تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ✿آموزش رفع خطای "نام کاربری یا رمز ورود نادرست" بعد از قفل شدن گوشی اندروید در موقع وارد شدن به Gmail ✿

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض ✿آموزش رفع خطای "نام کاربری یا رمز ورود نادرست" بعد از قفل شدن گوشی اندروید در موقع وارد شدن به Gmail ✿

به نام خدا

سلام.

در این آموزش میخوام یاد بدم که چطوری وقتی که رمز الگو یادتون رفت یا اونقد اشتباه زدین که باید از فراموشی رمز عبور استفاده کنید یا همون Forget Password . این آموزش برای اون دسته از گوشیایی که "فراموشی رمز عبور" با اکانت گوگل برای وارد شدن به گوشی استفاده کردن که فقط رو اونجا جواب میده.

خب حتما تو خونه بچه کوچیک دارید یا اعضای خونواده هستن که فضولی میکنن یا دوستاتون که گوشیتونو برمیدارن هی رمزشو میزنن آخرشم رمز الگو رو به فنا میدن! :|

خب بعد 15 بار اشتباه زدن رمز الگو فرت میشه و باید با اکانت گوگل (Gmail) وارد گوشی بشید و رمز رو حذف یا تعویض کنید.
    خب من بیرون هم تو اینترنت کاربرای زیادی دیدم که بعد از فراموشی یا 15 بار اشتباده زدن رمز الگو و برای وارد شدن به اکانت گوگل که توی گوشی ثبت شده به مشکل بر خوردن! ولی من راه حلی پیدا نکردم و راه حل درستی نگفته بودن ولی بعدا خودم کشف کردم! D

خب اینجا چه راهی به نظرتون میرسه؟ اگه حرفه ای باشین که یه کاری می کنید یا با آموزش هایی که تو اینترنت گذاشته شده برید جلو میتونید رمز رو حذف کنید یا گوشی رو میتونید وایپ ریست کنید که گوشیتون اطلاعاتش پاک میشه مثل اولش میشه بعد میتونید با نرم افزارهای مخصوص اطلاعاتتون رو بر گردونید.

خب بریم سر اصل مطلب:

اصل موضوع اینه که شما باید اکانت گوگل رو قبلا تو گوشی تو برنامه Gmail وارد کرده باشین. اگه وارد نکردید صفحه رو ببندید یا برید سراغ آموزش های دیگه ولی برای اطلاعات بیشتر می تونید آموزش رو برید جلو.

بعد از فراموشی یا 15 بار اشتباه زدن رمز الگو وارد قسمت ورود از طریق اکانت گوگل (Gmail) میشید که احتمالا بعضیا با خطای: "نام کاربری یا رمز ورود نادرست" یا "incorrect username or password" مواجه میشن.

لابد با خودتون میگید مشخصات رو درست وارد کردم ولی چرا این خطا اومد؟؟!!!
    خب مشکل اینجاست که باید اینترنت گوشی فعال باشه!
    اگه فعال بود و باز نرفت مشکل از تاریخ گوشی هست که بروز نیست!

خب چطوری هر دو رو درست کنیم؟
    اصل قضیه از اینجا شروع میشه:

برای فعال کردن اینترنت گوشی چهار راه بیشتر نیست:

1- دکمه روشن خاموش رو فشار داده و نگه دارید در بعضی از گوشی ها حالت داده شبکه اینجا هم هست. انتخابش کنید تا اینترنت گوشی فعال بشه.

2- روی تماس اضطراری بزنید بعد از بالا که اعلان ها رو میاوردید با انگشتتون اعلان ها رو بیارید یعنی از بالا بکشید پایین. خب شاید برای بعضیا اعلان ها نیاد! مثلا گوشی من که نمیاره. دو تا از دوستان گفتن مشکل از رام گوشی هست که از اینترنت بگیر دوباره نصبش کن. من انجام دادم درست نشد! :| حالا شما خواستین تست کنید ببینید چی وَشِد! D

3- راه دیگه برای آوردن اعلان ها اینه که گوشی رو خاموش روشن کنید بعد سریع برید به قسمت تماس اضطراری سعی کنید اعلان ها رو بیارید اگ نمیاد چند بار خاموش روشن کنید. در ضمن فکر کنم برای خودم یکی دو بار رمو در آورده و وصل کرده بودم فک کنم اعلان ها رو تونستم بیارم. فک کنم با وصل کردن کابل گوشی به کامپیوتر و در آوردنش هم میشد.

4- نرم افزار Floating Toucher که باهاش میتونید کارای مختلفی انجام بدید. از جمله فعال سازی اینترنت گوشی. وقتی نصبش میکنید یه گوی میاد کنار صفحه ظاهر میشه. این گوی تو قسمت تماس اضطراری هم میاد! شما گوشی رو قفل کنید بعد برید تماس اضطراری خواهید دیدش! :پی
    خب وقتی روی گوی انگشتتون رو زدید سمت راست ترینش علامت پوشه با چرخ دنده هست. روش بزنید. خب اینجا همه چی هست اعم از wifi,gps,data network و ...
    خب شما تو مرحله قبل نتونستید اینترنت رو فعال کنید در اینجا میتونید راحت با انتخاب data یا wifi اینترنت گوشی رو فعال کنید.

خب شما اینترنت رو فعال کردید ولی تاریخ گوشی بروز نیست و هنوزم داخل اکانت گوگل نمیره و خطا میده که باید با راه حل زیر تاریخ بروز بشه:

1- دکمه خاموش کردن گوشی رو نگه دارید و اینجا حالت پرواز رو انتخاب کنید. چند ثانیه بعد دوباره حالت پرواز رو غیرفعال کنید. بعد از چند ثانیه تاریخ بروز میشه.

2- از طریق برنامه Floating Toucher هم میتونید حالت پرواز رو فعال و غیرفعال کنید. قبلا گفتم کدوم قسمتش برید اونجا علامتش هست. تمام شد!

تبریک میگم شما الان میتونید با اکانت گوگل (Gmail) وارد گوشی بشید و رمزتون رو تغییر یا حذف کنید.

نکته: لازم نیست جیمیلتون رو با gmail.com@ وارد کنید همون که آی دیتون رو با رمز بنویسید میره داخل. تو خود سایت گوگل هم همینطوریه.

اگه به دردتون خورد مارو دعا کنید. با تشکر

2. 4 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه darush 00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Mini Hell

پيش فرض

سلام ممنون از توضیحاتFloating Toucher رو چطور نسب کنم؟ الان هیچ کاری جز تماس اضطراری و وارد کردن یوزر پس اکانت جیمیلم نمیتونم بکنم

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام ممنون از توضیحاتFloating Toucher رو چطور نسب کنم؟ الان هیچ کاری جز تماس اضطراری و وارد کردن یوزر پس اکانت جیمیلم نمیتونم بکنم
    سلام
    من رفتم خدمت الان یادم نیست چیا نوشتم! D:
    شما باید اطلاعات بیشتر میدادی. اسم گوشیتو میگفتی.
    من همه چی رو گفتم تا جایی که یادمه. الانم سوالتون برام یجوریه!
    اگه گوشیتون رو گفته بودین چیه بعد اگه میتونستم دستم میگرفتم ببینم مشکلش چیه.
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

یه دونه ایییییییییییییییییییییییی یییییییییییی عاااااااالییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •