تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 42

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه 2017-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سهم جان لوییجی بوفون؛ این بار 3 گل!

جان لوییجی بوفون دروازه بان ایتالیایی پاری سن ژرمن شروع خوبی در این تیم نداشته است.

ساعتی پیش آرسنال موفق شد در دیداری تدارکاتی با نتیجه 1-5 پاری سن ژرمن را مغلوب کند و بوفون در این دیدار 3 گل دریافت کرد.

بوفون که چند هفته قبل و در سن 40 سالگی بعد از 17 سال حضور در یوونتوس راهی پاری سن ژرمن شد، در دیدار امروز در ترکیب ثابت تیمش قرار داشت و 73 دقیقه از دروازه پاری سن ژرمن حراست کرد اما 3 بار دروازه خود را باز شده دید.

بوفون پیش از این نیز در دیداری دوستانه پشت در های بسته برابر یک تیم دسته سومی 2 بار و مقابل بایرن نیز یک گل دریافت کرده بود تا همچنان در ثبت کلین شیت ناکام مانده باشد.

بسیاری معتقد بودند بوفون با انتقال به پاری سن ژرمن به رزومه فوق العاده خود ضربه خواهد زد و اگرچه شرایط برای او تا به حال خیلی بر وفق مراد پیش نرفته است، اما این دروازه بان دوست داشتنی چندی قبل مدعی شد می خواهد نشان دهد هنوز هم سنگربان بزرگی است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

حضور اشلی بنسون و مایکل جوردن در باشگاه پاری سن ژرمن

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینستاگرام پاری سن ژرمن: کاندیداهای ما در لیست توپ طلا

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

باشگاه موناکو "تیری آنری" رو به عنوان سرمربی انتخاب کرد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آنری: ونگر و گواردیولا الگوهای من در مربیگری هستند

سرمربی جدید موناکو اذعان کرده از مربیان سابق خودش درس های زیادی گرفته است.

به گزارش وبسایت نود، تیری آنری که کار خود به عنوان سرمربی را با قبول هدایت تیم موناکو آغاز کرده در مراسم معارفه اش از آرسن ونگر و پپ گواردیولا به عنوان الگوهایش در عرصه مربیگری نام برد. آنری ۴۱ ساله به نقل از اسکای اسپورت گفته:

من از مربیانم چیزهای زیادی آموختم. باید از اطرافیان خود چیز یاد بگیرید اما در عین حال باید به ایده های خود هم باور داشته باشید. ونگر باعث شد طرز فکرم تغییر کند. او به من یاد یک بازیکن حرفه ای چگونه باید رفتار کند. گواردیولا هم در بارسلونا به من جنبه دیگری از فوتبال بازی کردن را آموخت. تحت هدایت او از ابتدا فوتبال بازی کردن را یاد گرفتم. او جلوتر از زمان خودش است و همیشه به فوتبال فکر می کند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به دلیل رانندگی در مستی، مارکو وراتی نیمه شب چهارشنبه بازداشت شده بود!

هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن حاشیه ساز شده و به خاطر حاشیه جنجالی خود، ساعاتی را در بازداشت‌گاه سپری کرده است.

مارکو وراتی باید منتظر جریمه سنگینی از سوی باشگاه پاری سن ژرمن باشد زیرا او به دلیل رانندگی در مستی، از سوی پلیس فرانسه بازداشت شد و برای مدتی نیز حق رانندگی نخواهد داشت.

به گزارش اکیپ، در ساعات نیمه شب چهارشنبه، پلیس فرانسه، مارکو وراتی، هافبک 26 ساله ایتالیایی پاری سن ژرمن را به خاطر رانندگی در حالت مستی بازداشت کرد. پلیس وقتی متوجه سرعت بالای خودروی وراتی شد، از وی تست الکل گرفت که میزان الکل خون هافبک ایتالیایی بیش از دو برابر حد مجاز بود و این موضوع باعث شد پلیس، بدون درنگ وی را دستگیر کند. اگرچه وراتی پس از سپری کردن چند ساعت در اتاق مخصوص هوشیاری، آزاد شد.

به دلیل این تخلف سنگین، هافبک پاری سن ژرمن برای مدتی طولانی حق رانندگی نخواهد داشت و او همچنین باید از سوی باشگاه پاری سن ژرمن منتظر جریمه سنگینی باشد. اگرچه پی اس جی به صورت رسمی بیانیه ای در این خصوص منتشر نکرده است اما انتظار می رود به زودی توماس توخل، سرمربی تیم پاریسی در این خصوص توضیحاتی ارائه دهد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فوتبال لیکس: برخلاف اعلام پاری سن ژرمن، انتقال نیمار به فرانسه مجموعا 252 میلیون یورو برای این باشگاه هزینه داشت

پس از گذشت 15 ماه از انتقال رکوردشکن ستاره برزیلی به پاریس، هنوز ابعاد جدیدی از این انتقال افشا می شود.

فوتبال لیکس که این روزها دست به افشاگری گسترده ای از فساد در فوتبال زده، در جدیدترین ادعای خود بازهم پاری سن ژرمن و البته نیمار را هدف قرار داده است.

به گزارش مارکا، فوتبال لیکس اسناد و مدارکی دارد که طبق آن مدعی است انتقال رکوردشکن نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن بیش از رقم فسخ قرارداد او (222 میلیون یورو) هزینه دربرداشته است. پاری سن ژرمن علاوه بر مبلغ مذکور مجموعا 21.4 میلیون یورو به ایجنت نیمار و واسطه این انتقال یعنی پدر نیمار و پینی زهوی، به عنوان حق کمیسیون پرداخت کرده است. همچنین 8.7 میلیون یورو به عنوان حق رشد به باشگاه دوران نوجوانی نیمار، سانتوس رسیده است. بنابراین هزینه انتقال نیمار به فرانسه به 252 میلیون یورو می رسد؛ 30 میلیون یورو بیش از آنچه از سوی پاری سن ژرمن اعلام شده است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممفیس دیپای با انتشار این تصویر نوشت: دنیا messy (به معنی به هم ریخته) است، نه لیونل!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بوفون: تاریخ پاری سن ژرمن؟ حال و آینده مهم تر است

جانلوییجی بوفون می گوید یوونتوس یکی از بهترین تیم های اروپا است و همچنین حضور در پاری سن ژرمن را نسبت به یوونتوس کاملا متفاوت می داند.

پس از هفده سال، جانلوییجی بوفون در سن چهل سالگی یوونتوس را ترک کرد و به پاری سن ژرمن پیوست. به گزارش گل ایتالیا، بوفون امروز مصاحبه ای با مارکا انجام داد:

پاری سن ژرمن تیمی کاملا متفاوت است. این یک تجربه جدید است و اشتیاق زیادی به من می دهد. خوشحالم و همچنین فرصت پیشرفت به عنوان یک بازیکن و یک انسان را دارا هستم. امر یادگیری خیلی پیچیده نیست. قبلا در یوونتوس به یک شیوه کار می کردم و آن شیوه در به وجود آمدن خود فعلی ام، اساسی بود. پاری سن ژرمن اهداف بزرگی دارد اما من در این جا به شیوه متفاوتی زندگی می کنم. زندگی در پاریس و فرانسه با ایتالیا متفاوت است و این یعنی برای رسیدن به یک هدف، فقط یک شیوه وجود ندارد.

تاریخ پاری سن ژرمن همانند تاریخ یوونتوس، رئال مادرید یا دیگر تیم های بزرگ تاریخ نیست اما آن ها پس از تیم هایی چون یووه، رئال مادرید و بارسلونا قرار می گیرند و این اهمیت دارد. گذشته مهم است اما حال و آینده مهم تر است. پاری سن ژرمن در حال ساختن پایه هایی برای آینده ای درخشان است. نیمار می تواند در جهان شماره یک شود. از نظر فنی، نیمار بازیکنی فوق العاده است و از دیدن چنین بازیکنانی لذت می برم. در پاری سن ژرمن بازیکنان بزرگ دیگری چون ام باپه هم هستند. ام باپه یک پدیده فوق العاده در سطح نیمار است و آن ها برای یکدیگر ساخته شده اند. در ده سال آینده، توپ طلا می تواند به این دو بازیکن برسد.

یوونتوس خیلی قوی است و در پنج سال گذشته آن ها در سطح مدعیان اروپا بوده اند و امسال، شانس بیشتری دارند چون از یک بازیکن فوق العاده بهره می برند. آن ها از نظر سطح تیمی، بهترین هستند. رونالدو به تیمی با ساختاری قوی پیوسته است و می توان گفت که رونالدو، آخرین تکه تکمیل پازل یوونتوس است. رونالدو به یوونتوس آمد و من تیم را ترک کردم. هم بازی شدن با بازیکنی چون رونالدو مطمئننا لذت بخش است اما من هم اکنون در پاری سن ژرمن با بازیکنانی چون تیاگو سیلوا، وراتی، نیمار و ام باپه هم بازی هستم و بازی در کنار بازیکنان بزرگ، باعث خوشحالی من است. یوونتوس امسال مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان است و در سطح رئال مادرید، بارسلونا و منچسترسیتی هستند. در لیگ قهرمانان، هیچ تیمی نمی تواند از قهرمانی مطمئن باشد بلکه جزییات کار، تفاوت ها را میان تیم های بزرگ اروپا رقم می زند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سیلوا: می گویند اشتباه است که اجازه داده شود رابیو به صورت آزاد پاری سن ژرمن را ترک کند اما من موافق نیستم؛ باید به تصمیم او احترام بگذاریم

سیلوا، مدافع پاری سن ژرمن معتقد است اینکه باشگاه اجازه دهد رابیو در پایان فصل به صورت آزاد جدا شود، یک اشتباه نیست. گفته می شود با پایان قرارداد این بازیکن در پی اس جی، او به بارسلونا خواهد پیوست.

در مورد اینکه می گویند اشتباه است که اجازه داده شود رابیو به صورت آزاد باشگاه را ترک کند، باید بگویم من موافق نیستم. او تصمیمش را گرفته و باشگاه هم در مقابل، تصمیم گیری کرده است. او پسر خوبی است ولی خوب تصمیمش این است و ما باید به این تصمیم احترام بگذاریم. حالا باید به دنبال یک هافبک باشیم که بعد از جدایی رابیو به ما کمک کند.

11. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •