تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل جدی در نصب ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض مشکل جدی در نصب ویندوز

سلام.
    چند روز پیش داشتم یک بازی رو بازی میکردم. کاری پیش اومد. ویندوز رو خاموش نکردم. وقتی برگشتم دیدم که در حال ری استارت شدنه. بعد از اون صفحه آبی یا مرگ باز شد.بعد از ریست شدن دوباره صفحه بوت خط خطی شد (مثل به سی دی که خش داشته باشه
    ) من بعد از اون وارد safemode شدم و ویندوز رو عوض کردم.یه اشتباهی که کردم ویندوز قبلی رو نگه داشتم.ویندوز رو فکر میگردم درست شده ولی با نصب درایور پک ویندوز دوباره خراب شد.حالا که میخوام ویندوز رو دوباره نصب کنم میگه باید ویندوز قبلی رو حذف کنید.حالا حتی به safemode هم دسترسی ندارم.

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.
    چند روز پیش داشتم یک بازی رو بازی میکردم. کاری پیش اومد. ویندوز رو خاموش نکردم. وقتی برگشتم دیدم که در حال ری استارت شدنه. بعد از اون صفحه آبی یا مرگ باز شد.بعد از ریست شدن دوباره صفحه بوت خط خطی شد (مثل به سی دی که خش داشته باشه
    ) من بعد از اون وارد safemode شدم و ویندوز رو عوض کردم.یه اشتباهی که کردم ویندوز قبلی رو نگه داشتم.ویندوز رو فکر میگردم درست شده ولی با نصب درایور پک ویندوز دوباره خراب شد.حالا که میخوام ویندوز رو دوباره نصب کنم میگه باید ویندوز قبلی رو حذف کنید.حالا حتی به safemode هم دسترسی ندارم.
    درود.
    شما باید اول از همه درایو C یا هر درایوی که ویندوز رو نصب کردین فرمت کنید(کامل اطلاعات درایو میره)
    بعدش ویندوز رو بریزید.

Sent from my ASUS using Tapatalk

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

شما چرا ویندوز رو تعمیر نکردی من هر وقت اینطور شده تعمیرش میکردم نه نصب وینوز مگه اینکه کلا پاک شده باشه که برای من پیش نیومده...شما چطوری خاموش میکنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

توی درایو c هستش .فقط یک سوال اگر دیسک c رو فرمت کنم اشکالی داره؟ هیچ خرابی به بار نمی آره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •