تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: عقیم کردن مرد

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

ورزش کن.
    جنب و جوش داشته باش.
    ذهنت رو مشغول کن تا به این چیزا فکر نکنی.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام من به دلیل یسری مشکلات نمیتونم ازدواج کنم.
    و نیاز جنسی به جنس مخالف خیلی اذیتم میکنه.

میخواستم حالا که وضعیتم مشخصه که تا آخر عمر نمیتونم ازدواج کنم خودمو عقیم کنم. جوری که کل سیستم جنسیم از کار بیفته.

باید چیکار کنم؟خرجش هم کم باشه خواهشا

سلام

در قدیم انجام میشده نمونه اش خواجه حرمسراها

آغا محمدخان قاجار هم یک خواجه بود

اما دوست عزیز اینکار هزینه های روانی هم داره

مثلا من شنیدم که صداتون نازک میشه مثل صدای زن،

معلم تاریخمون میگفت آغامحمد خان هیچ وقت تو جنگ داد نمیزد چون صدای زنانه داشت

دیگه از بقیه هزینه های روحی و روانیش خبر ندارم

ولی خب سودهایی هم داره،یکیش همینه که احساسی به جنس مخالف در شما ایجاد نمیشه(البته اگر در اینترنت جستجو کنید"عشق از دیدگاه علم "میگه که این احساسات بین دختر و پسر درصد بیشترش به خاطر هورمونهای شیمیایی مغز و درصد کمیش ترشح هورمون های جنسی است.ولی به نظرم همون اخته کردن هم احساسات رو از بین میبره و گرنه پادشاهان دیوانه نبودند که خواجه رو میفرستادند تو حرمسراهاشون)

یک سود دیگه هم داره و اون اینکه هیچ وقت تاس نمیشید و موهاتون نمیریزه

یه جایی هم خوندم خواجه حرمسراها از نظر سلامتی وضعیت بهتری نسبت به بقیه مردم دارم.(از صحت و درستی این خبر اطلاعی ندارم که واقعا از نظر علمی مورد تایید هست یا نه)

به هر حال به فکر هزینه های روحی و روانیش هم باشید.بالاخره قراره تو اجتماع زندگی کنید

راستی یه مطلبی رو دوستی در یکی از تایپیک ها گفت و گفتم شما هم بدونید شاید کمک کرد به حال شما.میگفت رفته دکتر و بهش قرص داده تا غریزه جنسیش کنترل بشه و ظاهرا هم قرص مفید بوده و جواب داده

ویرایش:اخته کردن هم آنطوری که در تاریخ ذکر شده قبل از دوران بلوغ انجام میشده و آنطوری که گفته اند باعث میشه کشش نسبت به جنس مخالف نداشته باشید ولی نمیدونم این مطلب تا چه اندازه درست هست.به هر حال از سن شما گذشته و باید قید اخته کردن رو بزنید
    Last edited by محمد7966; 04-09-2017 at 23:31.

داره خودمونی میشه lordsajad7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

سلام

ولی خب سودهایی هم داره،یکیش همینه که احساسی به جنس مخالف در شما ایجاد نمیشه(البته اگر در اینترنت جستجو کنید"عشق از دیدگاه علم "میگه که این احساسات بین دختر و پسر درصد بیشترش به خاطر هورمونهای شیمیایی مغز و درصد کمیش ترشح هورمون های جنسی است.ولی به نظرم همون اخته کردن هم احساسات رو از بین میبره و گرنه پادشاهان دیوانه نبودند که خواجه رو میفرستادند تو حرمسراهاشون)

یه جایی هم خوندم خواجه حرمسراها از نظر سلامتی وضعیت بهتری نسبت به بقیه مردم دارم.(از صحت و درستی این خبر اطلاعی ندارم که واقعا از نظر علمی مورد تایید هست یا نه)

به هر حال به فکر هزینه های روحی و روانیش هم باشید.بالاخره قراره تو اجتماع زندگی کنید
    نمیدونم چرا! ولی حس میکنم این تاپیک برا یجور شوخیه!
    کی اخه دوست داره نشانه جنسیتیش رو مثل سگ از بین ببره!فقط برای اینکه با اون سنش تا بحال نتونسته شریکی پیدا کنه!
    من آدم میشناسم سی سالشه از منم سالمتره! دستش هم به دهنش میرسه میگه چرا زن بگیرم خودم رو تو دردسر بندازم!
    ب قول دوستان که قبل تر گفتند:

سه چهار روز درآمدت رو بده تا این مشکلت حل بشه

اگه برای شوخی بوده باشه واقعاً کار سازنده تاپیک درسته چون موضوعی رو انتخاب کرده که همه دارن باهاش همدردی میکنن، جزو ترندهای این چند روزه انجمنه
    ولی اگه غیر از این باشه داستانه غم انگیزیه! میشه یه رمانش کرد
    Last edited by lordsajad7; 04-09-2017 at 21:26.

4. این کاربر از lordsajad7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام

راستی یه مطلبی رو دوستی در یکی از تایپیک ها گفت و گفتم شما هم بدونید شاید کمک کرد به حال شما.میگفت رفته دکتر و بهش قرص داده تا غریزه جنسیش کنترل بشه و ظاهرا هم قرص مفید بوده و جواب داده
    دوست عزیز اینا همش دروغه اون موقع تکنولوژی فیزیولوژی رشد نکرده بود وقتی واتسون و پاولوف اومدن خیلی نظریه انقلاب شد اگه مردی به رشد کامل برسه اخته کردن هیچی تاثیری نداره اگه قبل از بلوغ باشه مانع رشد کامل میشه ..تو تاپیک ذکر کردم از طریق غدد ها میشه کنترل اعمال کرد بایستی از طریق دارو عمل کرد نزد پزشک مراجعه کنن و از دوستان دیگر خواهش دارم الفاظ خارج از مقررات سایت به کار نبرند یا از مترادف انگلیسی استفاده کنن..سیستم تناسلی ربطی به هیجانات شهوت نداره ..مغز و سیستم های عصبی هستن که موجب احساسات میشن (احساس همون دریافت اطلاعات و تفسیر توسط اندام عصبی یا سیستم عصبی هست ..
    Last edited by hamid3369; 04-09-2017 at 21:46.

6. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از بحث خدا بکش بیرون ...چه عملی باید بکنم تا عقیم شم؟تخلیه بیضه باید انجام بشه؟ میخوام جوری باشه آلتم اصلا راست نشه تا آخر عمر
    من به خدا اعتقاد ندارم اگر خدایی وجود داشت یه جفت برای من جور می کرد نه این که تا 28 سالگی هنوز کنار دختر نخوابیدم.
    پدر مادرم هم یه جفت آدم دهاتی بی سوادن که هیچ کاری نمیتونن واسم بکنن.
    سلام من به دلیل یسری مشکلات نمیتونم ازدواج کنم.
    و نیاز جنسی به جنس مخالف خیلی اذیتم میکنه.

میخواستم حالا که وضعیتم مشخصه که تا آخر عمر نمیتونم ازدواج کنم خودمو عقیم کنم. جوری که کل سیستم جنسیم از کار بیفته.

باید چیکار کنم؟خرجش هم کم باشه خواهشا
    رفیق وضعیتتو درک میکنم. ولی تعجبم از اینه که وقتی به خدا اعتقاد نداری چرا دنبال ازدواجی. راههای دیگه رو امتحان کن. حتما نباید برای نیاز جنسی با کسی ازدواج کنی. ضمنا بگم نصف جوونای این مملکت شرایط تو رو دارن ولی کیفشو میبرن. حالا چجوری یکم تو زندگیشون دقت کنی دستت میاد.

8. این کاربر از farsweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام

ویرایش:اخته کردن هم آنطوری که در تاریخ ذکر شده قبل از دوران بلوغ انجام میشده و آنطوری که گفته اند باعث میشه کشش نسبت به جنس مخالف نداشته باشید ولی نمیدونم این مطلب تا چه اندازه درست هست.به هر حال از سن شما گذشته و باید قید اخته کردن رو بزنید
    من هم معتقدم که این مسائل خالی از واقعیته و یه جورایی گفتنش در اینحا شاید درست نباشه و لی اصل موضوع از اینجاست که اون مردهای حرم سرا در واقع هم جنس گرا بودن.
    دیگه برا شماها که استاد هستین، شناخته شده هست دیگه این اشخاص، نیازی به توضیح نداره.

ولی خوب نمیتونستن بیان در کتابها و برنامه های اسلامی بگن که نیازهای این گونه افراد چحوری برطرف میشده. برای همین خواجه بودن رو برای اینها بهانه میکردن.
    عملا با کسی اینکار رو نمیکردن مگر اینکه دشمنی باهاش داشته باشه و بخوان عذابش بدن.
    اونهایی که صدای نازکی پیدا کردن درواقع از بدو تولد دو جنسیتی متولد شدن و بسته به نوعشون هم جنس گرایی دارن. رو همین حساب مورد خوبی برای حرم سراها بودن و البته یه حالی هم بهشون میدادن. پس نازک شدن صدا پس از اخته شدن به مسائل اعتقادی مذهبی بر میگرده.

اخته کردن در انسان دیده شده، به عنوان مثال در همین یکی دو سال پیش در هندوستان، مردی که به چند زن تجاوز کرده بود، بسته به تصمیم قاضی و حاکم شهر اخته شد.
    و این عمل همیشه از روی نفرت و عذاب دادن فرد انجام میشه، نه اینکه به هدف حرم سرایی اینکار رو کنن.

نمونه بارزش سنبل خان در سریال حریم سطان

10. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

من هم معتقدم که این مسائل خالی از واقعیته و یه جورایی گفتنش در اینحا شاید درست نباشه و لی اصل موضوع از اینجاست که اون مردهای حرم سرا در واقع هم جنس گرا بودن.
    دیگه برا شماها که استاد هستین، شناخته شده هست دیگه این اشخاص، نیازی به توضیح نداره.

ولی خوب نمیتونستن بیان در کتابها و برنامه های اسلامی بگن که نیازهای این گونه افراد چحوری برطرف میشده. برای همین خواجه بودن رو برای اینها بهانه میکردن.
    عملا با کسی اینکار رو نمیکردن مگر اینکه دشمنی باهاش داشته باشه و بخوان عذابش بدن.
    اونهایی که صدای نازکی پیدا کردن درواقع از بدو تولد دو جنسیتی متولد شدن و بسته به نوعشون هم جنس گرایی دارن. رو همین حساب مورد خوبی برای حرم سراها بودن و البته یه حالی هم بهشون میدادن. پس نازک شدن صدا پس از اخته شدن به مسائل اعتقادی مذهبی بر میگرده.

اخته کردن در انسان دیده شده، به عنوان مثال در همین یکی دو سال پیش در هندوستان، مردی که به چند زن تجاوز کرده بود، بسته به تصمیم قاضی و حاکم شهر اخته شد.
    و این عمل همیشه از روی نفرت و عذاب دادن فرد انجام میشه، نه اینکه به هدف حرم سرایی اینکار رو کنن.

نمونه بارزش سنبل خان در سریال حریم سطان
    مرد های حرمسرا رواخته کردن برای خدمت به بانوان

12. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوست عزیز من کسی رو میشناسم بی پول بد بخت ولی خانمش دندون پزشک و خوش چهره دختر عاشقش شد ازدواج کردن!
    به قیافه و پول نیس دوس دختر و زن داشتن اگه دختری ازت خوشش بیاد چ پول دااشته باشی چ بی پول باهات دوست میشه یا ازدواج میکنه باید جسارت و زبون داشته باشی به قول معروف پرو باشی نترسی اصن تا حالا متحان کردی؟ تا حالا به کسی گفتی خانم میشه با من دوست بشی؟ ی بار امتحان کن ضرر نداره ک نه کسی میخوردت نه ابروت میره نه کسی میدونه خونت کجاس نه کسی شکایت میکنه ازت ک ی بی پول به من گف با من دوست شو یا ازدواج کن! اگه ک خیلی میترسی و خجالت میکشی راحت ب ی دختری ک ازش خوشت اومد ب خنده بگو دوس پسر بیکار و بی پول نمیخوای؟ مطمعن باش از همین لحن حرف زدنت خوشش میاد ازت کاری ک زبون میکنه رو هیچ چیزی نمیکنه این چیزا به پول نس عمدتا ب جنم عرضه خودت بستگی داره شاید دختری ک بنز سوار میشه زنت نشه یا دوس دخترت ولی خب دختر پایین تر و کم توقع تر پیدا کن بعدشم همیشه ک درامدت اینقدر نمیمونه پیشرفت میکنی خودت دست کم نگیر از تو بد بخت تر ب چیزای بزرگتر رسیدن
    اگه بحث جنسیته اینقدر دختر هست ک از خداشون باشه ... پول دار بی پولش خوشگل زشتش فرق ندارن نمیگم همشون ولی همونطور ک پسری ک دوس داره اره دختریم ک دوس داره اره هست فقط باید جنم داشته باشی و بتونی با این موضوع کنار بیای
    خودتو اگه عقیم کنی بعدش چی؟ و بعد اگه پولدار شدی و پشیمون شدی چی؟ اینم از اون حرفاست ها بعدشم فک نکنم کسی بکنه این کارو باید فک کنم از مرجع تقلیدی چیزی اجازه داشته باشی الکی ک نیس
    ادمایی مث تو زن ندارن تو این کشور؟ بی عرضه تر از اونایی یعنی؟من داداشم بیکار بود زن گرفت الان ماشالله داره اوضاعش هرروز بهتر میشه! همین ک زن بگیری زندگیت هم روال پیدا میکنه بی پول با پول بودن بستگی به خودت داره روزی 20 هزار تومن واقعا کمه ولی تلاش کن حداقل ی جا با حقوق اداره کار بری سر کار و بعدش مسلما میتونی راحت تر زن بگیری! بشین اوقات بیکاریت فک کن ببین چ کار کنی پول دار تر بشی بالاخره یه رو ی فکری میاد تو سرت همینطوری بگی من ندارم نمیتونم مطمعن باش نمیشه ولی اگه ب خودت فرصت بدی و درست فکر کنی چند وقت مسلما میشه! ی کتاب به نام پدر پولدار پدر بی پول بگیر بخون اینو شاید ی جرقه کوچولویی تو مغزت خورد
    افسانه های که ادم رو مست میکنند!
    شنیدم! انقدر شنیدیم گوشمان کر شده

14. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض وازکتومی و توبکتومی ممنوع شد

نمایندگان مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان ممنوعیت کلیه عمل‌های جراحی جهت پیشگیری از باداری را برداشتند.
    به گزارش ایسنا، در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) ایرادات شورای نگهبان برای دومین بار در طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت در مجلس مورد بررسی قرار گرفت که نمایندگان برای تامین نظر شورای نگهبان مواد 3 و 1 را حذف کرده و یک تبصره به ماده 2 اضافه کردند.
    در ماده 1 آمده بود کلیه اعمال جراحی به منظور پیشگیری دائمی از باردرای انجام می‌شود به استثنای موارد مرتبط با تهدید سلامت جسمی، ممنوع است. عدم رعایت این حکم توسط شاغلین حرف پزشکی تخلف محسوب می‌شود و متخلفان متناسب با عمل ارتکابی از تکرار آن به مجازات‌های انتظامی مندرج در تبصره 1 ماده 28 قانون سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران محکوم می شوند. همچنین در تبصره ماده 1 آمده بود موارد تهدید سلامت جسمی را وززارت بهداشت اعلام می کند.

ماده 1 با 159 رای موافق، 15 رای مخالف و 11 رای ممتنع از مجموع 209نماینده حاضر در مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان حذف شد.

همچنین نمایندگان یک تبصره به ماده 2 الحاق کردند که موجب آن چنانچه مرتکب از امکانات دولتی و عمومی برای هرگونه تبلیغ موضوع این ماده به جز موارد مصرح در تبصره یک استفاده نمایند، مشمول جزای نقدی درجه 6 ماده 19 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392/2/1می شود.

نمایندگان مجلس در خانه ملت با مجازات ۲ تا ۸ میلیون تومانی برای استفاده کنندگان از امکانات دولتی جهت تبلیغ پیشگیری از بارداری موافقت کردند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه black_19_night's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یک سری عروسک ها یا به اصطلاح ربات های جنسی هست به تازگی با کیفیت بالا و حس طبیعی ساخته شده که تو دنیا خیلی طرفدار پیدا کرده و حتی صدای فمینیست هارو هم در آورده، از اینها میشه تهیه کرد لذت برد لازم نیست کسی خودشم ناقص کنه

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •