تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: افت شتاب و قدرت پراید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض افت شتاب و قدرت پراید

سلام من یه پراید مدل ۸۸ بنزینی دارم که کلافه شدم.تو جاده به زور سرعت به ۱۱۰ تا میرسه بعضی وقتا تا ۱۳۰ تا هم میره ولی بعضی وقتا دنده پنج انگاری تعطیله.یا مثلا ی باد معمولی از روبرو بیاد ک دیگه هیچ باید با دنده ۴ به زور به ۱۰۰ برسونمش.پارسال شمع عوض کردم انژکتور هم شستم ولی درست نشد.بنظرتون‌ مشکل از چیه؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

روغن موتور چه مدلی استفاده کردین؟
    دود ابی رنگ یا روغن سوزی نداره؟؟
    سوپاپ رو تنضیم کردین؟؟

3. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

صافی بنزین-پمپ بنزین-شمع مناسب-روغن موتور-عدم برق دزدی-کمپرس موتور-فیلر سوپاپ ها و... میتونن تاثیر داشته باشن. حتی باد لاستیک بسیار بیشتر از چیزی که فکر کنید تاثیر داره.
    شما اول نگاه کنید ببینید شمع ها چه شکلی ان؟ دوده زدن؟ قرمز شدن؟ سرشون تغییر شکل داده؟ چطوریه.
    Last edited by K!ng of th3 K!ngs; 30-09-2017 at 20:53.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

با عرض سلام.روغن ماشین بهران پیشتاز هر ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ عوض میکنم فیلتر روغن صافی بنزین فیلتر هوا با هر روغن عوض میکنم.شمع ها پارسال عوض کردم‌ دو ماه پیش مکانیک گفت شمع ها سالمن نیازی به تعویض نیست.فیلر ماشین هم تنظیمه بی صداست.نه روغن سوزی داری نه دود موتور هم صدای اضافی نداره.با نش استارت هم روشن میشه برق دزدی هم فکر نکنم داشته باشه چون در این صورت باطری ضعیف میشد.نمیدونم چشه تو جاده به ضرب و زور با دنده ۴ میاد به ۱۰۰ خیلی زور بزنه ۱۱۰ تا.یه ذره باد بیاد ک واویلا .بعضی وقتا کار به دنده ۳ میکشه!انگاری یکی پشت ماشین وایستاده نمیزاره راه بره.بنظرتون از دیسک و صفحه میشه؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

با عرض سلام.روغن ماشین بهران پیشتاز هر ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ عوض میکنم فیلتر روغن صافی بنزین فیلتر هوا با هر روغن عوض میکنم.شمع ها پارسال عوض کردم‌ دو ماه پیش مکانیک گفت شمع ها سالمن نیازی به تعویض نیست.فیلر ماشین هم تنظیمه بی صداست.نه روغن سوزی داری نه دود موتور هم صدای اضافی نداره.با نش استارت هم روشن میشه برق دزدی هم فکر نکنم داشته باشه چون در این صورت باطری ضعیف میشد.نمیدونم چشه تو جاده به ضرب و زور با دنده ۴ میاد به ۱۰۰ خیلی زور بزنه ۱۱۰ تا.یه ذره باد بیاد ک واویلا .بعضی وقتا کار به دنده ۳ میکشه!انگاری یکی پشت ماشین وایستاده نمیزاره راه بره.بنظرتون از دیسک و صفحه میشه؟
    از دیسک و صفحه هم میشه
    چند وقته دیسک و صفحه عوض نکردین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

والا من ماشینو پارسال خریدم ۱۰۷ هزار تا کار کرده بود.ماشین فقط تو جاده رفته تو شهر کم رفته،از مشهد به تبریز و‌ برعکس.الانم ۶۰ هزارتا کار کرده .کیلومتر الان ۱۶۷ هزار تاست.صاحب قبلی هم فکر نکنم عوض کرده باشه.لااقل اون موقع که من خریدم عوض نکرده بوده.
    Last edited by مصطفی.رنجبر; 01-10-2017 at 15:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •