تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 22 اولاول ... 8141516171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 214

نام تاپيک: TD-LTE Shatel Mobile / اینترنت ثابت نسل 4 شاتل موبایل

داره خودمونی میشه Ehsan-Dadash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ثبت نام برای تهران نیز شروع شده در سایت نام و موبایل خود و همچنین موفقیتون رو روی نقشه ثبت می کنید سپس فرم رو ارسال کنید. اگر لوکیشن شما پوشش داشت باهاشون تماس می گیرند. من شنیدم سیم کارت TDبدون مودم هم میدن. فرکانس TDشاتل 2600هستش
    درسته، سیم کارت TD بدون مودم میدن، بسته آغازین 30+30 گیگ با سیم 60 تومن.
    من زنگ زدم پرسیدم اپراتور گفت منطقه شما پوشش نمیده واسه همین نداد بهم، من تهران هستم.
    سیم معمولی شاتل رو داخل مودم قرار دادم ولی فرکانس TD رو در حالت Manual شناسایی کرد با اینکه اپراتور گفت آنتن نمیده.
    نکته بعدی اینکه شاتل روی شبکه رایتل 4g بهم میده، رو شبکه همراه اول 2g و رو ایرانسل هم اصن جواب نمیده.
    مودم من هم TD رو جواب میده و هم FD. عکس ها مربوط به سیم معمولی شاتل هست.

2. 2 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درسته، سیم کارت TD بدون مودم میدن، بسته آغازین 30+30 گیگ با سیم 60 تومن.
    من زنگ زدم پرسیدم اپراتور گفت منطقه شما پوشش نمیده واسه همین نداد بهم، من تهران هستم.
    سیم معمولی شاتل رو داخل مودم قرار دادم ولی فرکانس TD رو در حالت Manual شناسایی کرد با اینکه اپراتور گفت آنتن نمیده.
    نکته بعدی اینکه شاتل روی شبکه رایتل 4g بهم میده، رو شبکه همراه اول 2g و رو ایرانسل هم اصن جواب نمیده.
    مودم من هم TD رو جواب میده و هم FD. عکس ها مربوط به سیم معمولی شاتل هست.

مدل مودم شما چیه؟

4. این کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Huawei b612-25d

6. 2 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فریمور مودمتون ویرایش اختصاصی هست ؟ میشه لینک فایلش رو بدید من مودم آنلاک دارم روش آپلود کنم .

8. این کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

فریمور مودمتون ویرایش اختصاصی هست ؟ میشه لینک فایلش رو بدید من مودم آنلاک دارم روش آپلود کنم .
    بله اختصاصی هست و واقعا راضی هستم. شاید بعد از نصب ده تا فریمور به این رسیدم. اینم لینک پست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بله اختصاصی هست و واقعا راضی هستم. شاید بعد از نصب ده تا فریمور به این رسیدم. اینم لینک پست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرسی از شما عزیزدل

12. 2 کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کسی td-lte از شاتل گرفته؟ کیفیت و نت تایپ و پینگش چجوریاس؟
    روی فرکانس 2600 سرویس میده یعنی میشه با مودم های معمولی هم استفاده کرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام
    من ۳ هفته ای هست که TD_LTE شاتل رو براساس همون طرح جشنواره همراه با مودم هیبریدی شون گرفتم و گفتم نکات زیر رو با دوستان اشتراک بزارم:
    ۱ - پوشش هنوز در شهر مشهد خیلی کم و ناقص هست.
    ۲ - معمولا در نقاط پوشش شبکه، سرعت حدود ۳۰-۵۰ مگابیت برای دانلود و حدود ۷ مگابیت برای آپلود دریافت خواهید کرد. البته یک مشکل بزرگ اینه که نقشه نقاط تحت پوشش رو هنوز توی سایت نذاشتن و من صرفا همون موقع تحویل سرویس، نقشه ی منطقه ی اطرافمون رو دست نصاب شرکت دیدم. چندجای دیگه هم توی مشهد بردم که هر کار کردم آنتن نداد.
    ۳ - با کمی فاصله از نقاط تحت پوشش به شرط قرار گرفتن در ارتفاع، همچنان میشه به شبکه وصل شد. هرچند احتمال قطع و وصل شدن وجود داره.
    ۴ - مودم هیبریدی شرکت باطری داره که ادعای خودشون ۳-۴ ساعت هست ولی نصاب میگه نهایتا روی ۲ ساعت روش حساب کن ‌(هنوز این موضوع رو کامل تست نکردم)
    ۵ - مودم شاتل وای فای به شدت ضعیف و افتضاحی داره (بین حدود ده تا مودم adsl و وایمکس و td-lte و اکسس پوینت و دیوایس های میکروتیکی که تست کردم، شاید عنوان افتضاح ترین وای فای رو بشه به این مودم داد) و مجبورم برای فاصله بین دو تا اتاق، از repeater شیائومی استفاده کنم!
    بعضی وقت ها وسط کار کلا مودم سکته می کنه و پینگ به خود مودم هم با اینکه نزدیک به مودم هستم به شدت بالا میره. باندهای فرکانسی مختلف رو هم تست کردم و همون حالت auto که خودش انتخاب می کنه بهتره
    اکثر سرویس های ضروری و غیر ضروری فعال روی مودم رو هم غیرفعال کردم ولی تاثیر چندانی نداشت
    ۶ - سیم کارت رو روی موبایل تست کردم و همون سرعت مودم و کمی بیشتر (mate 10) داد. فقط نت داره
    ۷ - نه از IP Valid خبری هست و نه از IP Static. قبل از خرید سرویس به من گفتن که IP Static هم بزودی ارائه میدیم که الان کلا منکر این قضیه می شن!
    IP تون هم توی مایه های شبکه ایرانسل و invalid هست (هرچند شبکه اش به نظرم از ایرانسل بهتر و پایدارتره)
    گیمر نیستم ولی فکر کنم با این مدل اصلا برای گیمرها مناسب نباشه
    ۸ - توی این مدت قطع و وصلی و نوسان سرعت و ... زیاد داشتم و به نظرم اصلا مطلوب نیست
    ۹ - به هیچ عنوان به این سرویس به دید یک سرویس با همون خدماتی که شاتل روی باقی سرویس هاش مثل adsl و وایرلسش ارائه میده نگاه نکنید!
    تمام سرویس های شاتل از جمله نماوا و شاتل لند روش حجم کم می کنن (صرفا همون تخفیف ۵۰٪ که مصوب سازمان تنظیم مقررات هست و همه مجبورن تخفیف بدن!)
    شاتل تالک هم روش غیرفعاله و هرچی پیگیری کردم زیر بار نمی رن که توی صفحه ی شاتل تالک گفتن هرجا به نت شاتل دسترسی داشته باشی می تونی از شاتل تالک استفاده کنی!
    حتی جالبه میگن این سرویس ربطی به شاتل نداره و شاتل موبایله (عملا یک نوع فریب و کلاهبرداری)
    ۱۰ - پنل مدیریت اش از پنل سرویس های دیگه شاتل مجزاست و خیلی جای کار داره
    ۱۱ - مودم ظاهرا لاک هست و فقط سیم شاتل رو قبول می کنه و پنل اش امکانات به شدت کمتری نسبت به مثلا مودمی در حد tf-i60 داره (امکانات وی پی ان و ... کلا نداره)
    ۱۲ - پینگ به 4.2.2.4 برای من حدود ۱۲۰ میلی ثانیه (در مشهد)‌هست
    ۱۳ - آنتن اکسترنالی که برای TF_I60 تهیه کرده بودم، به این مودم وصل نمیشه! البته مشکل عدم سازگاری کانکتورها نیست! بلکه مشکل مسخره تر از اون هست. پیش اتصال آنتن به طرز ناشیانه ای خیلی داخل بدنه طراحی شده و دور اون رو قاب مودم احاطه کرده که عملا شما امکان وارد کردن آنتن رو ندارید! لااقل من با آنتن خودم نتونستم این کار رو بکنم!
    با توجه به مقایسه شبکه ایرانسل و مبین نت (که هر دو رو الان دارم) و حتی مقایسه مودم هاشون (TF-I60 و Airmaster 3000)، شبکه و پوشش اش (و البته برخورد پشتیبانی و شرکت با این سرویس) و حتی مودم رو در حد اون دو تا شرکت دیگه نمی دونم!
    یک جورایی برخورد شرکت تا اینجا با این سرویس مثل بچه همسایه دو تا کوچه بالاتر بوده!
    ظاهرا این سرویس اصلا براشون مهم نیست و به هر کدوم از بخش های شاتل که تا الان بابت این موضوعات تماس گرفتم (مثل نماوا و شاتل تالک)، برخوردشون در حدی بوده که این سرویس انگار ماله شاتل نیست یا اینکه مستثنی از سایر سرویس هاشون هست

در پایان باتوجه به وضعیت فعلی سرویس و پشتیبانی و پاسخدهی فعلی شاتل و بخش های زیرمجموعه اش، استفاده از این سرویس رو توصیه نمی کنم. اگر امکان استفاده از جایگزین (حتی ADSL با سرعت کمتر از ۱۶) رو دارید، سمت این سرویس و مودم اش نرید!

15. 3 کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    من ۳ هفته ای هست که TD_LTE شاتل رو براساس همون طرح جشنواره همراه با مودم هیبریدی شون گرفتم و گفتم نکات زیر رو با دوستان اشتراک بزارم:
    ۱ - پوشش هنوز در شهر مشهد خیلی کم و ناقص هست.
    ۲ - معمولا در نقاط پوشش شبکه، سرعت حدود ۳۰-۵۰ مگابیت برای دانلود و حدود ۷ مگابیت برای آپلود دریافت خواهید کرد. البته یک مشکل بزرگ اینه که نقشه نقاط تحت پوشش رو هنوز توی سایت نذاشتن و من صرفا همون موقع تحویل سرویس، نقشه ی منطقه ی اطرافمون رو دست نصاب شرکت دیدم. چندجای دیگه هم توی مشهد بردم که هر کار کردم آنتن نداد.
    ۳ - با کمی فاصله از نقاط تحت پوشش به شرط قرار گرفتن در ارتفاع، همچنان میشه به شبکه وصل شد. هرچند احتمال قطع و وصل شدن وجود داره.
    ۴ - مودم هیبریدی شرکت باطری داره که ادعای خودشون ۳-۴ ساعت هست ولی نصاب میگه نهایتا روی ۲ ساعت روش حساب کن ‌(هنوز این موضوع رو کامل تست نکردم)
    ۵ - مودم شاتل وای فای به شدت ضعیف و افتضاحی داره (بین حدود ده تا مودم adsl و وایمکس و td-lte و اکسس پوینت و دیوایس های میکروتیکی که تست کردم، شاید عنوان افتضاح ترین وای فای رو بشه به این مودم داد) و مجبورم برای فاصله بین دو تا اتاق، از repeater شیائومی استفاده کنم!
    بعضی وقت ها وسط کار کلا مودم سکته می کنه و پینگ به خود مودم هم با اینکه نزدیک به مودم هستم به شدت بالا میره. باندهای فرکانسی مختلف رو هم تست کردم و همون حالت auto که خودش انتخاب می کنه بهتره
    اکثر سرویس های ضروری و غیر ضروری فعال روی مودم رو هم غیرفعال کردم ولی تاثیر چندانی نداشت
    ۶ - سیم کارت رو روی موبایل تست کردم و همون سرعت مودم و کمی بیشتر (mate 10) داد. فقط نت داره
    ۷ - نه از IP Valid خبری هست و نه از IP Static. قبل از خرید سرویس به من گفتن که IP Static هم بزودی ارائه میدیم که الان کلا منکر این قضیه می شن!
    IP تون هم توی مایه های شبکه ایرانسل و invalid هست (هرچند شبکه اش به نظرم از ایرانسل بهتر و پایدارتره)
    گیمر نیستم ولی فکر کنم با این مدل اصلا برای گیمرها مناسب نباشه
    ۸ - توی این مدت قطع و وصلی و نوسان سرعت و ... زیاد داشتم و به نظرم اصلا مطلوب نیست
    ۹ - به هیچ عنوان به این سرویس به دید یک سرویس با همون خدماتی که شاتل روی باقی سرویس هاش مثل adsl و وایرلسش ارائه میده نگاه نکنید!
    تمام سرویس های شاتل از جمله نماوا و شاتل لند روش حجم کم می کنن (صرفا همون تخفیف ۵۰٪ که مصوب سازمان تنظیم مقررات هست و همه مجبورن تخفیف بدن!)
    شاتل تالک هم روش غیرفعاله و هرچی پیگیری کردم زیر بار نمی رن که توی صفحه ی شاتل تالک گفتن هرجا به نت شاتل دسترسی داشته باشی می تونی از شاتل تالک استفاده کنی!
    حتی جالبه میگن این سرویس ربطی به شاتل نداره و شاتل موبایله (عملا یک نوع فریب و کلاهبرداری)
    ۱۰ - پنل مدیریت اش از پنل سرویس های دیگه شاتل مجزاست و خیلی جای کار داره
    ۱۱ - مودم ظاهرا لاک هست و فقط سیم شاتل رو قبول می کنه و پنل اش امکانات به شدت کمتری نسبت به مثلا مودمی در حد tf-i60 داره (امکانات وی پی ان و ... کلا نداره)
    ۱۲ - پینگ به 4.2.2.4 برای من حدود ۱۲۰ میلی ثانیه (در مشهد)‌هست
    ۱۳ - آنتن اکسترنالی که برای TF_I60 تهیه کرده بودم، به این مودم وصل نمیشه! البته مشکل عدم سازگاری کانکتورها نیست! بلکه مشکل مسخره تر از اون هست. پیش اتصال آنتن به طرز ناشیانه ای خیلی داخل بدنه طراحی شده و دور اون رو قاب مودم احاطه کرده که عملا شما امکان وارد کردن آنتن رو ندارید! لااقل من با آنتن خودم نتونستم این کار رو بکنم!
    با توجه به مقایسه شبکه ایرانسل و مبین نت (که هر دو رو الان دارم) و حتی مقایسه مودم هاشون (TF-I60 و Airmaster 3000)، شبکه و پوشش اش (و البته برخورد پشتیبانی و شرکت با این سرویس) و حتی مودم رو در حد اون دو تا شرکت دیگه نمی دونم!
    یک جورایی برخورد شرکت تا اینجا با این سرویس مثل بچه همسایه دو تا کوچه بالاتر بوده!
    ظاهرا این سرویس اصلا براشون مهم نیست و به هر کدوم از بخش های شاتل که تا الان بابت این موضوعات تماس گرفتم (مثل نماوا و شاتل تالک)، برخوردشون در حدی بوده که این سرویس انگار ماله شاتل نیست یا اینکه مستثنی از سایر سرویس هاشون هست

در پایان باتوجه به وضعیت فعلی سرویس و پشتیبانی و پاسخدهی فعلی شاتل و بخش های زیرمجموعه اش، استفاده از این سرویس رو توصیه نمی کنم. اگر امکان استفاده از جایگزین (حتی ADSL با سرعت کمتر از ۱۶) رو دارید، سمت این سرویس و مودم اش نرید!
    همین که مودم لاک هست از همه بدتر
    ی مودم هایی هم اورده که هیچ کجا نمونش پیدا نمیشه برای انلاک
    چون مطمئناً شبکه درست ی فعلا نداره حداقل از سرویس دهنده دیگه ای استفاده میکردی
    مودم هیبرید یعنی چه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

همین که مودم لاک هست از همه بدتر
    ی مودم هایی هم اورده که هیچ کجا نمونش پیدا نمیشه برای انلاک
    چون مطمئناً شبکه درست ی فعلا نداره حداقل از سرویس دهنده دیگه ای استفاده میکردی
    مودم هیبرید یعنی چه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    سلام
    آره مودمشون چیز عجیب و غریبی هست. نمونه شو توی هیچ سایتی ندیدم. حتی عکس های محل اتصال آنتن اکسترنال اش رو برای راستین بازار دو هفته است فرستادم که برام آنتن جور کنن که هنوز خبری نشده!
    اسم مودمشون رو گزاشتن هیبرید، یعنی هم TD_LTE وصل میشه و هم FDD_LTE که میشه همون شاتل موبایل (به دکل های رایتل و ...) (توی فاکتور به اشتباه نوشته TDD)
    توی اینایی که داشتم از همه بهترشون همون TF-I60 هست که همه چی ساپورت هست، ظاهرا آنلاک هم میشه و البته باندهای بیشتری رو پشتیبانی می کنه.
    قیمت بسیار مناسب تری هم داره (۳۶۰ در مقابل ۸۹۳ که شاتل برای این مودم میگیره) . خرید مودم شاتل shm-d01 فقط در صورت خرید طرح جشنواره شاید کمی عقلانی باشه!
    وگرنه هیچ امکاناتی نسبت به TF-I60 نداره و قدرت سیگنالش به خصوص در وای فای به مراتب ضعیف تره. فقط تنها مزیتش داشتن باطری هست ولاغیر!

ضمنا تحویل سرویس شاتل بیشتر شبیه مبین نت هست تا ایرانسل
    یعنی مثل ایرانسل نیست که پستچی بیاد مودم رو پرت کنه و مسئولیت سیگنال و ... به عهده ی خودت باشه.
    نصاب اومد اول با مودم خودش وضعیت سیگنال رو چک کرد. علیرغم اینکه در نقشه در مکان تحت پوشش بودم، بازهم تعهد گرفت که سیگنال ضعیفه
    بعد پول رو گرفت. اگر آنتن مطلوب نباشه و شما مودم رو نخواین هشت هزار تومان هزینه امکان سنجی میگیرن وگرنه همونجا پول سرویس رو با کارتخوان کارت می کشید. با مالیات و ... شد ۹۹۷ هزار تومان
    بازم تاکید می کنم باتوجه به ضعف پوشش، عدم برخورد مناسب (بعد از تحویل سرویس نه قبلش که بسیار رفتارشون محترمانه بود) و عدم ارائه ی سرویس های روتین شاتل روی سرویس و مودم ضعیف و همچنین نداشتن قابلیت IP Static و حتی IP Valid ، به هیچ عنوان توصیه نمی کنم!
    دیروز با کارشناس شاتل تالک صحبت می کردم، میگفت سرویس شاتل تالک یعنی تلفن ثابت (روی ثابت اش تاکید داشت) پس روی TD-LTE نمی تونیم ارائه بدیم. گفتم خوبه که اسم این سرویس TD_LTE هم اینترنت ثابت بی سیم هست. جفت شون کلمه ی ثابت رو حتی توی اسم هم دارند!
    گفتم چطوره که اگر مشترک ADSL داشته باشه، میتونه از شرق تا غرب و شمال تا جنوب کشور هر جا شما ADSL داشته باشید از شاتل تالک استفاده کنه (حتی توی روستاها) ولی TD_LTE که کلا توی ۳ تا شهر اونم به تعداد کم دکل دارید و آدرس و مشخصات و همه چی مشترک کاملا مشخص هست، حاضر به ارائه سرویس نیستید!
    گفتم چطور این موضوع رو نه توی سایت شاتل نه شاتل موبایل هیچ جا ذکر نکردین! تا الان هم قبول هم نکردن که این موضوع رو ذکر کنن!
    کارشناسشون میگه باید قبل از خرید سرویس باید زنگ میزدید می پرسیدین! میگم من ملاکم توضیحات سایت و قرارداد شماست میگه نه باید زنگ بزنید!
    گفتم چشم از این به بعد هر سرویسی که از شاتل خواستم بگیرم، به تمام داخلی ها و سرویس های مرتبط و غیرمرتبط شما تماس میگیرم و جویا میشم!
    ظاهرا سرویس TD_LTE و مشترکینش برای شاتل اصلا اهمیتی ندارند که اینطوری برخورد می کنن!
    در صورتی که همین الان به آسیاتک تماس گرفتم (بابت سرویس آسیاتل که مشابه شاتل تالک هست) و پشتیبانی گفت در صورتی که TD_LTE رو روی مودم I60 مون بگیرید، امکان استفاده از آسیاتل رو خواهید داشت.
    تاکید داشت که روی مودم I40 نمیشه. اینو توضیح نداد ولی فکر کنم روی مودم I60 بشه از پورت تلفن استفاده کرد.

18. 2 کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •