تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: تیبا 2 بدرد من میخوره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض تیبا 2 بدرد من میخوره؟

با عرض سلام راستش پولم در حد خرید پراید صفره اما چون قبلا پراید داشتم و اصلا راضی نبودم و از روز اول برام نحسی و بدبختی داشت میخوام یکم پول بیشتر جور کنم و تعریف تیبا 2 رو هم از یکی دو نفر که داشتند شنیدم و ظاهرش هم با سلیقه ام میخونه منتها باز هم نمیدونم تصمیم درستی است یا نه. اگه مزیت به خصوصی نسبت به پراید نداره که سمتش نرم و صبر کنم پولم بیشتر بشه که البته اگر بشه و متغیر دیگری هم این وسط وجود نداشته باشه مثلا نزنه و یه هو قیمتا چندملیون بره بالاتر...

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

با عرض سلام راستش پولم در حد خرید پراید صفره اما چون قبلا پراید داشتم و اصلا راضی نبودم و از روز اول برام نحسی و بدبختی داشت میخوام یکم پول بیشتر جور کنم و تعریف تیبا 2 رو هم از یکی دو نفر که داشتند شنیدم و ظاهرش هم با سلیقه ام میخونه منتها باز هم نمیدونم تصمیم درستی است یا نه. اگه مزیت به خصوصی نسبت به پراید نداره که سمتش نرم و صبر کنم پولم بیشتر بشه که البته اگر بشه و متغیر دیگری هم این وسط وجود نداشته باشه مثلا نزنه و یه هو قیمتا چندملیون بره بالاتر...
    سلام
    در مورد تغییر قیمت های خودروهای ایرانی در حد چند میلیون اتفاق نمیوفته
    تیبا نسبت به پراید خودروی جدیدتری هست و نوع هاچبکش هم طرفدار داره
    اما کیفیت و زیر پای ماشین در حد پرایده
    اگه واقعا بتونی مدتی صبر کنی ماشین های دیگه مثل 405 یا سمند یا تندر برداری که خیلی بهتره

یادآوری : لطفا بحث مشاوره خرید رو در بخش مشاوره خرید مطرح کنید با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام
    در مورد تغییر قیمت های خودروهای ایرانی در حد چند میلیون اتفاق نمیوفته
    تیبا نسبت به پراید خودروی جدیدتری هست و نوع هاچبکش هم طرفدار داره
    اما کیفیت و زیر پای ماشین در حد پرایده
    اگه واقعا بتونی مدتی صبر کنی ماشین های دیگه مثل 405 یا سمند یا تندر برداری که خیلی بهتره

یادآوری : لطفا بحث مشاوره خرید رو در بخش مشاوره خرید مطرح کنید با تشکر
    405 و ال 90 قبول دارم کیفیت بهتری دارند اما واقعا برام عجیبه چجوری ملت این همه ساله ظاهر تکراری 405 تو ذوقشون نمیزنه من 405 میبینم حس دیدن پیکان بهم دست میده...باز حداقل پیکان در زمان خودش ابهتی داشت و بعدش هم برای یک نوع قشر خاصی نوستالژیک شد ... ال 90 هم که از اول طراحی درون و بیرون ماشین شاهکار بود اگر پول به مقدار لازم داشتم 206 و 207 و پارس رو میخواستم اما ندارم متاسفانه ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

کلا خرید تیبا 2 به صرفه نیست و قیمتش نصبت به ماشین بالاست قیمتش بیشتر از 2 میلیون بیشتر از تیبا معمولیه اما کیفیتش همونه تازه صندوق هم نداره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز با صحبت های دوستان کاملا موافقم به نظر بنده هم اگر بتونی صبر کنی و پول بیشتری جمع کنی برای خرید ماشینی غیر از تیبا بهتر است و به گزینه ال نود هم بیشتر فکر کن چون من خودم هم تیبا داشتم و الان ال نود خریدم و از شر تیبا خلاص شدم درسته که کلی توی قرض افتادم اما از رانندگی باهش لذت می برم
    Last edited by hossein2006; 14-02-2018 at 11:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •