تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: عقیم کردن مرد

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

اقا چیکار به پروستات داری شما چرا اینقدر عجله میکنی شما منو یاد دایی خودم میندازی ...صبر کن چرخ فلک میچرخه چه خدا رو بخوای چه نخوای ..صبر کن ..اگه عمل کنی دیگه راه برگشت نداری عجول نباش ..بقول دوستان اینقدر راه وجود داره برای حل بحران جنسی

آخر فروم باز ELVIS PRESLEY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    UFC Cage

پيش فرض

تا اونجایی که من میدونم عقیم کردن ربطی به تمایل جنسی نداره و حستون رو از بین نمیبره
    صرفا منجر میشه به اینکه در روابط بچه ای تولید نشه،

حالا چرا اینجوری فکر میکنید؟
    از قدیم گفتن کس نخارد پشت من ، جز ناخن انگشت من،
    نیازی به جنس مخالف و اینا نیست. بهتره به خود کفایی برسی.
    خیالیام هستن پولشون از پارو بالا میره ولی خودشون رو درگیر این مسایل نمکنن و خودکفان!

3. 4 کاربر از ELVIS PRESLEY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من وضعیتم کاملا مشخصه نه پدر پولدار دارم نه شغل خوب و نمیتونم تا آخر عمر ازدواج کنم.درآمدم روزی 20 هزار تومنه خرج شیکم خودمو به زور درمیارم و نمیتونم دوست دختر داشته باشم ....

تنها راهی که واسم مونده اینه که پس اندازم رو بزارم واسه عقیم کردنم که تا آخر عمر راحت بشم و نیاز جنسی نداشته باشم..

خوبه که به اون درجه از عرفان رسیدی که در ادامه مطالب گفتی.
    و طبیعتا منبرها برای این تاپیک چیده خواهد شد و پیشنهادم بهت اینه که اعصاب خودتو از این منبرها خورد نکنی و گذرا از کنارشون رد شی.

اما برای سوالت.
    عقیم سازی مردها به اسم وازکتومی هست. اما این وازکتومی با اون چیزی که شما فکر میکنی فرق داره.
    در خانمها کوبکتومی گفته میشه و در آقایان وازکتومی گفته میشه.

وازکتومی اینطوریه که، مسیری که باعث تغذیه اسپرم ها میشه رو مسدود میکنند و قطعش میکنن که غذا برای زنده موندن این موجودات شیطون فراهم نشه و از گشنگی بمیرن. بدین ترتیب این اسپرمها به همون شکل و شمایل قبلی باقی میمونن اما هیچ کدومشون زنده نیستن و همه دار فانی را وداع گفته قرار دارن. و وقتی هم که با تخمک ملاقات کنن آنجاست که خانم تخمک میگه آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا..!

جدای از اینکه کمی با طنز گفتم، ولی واقعیت قضیه همینه. یعنی شما هیچ تغییری در خودت احساس نمیکینی و مثل اشخاصی هستی که سالیان سال با همسرشون زندگی میکنن اما بچه دار نمیشن. عملا به این مسئله میگن ناباروری...
    یعنی مرد قادر به بارور سازی زن نیست. ولی در تمایل جنسی شما هیچ تغییری نسبت به قبل عمل ایجاد نمیشه.

و البته عمل وازکتومی در شرایط طبیعی انجام نمیشه و یک سری شروط داره. مثلا بایستی سن مشخصی داسته باشه و دست کم 2 فرزند داشه باشه و شروط دیگه که خارج از حوصله تاپیک هست.

اما اون چیزیی که شما در ذهنتونه فکر کنم اصطلاحا بهش میگن اخته. حال جدای از اینکه اسمش درسته یا نه، چیزی که شما میگی مثالش در اسب ها و خرهای نر در قدیم بوده که این موجودات تا جنس ماده رو میدین سر به بیابان میزاشتن و صاحبانشون برای اینکه اینهارو درستشون کنن، با یک ضربه شدید به بیضه، آلت این حیوون رو معدوم میکردن و حیوون اخته میشد. و به این ترتیب مشکل سر به بیابان گذاشتن این حیوون هم برطرف میشد.
    در این روش مشکلات بسیار خطرناکی وجود داشت که گاها باعث مرگ حیوون هم میشد و نیاز بود یه نفر که بلد به کار هست اینکار رو بکنه.

اما ما در مورد یک انسان صحبت میکنیم و هیچ واحد پزشکی و درمانی همچین کاری با انسان نمیکنن، و هیچ دکتری در ازای هر پولی، اینکار رو برای کسی انجام نمیده.
    پس انتظار شما از بنیان باطل و نشدنیه.
    تنها کاری که شما میتونی بکنی اینه که وازکتومی کنی و در رابطه جنسی نگران باروری نباشی. اما اون اخته کردنه برای انسان وجود نداره و اگر هم کسی به زور بخواد همچین کاری کنه، در صورتی که زیر نظر تیم پزشکی نباشه میتونه باعث مرگ طرف بشه.

حالا که روزی 20 تومن درآمد داری میتونی با جمع کردن 4-5 روز از پولت به یک روسپی مراجعه کنی. اگه دنبالش باشی پیدا میشه.
    Last edited by siava5h; 04-09-2017 at 13:48.

6. 4 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با سلام
    عجیب ترین تاپیک p30world رو هم نمردیم و دیدیم
    دوست عزیز از این فکر بیا بیرون
    عملی که بخواد حس شهوت رو در انسان از بین ببره در حال حاضر انجام نمیشه
    تنها راه هاش به ترتیب
    ازدواج دائم با شخصی هم شأن
    طرف میاد به خاطر چندرغاز دخترش رو به یه معتاد پیری که دست بزن داره میده اونوقت شما میگی نیست
    روش دوم کنترل شهوت
    از طریق تغذیه مناسب، کنترل نگاه، کنترل فکر، از بین بردن زمینه های گناه و...
    اگر کتاب و اگر حالش رو ندارین فایل صوتی راهنما را این مورد رو خواستین بهتون معرفی کنم. مطمئن باشین با گوش دادنشون به چیزی بالاتر از کنترل حس شهوت میرسین
    روش سوم
    اگه واقعا هیچ راهی نداری نه واسه ازدواج و. نه کنترل شهوت راهش صیغه هستش. تجربه ش رو ندارم ولی اگر مکان و زمان مناسب رو از اهلش جستجو کنید پیدا میکنین

ولی دوست عزیز گفتین خدا رو قبول ندارین و مطمئنم از روی عصبانیت میگین ولی بالا برین، پایین بیاین، اصلا بیضه ها رو ببرین، بازم روی آرامش رو تو زندگیتون نمیبینین مگر اینکه رابطه تون رو با خدا درست کنین. بقیه آرامش ها ساعتی و روزیه. والسلام

8. این کاربر از Y@var بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

و طبیعتا منبرها برای این تاپیک چیده خواهد شد و پیشنهادم بهت اینه که اعصاب خودتو از این منبرها خورد نکنی و گذرا از کنارشون رد شی.

اما برای سوالت.
    عقیم سازی مردها به اسم وازکتومی هست. اما این وازکتومی با اون چیزی که شما فکر میکنی فرق داره.

وازکتومی اینطوریه که، مسیری که باعث تغذیه اسپرم ها میشه رو مسدود میکنند و قطعش میکنن که غذا برای زنده موندن این موجودات شیطون فراهم نشه و از گشنگی بمیرن. بدین ترتیب این اسپرمها به همون شکل و شمایل قبلی باقی میمونن اما هیچ کدومشون زنده نیستن و همه دار فانی را وداع گفته قرار دارن. و وقتی هم که با تخمک ملاقات کنن آنجاست که خانم تخمک میگه آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا..!

جدای از اینکه کمی با طنز گفتم، ولی واقعیت قضیه همینه. یعنی شما هیچ تغییری در خودت احساس نمیکینی و مثل اشخاصی هستی که سالیان سال با همسرشون زندگی میکنن اما بچه دار نمیشن. عملا به این مسئله میگن ناباروری...
    یعنی مرد قادر به بارور سازی زن نیست. ولی در تمایل جنسی شما هیچ تغییری نسبت به قبل عمل ایجاد نمیشه.

و البته عمل وازکتومی در شرایط طبیعی انجام نمیشه و یک سری شروط داره. مثلا بایستی سن مشخصی داسته باشه و دست کم 2 فرزند داشه باشه و شروط دیگه که خارج از حوصله تاپیک هست.

اما اون چیزیی که شما در ذهنتونه فکر کنم اصطلاحا بهش میگن اخته. حال جدای از اینکه اسمش درسته یا نه، چیزی که شما میگی مثالش در اسب ها و خرهای نر در قدیم بوده که این موجودات تا جنس ماده رو میدین سر به بیابان میزاشتن و صاحبانشون برای اینکه اینهارو درستشون کنن، با یک ضربه شدید به بیضه، آلت این حیوون رو معدوم میکردن و حیوون اخته میشد. و به این ترتیب مشکل سر به بیابان گذاشتن این حیوون هم برطرف میشد.
    در این روش مشکلات بسیار خطرناکی وجود داشت که گاها باعث مرگ حیوون هم میشد و نیاز بود یه نفر که بلد به کار هست اینکار رو بکنه.

اما ما در مورد یک انسان صحبت میکنیم و هیچ واحد پزشکی و درمانی همچین کاری با انسان نمیکنن، و هیچ دکتری در ازای هر پولی، اینکار رو برای کسی انجام نمیده.
    تنها کاری که شما میتونی بکنی اینه که وازکتومی کنی و در رابطه جنسی نگران باروری نباشی. اما اون اخته کردنه برای انسان وجود نداره و اگر هم کسی به زور بخواد همچین کاری کنه، در صورتی که زیر نظر تیم پزشکی نباشه میتونه باعث مرگ طرف بشه.

حالا که روزی 20 تومن درآمد داری میتونی با جمع کردن 4-5 روز از پولت به یک فاحشه مراجعه کنی. اگه دنبالش باشی پیدا میشه.
    صحبت هاتون متین ..ولی بهتر بود از واژه روسپی استفاده میکردین

10. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

شما باتوجه ب ميزان درامدت مى تونى با تن فروشان همخوابى کنى همونطور که دوستمون در بالا اشاره کردن

البته در حدى مناسب و منطقى باشه و زياده روى نکنى

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

شما باتوجه ب ميزان درامدت مى تونى با تن فروشان همخوابى کنى همونطور که دوستمون در بالا اشاره کردن

البته در حدى مناسب و منطقى باشه و زياده روى نکنى
    برادر (روسپی) الان تاپیک قفل میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

حتی اگه بیضه هارو جراحی کنی بازم میل جنسی از بین نمیره چون به هیچ وجه تحریک شدن ربطی به بیضه نداره سر منشائش هیپوفیز و هیپتالاموس هست دقیق یادم نیست و یا غدد درون ریز شما باید به پزشک مراجعه کنین تا داروی مخصوص بهتون تجویز کنه فعالیت غدد رو تنضیم میکنه برادر من این حرف ها دور از شخصیت یک ایرانی هست شما به سیستم تناسلی نیاز خواهید داشت اینو مطمئن باشید اخته کردن برای مواقع ضروری برای حیوان درنده خوی استفاده میشه اون جراحی ها تو فیلم فقط تولید مثل رو متوقف میکنه

داره خودمونی میشه lordsajad7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

اما برای سوالت.

حالا که روزی 20 تومن درآمد داری میتونی با جمع کردن 4-5 روز از پولت به یک روسپی مراجعه کنی. اگه دنبالش باشی پیدا میشه.
    دوستانی که توی پ.خ ما رو هی سوال پیچ میکنن و میگن منظورت از "راه های زیادی برای تخلیه میل جنسی بدون ازدواج قانونی" چیه دقیقا خط آخر این صفحه منظورم بود که والا فکر کردم جاش اینجا نیست! که صریحاً اعلام کنم ولی دوستان مثل اینکه خیلی سر راست و بی پرده از ما حرف میزنن
    Last edited by lordsajad7; 04-09-2017 at 21:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •