تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: قرمز شدن چراغ نشانگر هارد اکسترنال adata hd720

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_sia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

پس بد جوری اوضاش خرابه زنگ بزن گارانتی محصول ازشون بپرس حتما اونا میدونن حداقل اونا میدونن چه توفه ای رو وارد بازار کردن الان ملوم نیست مشکل چیه پس این کارو میشه کرد اول از سلامت کابلها اطمینان حاصل کن بد اگر تونستی اطلاعاتت رو فلا انتقال بده یه جای دیگه هاردو فرمت کن با این نرم افزراهای رفع بد سکتور بزار کامل هاردو تست و بررسی اشکال زدایی کنه
    یعنی شما مطمعنی مال بدسکتوره ؟ فکر نمی کنی مال همون سوکتشه که تعمیر شده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

یعنی شما مطمعنی مال بدسکتوره ؟ فکر نمی کنی مال همون سوکتشه که تعمیر شده ؟
    نه مطمعن نیستم کار از محکم کاری عیب نمیکنه بلاخره

اره اونم هست ممکنه چون سرعتش خیلی اومده پایین

اگر میتونی ببرش گارانتی من یک کارت گرافیک داشتم ایراد داشت چند وقت از گارانتیش تموم شده بود ولی بازم برام عوضش کردن ضرر نداره

3. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگر مشکلی داشته باشه مگه خودم میتونم درستش کنم یعنی با نرم افزار میشه درستش کرد یا باید بدم تعمیر ؟ ضمنا سرعت خوندن از هارد کم شده حدود 35 مگ بر ثانیه شده سرعت نوشتن رو تست نکردم
    بستگی به میزان خرابی دارد. بهمین خاطر گفتم تست کن ببین وضعیت هارد چطوریه. ممکنه اصلا ایراد از خود هارد نباشه و از کابل هایش باشد. ممکنه بدسکتور باشد.
    اول از همه تست کن. ببین اگر خود هارد مشکلی نداشت، کابل را چک کن. با کابل جدید امتحان کن.
    اگر مشکل هارد بود، از اطلاعاتت بک آپ بگیر. هارد را فرمت کن و دوباره تست بگیر.

در هر صورت با نمایندگیش هم تماس بگیر، ببین چه راهنمایی ای میکنند.

ضمنا من دفترچه راهنمایش را ندیدم، ولی لینکی که فرستادم برای خود سایت ADATA ست که در آن گفته چراغ قرمز ثابت به معنای ایراد در هارد است.

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2022

پيش فرض

سلام من چراغ هاردم قرمز میشه بعد آبی میشه به تی وی وصلش میکنم سیستم در دسترسم نیست رو یه تی وی و گوشی زدم نخوند در صورتی که قبلا میخوند ولی الان رو یه تی ویه دیگه که قبلاً میزدم یکم طول کشید ولی خوند اومد بالا احساس میکنم کند هم شده چراغ قرمزش هم چشمک میزنه یا مثلا گاهیم حتی یکم ثابت میمونه!! کمکی میتونین بهم کنین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض چراغ قرمز هارد

سلام
    یه هارد اکسترنال adata hd720 دارم 1 ترابایت که فقط حدود 46 گیگش خالی هست الان وقتی وصل میکنم به کامپیوتر چراغش بجای رنگ آبی به رنگ قرمز در میاد مشکل کجاست دوستان ؟
    سلام عزیز مشکل خاصی نیست آبی ینی به یو اس بی 3 وصله قرمز ینی به یو اس بی 2 وصله می تونه از پورت لپ تاپ و کامپیوتر یا کابل هارد یا سوکت هارد باشه یا شاید از هاب یو اس بی استفاده می کنید که اگه مستقیم وصل کنید به سیستم مشکل حل میشه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •