانم ک نصب کردی. واسه مطمعن شدن با همون اوست ی فول اسکن بزار بشه در حالت بوت باشه بهتره اگه بلدی چ طوری اگرم نه همینطوری برو کاستم اسکن بزار یه فول اسکن بشه همین چیزی باشه پیدا میکنه.
    ویندوز شما ویروسی نیس(بر اساس لوگ هایجک) چون لوک فاربر رو نفرستادی این لوگ کمه محتواش ولی تو همین لوگ چیز بدی وجود نداره .
    کی ام پلیر بابیلونم پاک کن به جای کی ام light alloy استفاده کن بابیلونم ک نرم افزار مشهور جاسوسیه اسراییلی هستش! بهتره استفاده نکنی ازش.یا تی وی مشکل داره یا فرمتای فیلما مشکل داره یا هاردت مشکل داره یا کلا فلشا مشکل دارن. ک من تو هیچ کدوم این 4 تا سررشته ای ندارم.ولی ویروس نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •