تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کسی برنامه نویسی C++ شروع میکنه باید چی دانلود کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض کسی برنامه نویسی C++ شروع میکنه باید چی دانلود کنه؟

سلام.
    متاسفانه تمام تاپیک ها رو گشتم ولی نتونستم جوابمو پیدا کنم برای همین مجبور شدم یه تاپیک ایجاد کنم.
    کسی که میخواد برنامه نویسی C++ رو شروع کنه باید چی روی سیستمش نصب کنه؟ لطفا برای ویندوزهای 7 از نوع 32 بیت و 64 بیت جدا جدا توضیح بدید.

یه جایی نوشته نرم افزار مایکروسافت چی چی یه جایی نوشته کامپیالر و ... لطفا دقیق و واضح بگین چی لازمه تا بگردیم و دانلودش کنیم.

باتشکر.

کاربر فعال انجمن برنامه نویسی n00b's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام...///
    خوشبختانه برای برنامه نویسی ++C کامپایلر ها و IDE های زیادی وجود داره ولی شاید برای شروع گزینه های زیر انتخاب های مناسب تری باشند..///
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    CodeBlocks حجم کمی داره../// Qt Creator محیط ساده ای داره.../// Visual Studio هم به عنوان بهترین IDE تحت ویندوز شناخته میشه...///
    اگر سوالی بود بنده در خدمتم..///
    موفق باشید!

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام...///
    خوشبختانه برای برنامه نویسی ++C کامپایلر ها و IDE های زیادی وجود داره ولی شاید برای شروع گزینه های زیر انتخاب های مناسب تری باشند..///
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    CodeBlocks حجم کمی داره../// Qt Creator محیط ساده ای داره.../// Visual Studio هم به عنوان بهترین IDE تحت ویندوز شناخته میشه...///
    اگر سوالی بود بنده در خدمتم..///
    موفق باشید!
    خیلی ممنون از پاسختون.
    این ویژوال استدیو دقیقا اسمش چی هست از سایت های دیگه به صورت دانلودی دریافتش کنم؟ اخه این لینک فقط برای نصب آنلاین هست.
    بازم مرسی

4. این کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net Msba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ! My Mind

پيش فرض

در مورد Visual Studio،
    نسخه ی 2015 توسط خود Microsoft دارای نصب Off-line می باشد که می توانید از سایت های مختلفی بگیرید.

در نسخه ی 2017 نصب Off-line توسط Microsoft ارایه نشده است اما توسط عده ای دانلود شده و به صورت پکیج off-line در اختیار است. مانند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.
    Last edited by Msba; 19-09-2017 at 20:00.

6. 3 کاربر از Msba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ببخشیدا دوباره دارم زحمت میدم. راستش من از دیشب بالغ بر 10 گیگابایت در مورد ویژوال سی دانلود کردم ولی هیچ چیزی که بتونم نصبش کنم تا محیط ویژوال سی رو در اختیار من بزاره در داخلشون وجود نداشت. کلی نرم افزار نصب کردم (که معمولا هم اسم چند حرفی دارن و نمیشه فهمید چی هستن) در نهایت دیدم SQL Server و Team Fundation Server و ... از آب در اومدن.

میشه لطفا کسی لینکی در اختیار من بزاره که دانلودش کنم و فقط یه نرم افزار داخلش باشه که با نصب کردنش محیط ویژوال سی رو داشته باشم

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

در مورد Visual Studio،
    نسخه ی 2015 توسط خود Microsoft دارای نصب Off-line می باشد که می توانید از سایت های مختلفی بگیرید.

در نسخه ی 2017 نصب Off-line توسط Microsoft ارایه نشده است اما توسط عده ای دانلود شده و به صورت پکیج off-line در اختیار است. مانند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.
    ببخشیدا دوباره دارم زحمت میدم. راستش من از دیشب بالغ بر 10 گیگابایت در مورد ویژوال سی دانلود کردم ولی هیچ چیزی که بتونم نصبش کنم تا محیط ویژوال سی رو در اختیار من بزاره در داخلشون وجود نداشت. کلی نرم افزار نصب کردم (که معمولا هم اسم چند حرفی دارن و نمیشه فهمید چی هستن) در نهایت دیدم SQL Server و Team Fundation Server و ... از آب در اومدن.

میشه لطفا کسی لینکی در اختیار من بزاره که دانلودش کنم و فقط یه نرم افزار داخلش باشه که با نصب کردنش محیط ویژوال سی رو داشته باشم

کاربر فعال تالار .Net Msba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ! My Mind

پيش فرض

من در پست قبل لینک قرار داده بودم که خوب طبق محدودیت های انجمن حذف می گردیدند و مجبور به ویرایش پست شدم. مجدد قرار می دهم. لینک مستقیم از Microsoft :موفق باشید.

10. 2 کاربر از Msba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •