تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل با کارت شبکه لب تاب ایسوس

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض مشکل با کارت شبکه لب تاب ایسوس

سلام
    خوبید؟من برگشتم

یه لب تاب ایسوس n552 گرفتم
    اینترنت adsl مخابرات
    متاسفانه مودمم وایرلس نیست فعلا.تا زمانی که بخوام مودم بگیرم چطور میتونم هات اسپات ویندوز 10 لب تابم استفاده کنم؟
    توی یکی از سایت ها نوشته بود عبارت
    Netsh wlan show drivers

ر
    رو توی cmd تایپ کنم اگر اینجوری نبود[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

و no بود کارت شبکه رو اپدیت کنم.من هم همه درایور ها از جمله کارت شبکه رو اپدیت کردم ولی باز هم no هست

از برنامه های هات اسپات زیادی تا حالا استفاده کردم.همشون یه مدت خوبند بعد اپدیت میخوان اپدیت که میکنم کلا سریال نامبرش میپره و داستان میشه.خواستم این بار از قابلیت هات اسپات ویندوز استفاده کنم که اینجوری شده

راه حل شما چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    خوبید؟من برگشتم

یه لب تاب ایسوس n552 گرفتم
    اینترنت adsl مخابرات
    متاسفانه مودمم وایرلس نیست فعلا.تا زمانی که بخوام مودم بگیرم چطور میتونم هات اسپات ویندوز 10 لب تابم استفاده کنم؟
    توی یکی از سایت ها نوشته بود عبارت Netsh wlan show drivers

ر
    رو توی cmd تایپ کنم اگر اینجوری نبود[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

و no بود کارت شبکه رو اپدیت کنم.من هم همه درایور ها از جمله کارت شبکه رو اپدیت کردم ولی باز هم no هست

از برنامه های هات اسپات زیادی تا حالا استفاده کردم.همشون یه مدت خوبند بعد اپدیت میخوان اپدیت که میکنم کلا سریال نامبرش میپره و داستان میشه.خواستم این بار از قابلیت هات اسپات ویندوز استفاده کنم که اینجوری شده

راه حل شما چیه؟
    شما نباید به آخرین ورژن آپدیت کنید این ویندوز 10 کلا با آپدیت مشکل داره ورژن های قدیمی تر رو دانلود کن اون ورژن قبلی رو هم کلا دیلیت کن برای خیلی ها جواب داده

3. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

شما نباید به آخرین ورژن آپدیت کنید این ویندوز 10 کلا با آپدیت مشکل داره ورژن های قدیمی تر رو دانلود کن اون ورژن قبلی رو هم کلا دیلیت کن برای خیلی ها جواب داده
    اولش ورژن قدیمی بود.از خود cd درایور لپ تاپ نصب کرده بودم..با همون ورژن قبلی هم هات اسپات رو ساپورت نمیکرد این شد که اپدیت کردم.یعنی از اون قدیمی تر؟

5. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اولش ورژن قدیمی بود.از خود cd درایور لپ تاپ نصب کرده بودم..با همون ورژن قبلی هم هات اسپات رو ساپورت نمیکرد این شد که اپدیت کردم.یعنی از اون قدیمی تر؟
    اون ورژن قبلیه ماله ویندوز 10 بوده ؟ معمولا درایور برای ویندوز 8.1 روش بریزی باید جواب بده هر چی قدیمی تر بهتر
    الان شما برو داخل دیوایس منیجر بخش ویو گزینه شو هیدن دیوایس رو فعال کن ببین چیزی به اسم ویرتوال آداپتر پیدا میکنه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

اون ورژن قبلیه ماله ویندوز 10 بوده ؟ معمولا درایور برای ویندوز 8.1 روش بریزی باید جواب بده هر چی قدیمی تر بهتر
    الان شما برو داخل دیوایس منیجر بخش ویو گزینه شو هیدن دیوایس رو فعال کن ببین چیزی به اسم ویرتوال آداپتر پیدا میکنه
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

کلا روی این لپ تاپه فقط ویندوز 10 میشه نصب کرد.روی cd درایور هم نوشته this disc supports windows 10 64-bit only

عکس دیوایس منیجر رو در حالت شو هیدن فرستادم .ویتوال ادابتور نداره

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

داخل بخش network adapter نگاه انداختی؟

چرا از بخش موبایل هات اسپات ویندوز 10 استفاده نمیکنی تست کردی؟

گفتم مشکل از درایوره اگه تونستی یه ورژن دیگه رو امتحان کن.

9. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

داخل بخش network adapter نگاه انداختی؟

چرا از بخش موبایل هات اسپات ویندوز 10 استفاده نمیکنی تست کردی؟

گفتم مشکل از درایوره اگه تونستی یه ورژن دیگه رو امتحان کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موبایل هات اسپات ندارم دیگه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

عجب ! اونجا چرا نوشته وای فای 2 ؟ برو تو این بخش مطمعن شو وایفای دیسیبل نباشه بعد دباره برو ببیین موبایل هات اسپات اومده

نکته دیگه اینکه ویندوزت آپدیته ؟ یکم فرق داره انگار ورژن و بیلد نامبرش چنده؟ تو قسمت تنظیمات- سیستم-about چک کن
    باید این شکلی باشه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

عجب ! اونجا چرا نوشته وای فای 2 ؟ برو تو این بخش مطمعن شو وایفای دیسیبل نباشه بعد دباره برو ببیین موبایل هات اسپات اومده

نکته دیگه اینکه ویندوزت آپدیته ؟ یکم فرق داره انگار ورژن و بیلد نامبرش چنده؟ تو قسمت تنظیمات- سیستم-about چک کن
    باید این شکلی باشه
    وای فای enable هست

ویندوز رو الان کاملا اپدیت کردم.ولی مطمئنید این عکسی که گذاشتید برای قسمت about هست؟ برای من این شکلیه

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

وای فای enable هست

ویندوز رو الان کاملا اپدیت کردم.ولی مطمئنید این عکسی که گذاشتید برای قسمت about هست؟ برای من این شکلیه

نه اون عکسی که گزاشتم مربوط به بخش شبکه بود که با عکسی که گزاشتین مقایسه کردم
    ---------------------------

خوب مشکل از آپدیت نبودن ویندوزتون هست ورژنی که شما دارین ماله ساله 2015 هست که ارائه شده تعجب میکنم که میگید آپدیت کردید (حتما آپدیتی دریافت نمیکنه ویندوزتون)

آخرین ورژن الان 1703 هستش .

یه سرچی بکنین که چرا ویندوزتون آپدیت نمیشه

15. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •