تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: انتخاب یک گزینه از داده های داخل کمبو باکس از طریق مقدار بازگشتی از دیتابیس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض انتخاب یک گزینه از داده های داخل کمبو باکس از طریق مقدار بازگشتی از دیتابیس

سلام دوستان وقت بخیر.
    من دو تا کمبوباکس دارم که یکی استان هست و دیگری شهر که با انتخاب استان شهر های مربوط به همون استان پر مشه و به این طریق این کا رو انجام دادم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا مشکل و سوال ن اینجاست.وقتی کاربر ثبت نام میکنه میاد استان و شهرش رو انتخاب میکنه و من id شهر و استان رو توی دیتابیس ذخیره میکنم.حالا من می خوام وقتی کاربر به عنوان مثال میاد آدرسش رو ویرایش کنه وقتی که فرم باز میشه
    توی این دو تا کمبوباکس بیاد اون شهر و استانی که کاربر قبلا انتخاب کرده و در دیتابیس ذخیره شده رو انتخاب کنه و به اون نشون بده.یعنی می خوام قتی موقع ثبت نام استان تهران و شهر تهران رو انتخاب کرده حالا که میاد ویرایش کنه توی این کمبوباکس های بیاد استان و شهر تهران رو نشون بده و انتحاب شده باشه.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

داره خودمونی میشه m_maj2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ایران - تهران

پيش فرض

شما باید در صفحه ای که قصد دارید به عنوان ویرایش از اون استفاده کنید کادر رو ایجاد و با دستور select اس کیو ال داده ها رو فرابخونید و با دادن echo اون ها رو نشون بدید
    در مرحله بعد فرم رو دوباره به صفحه ای که مورد نظر هست ارسال می کنید تا دیتا ها بروز بشن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •