تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: درود : دلتنگی ؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض درود : دلتنگی ؟

بسم الله

دوستان سلام
    اگه حس دلتنگی با از دست دادن دوستان (حتی از نوع مجازی)
    با گذشت زمان از بین نرفت . باید چه کرد؟
    Last edited by Iloveu-ALL; 05-09-2017 at 02:10.

2. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

بسم الله

دوستان سلام
    دوست عزیز این حس هرگز از بین نمیره فقط باید سعی کنید به کمک حواس دیگه کمرنگ ترش کنید

4. 4 کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 37598's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بسم الله

دوستان سلام

راهکاری پیدا کردید به منم بگید لطفا

6. 2 کاربر از 37598 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست شما از دنیای مجازی رفته یا متاسفانه فوت کردند؟

منم یکی از بچه های کرمان هست و خودم اصفهانم، شدید به من علاقه داره و من دلیلشو نمیدونم،هردفعه میره ک فراموشم کنه ولی باز برمیگرده.

هنوز بعد 1سال و نیم دلیلشو نفهمیدم و بگم مثه ی برادر حواشو داشتم گرچه خودش برادر نداره شاید منو ب نوعی داداش خودش میدونه.

من با دوستای مجازیم سعی میکنم شماره هم را داشته باشیم که اگر چند روز نبودش بهش زنگ بزنم و باهاش صحبت کنم.

دوستی دارم به نام امید این یوزرشه به جان خوودم قسم روزی حداقل ده دقیقه صحبت میکنیم در صورتی ک من بچه اصفهانم و امید بچه شیراز.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ازسال 2009 با بچه های بخش انتی بودم و یک گروه داخل تلگرام زدم و بچه ها دور هم هستیم و به صورت خیلی خیلی عامیانه صحبت میکنیم

ایشالا شمام به دوستتون برسید.

8. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوست عزیز این حس هرگز از بین نمیره فقط باید سعی کنید به کمک حواس دیگه کمرنگ ترش کنید
    میشه بیشتر توضیح بدید؟
    موقعی که بیکار میشم تقریبا دیوونه گی بم دست میده ؟؟؟

خدا میتونه کمک کنه یا مثلا صبور بودن بیشتر میتونن کمک کنن فکر کنم

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

فکر نکردن ب ازدست دادن طرف مقابل یا جایگزین کردن ی دوست مجازی می تونه موثر باشه

11. این کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

این که یک یار قدیمی برگرده؛ بستگی به خودتون داره و شانس یا هرچی اسمشو میذارن.

بهتره خودتون رو ببخشید تا بتونید گذشته رو فراموش کنید؛ چون خدا رحمن رحیم است - بخشنده مهربان - ؛ او از درون دل ها بهتر خبر دارد. یعنی زندگی غم و شاد
    اما اگه زندگی غم رو انتخاب کردید و برگشتید؛ حالا از روی ندونستن یا یک چیزی که فقط خودت میتونی بفهمیش ؛
    اگه برگشتی به عزیزی که همه جوره اون حس قوی هست و به قول معروف خیلی خاصه و نزدیک ... مثه یه سلاح قوی... اگه برگشتید هیچوقت بی وفایی نکنید.
    اون موقع یادت بمونه شرایط سخت میشه و بر خلاف شما میشه ... مثه هر تصمیم درست دیگه ای ... اراده و انگیزه و هدف و نیت و هر تعریف دیگه رو به یاد بیارید و هر چقدر تونستید توی تنهایی فکر کنید تا خودتون بشناسید و خودتون و اینطوری بسازید... یه جا حرف دیگری رو گوش کن یه جا گوش نکن اما تصمیم آخر همیشه دست خودته یعنی اختیار

همیشه به یاد داشته باشید اینو :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید بیشتر بدونیم؛ نا امیدی حتی یه لحظه مثه یه خنجر سمی میمونه ؛ و صبر که باعث میشه خوش اخلاق بشیم ، نرم رفتار و مهربون بشیم و اون موقع هر چیزی جلوت زانو میزنه مثل سیاست و هر چی دیگه ؛ مثله روشنی اما اگه همه این چیزا باور نداری و چرت و پرت می دونید باز نا امید نشید؛ تلاش کنید نا امید نشی ایمان و باور داشته باشید یک روز به هدفتون می رسید و هیچ وقت از انسانیت و انسان دوستی و خیر خواهی خارج نشید و هیچ وقت فکر نکنید چون موفقیت بزرگی داشتید ، به اینکه همیشه و همواره یکسان میمونید و برعکس اینکه هیچوقت آدم درستی نمیشید همیشه فرصت هست حتی توی فاصله کم میشه خیلی از صفات شخصیتی رو در مدت کوتاه تغییر داد غیرممکن نداره.
    حالا لجبازی یا هرچی همه اینا مثه زنجیر میمونن؛ اتحاد خوب ها نباید از بین بره
    و اون اتحادی شیرینه که با وجود اختلاف و سختی رقم بخوره

و من الله توفیق
    Last edited by Iloveu-ALL; 19-12-2017 at 13:14.

13. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

ببخشید با تاخیر جواب میدم.شما فکر میکنم انسان ایده آل گرایی به نظر میرسید.و تا حدودی هم سعی میکنید منطقی به قضایا نگاه کنید،به همین دلیله خیلی ناملایمات اذیتتون میکنه.از یه طرف حقایق دنیا رو پذیرفتید از یه طرف هم سعی کردید باهاش کنار بیاید ولی خب ذهن ایده ال پردازتون با خیلی از حقایق یا بهتر بگم با تلخی حقایق نمی تونه کنار بیاد.این مساله شما رو مشوش میکنه که مدام دلهره از دست دادن چیزی در آینده رو داشته باشید.شما حتم دارید آینده میاد و خیلی از اونایی که دوستشون داریدو با خودش میبره ولی ذهن ایده ال گرا زیر بار این ناملایمت و کج داری های روزگار نمیتونه بره چرا که تجسمی که از دنیا داره یه چیز دیگه اس.شما باید تضادها رو درون خودتون خاموش کنید و روی ذهن منطقی تون که با حقایق دنیا کنار میاد تمرکز کنید.اینکه دنیا یه روزی برای همه تمام میشه یه حقیقته و نمیشه با اون جنگید،ولی اینکه اخرش همه رفتنی هستیم دلیل بر این نمیشه از همون اول آخر رو شروع کنیم.زندگی مثل یه فیلم زیباست که میدونیم تموم شدنیه،منتهی میشینیم و در کنار اونایی که دوستشون داریم در کمال آرامش به تماشای اون می پردازیم و لذت میبریم.
    امیدوارم ذهن قوی داشته باشید

15. این کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •