تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپتاپ 2/700/00 تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض مشاوره برای خرید لپتاپ 2/700/00 تومن

سلام

منم میخوام با حدود 2/700/000 هزار تومن یه لپتاپ برای کارهای رسانه ای مثل سری نرمافزار های adobe مثل فتوشاپ و پریمایر و تماشای فیلم و کلیپ و وب گردی و اوقات فراغت یه خورده بازی در حد pes .

کسی میتونه کمکم کنه ؟

داره خودمونی میشه 123546's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام عزیز , اگه درایو نوری و جای بلند گو برات زیاد اهمیت نداره : لپ تاپ 15 اينچي ايسوس مدل V502UX - E
    ASUS K550JX این مدل هم بهتره فقط نمیدونم الان قیمتش چقدر هست و موجود هست جایی.
    Last edited by 123546; 26-08-2017 at 17:47.

3. این کاربر از 123546 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام عزیز , اگه درایو نوری و جای بلند گو برات زیاد اهمیت نداره : لپ تاپ 15 اينچي ايسوس مدل V502UX - E
    ASUS K550JX این مدل هم بهتره فقط نمیدونم الان قیمتش چقدر هست و موجود هست جایی.
    قیمت اینا حدود چنده ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

نظرتون درباره ASUS P2540UV - C و ASUS K555QG چیه ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

جفتشون تو رنج قیمتی که گفتی هست , 2.700 تا 2.800 , در مورد لپ تاپ هم که این مدل ASUS P2540UV - C اصلا ارزشش رو نداره از هر لحاظ نسبت به ASUS K550JX , اون یکی مدلی هم همینطور , اصلا از لحاظ مشخصات به مدل K550JX نزدیک هم نمیشن , ارزشش جفت لپ تاپ هایی که گفتم بالاتر هست دوست عزیز.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

جفتشون تو رنج قیمتی که گفتی هست , 2.700 تا 2.800 , در مورد لپ تاپ هم که این مدل ASUS P2540UV - C اصلا ارزشش رو نداره از هر لحاظ نسبت به ASUS K550JX , اون یکی مدلی هم همینطور , اصلا از لحاظ مشخصات به مدل K550JX نزدیک هم نمیشن , ارزشش جفت لپ تاپ هایی که گفتم بالاتر هست دوست عزیز.
    خب اینطور که توی مشخصاتشون نوشته P2540 دارای cpu قویتر نسل هفت و 12G ram هست
    ولی این مدل هایی که شما میگین ظاهرا فقط از لحاظ گرافیکی قویتر هستن .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

من استفاده ای که دارم در حد نرم افزار های adobe و وب گردی و فیلم و گاهی اوقات بازی در حد PES .
    فکر میکنم برای استفاده ای که من دارم بیشتر CPU قوی مورد نیازه تا گرافیک قوی .
    اما خب میگم که من در این ضمینه ها اطلاعات دقیقی ندارم و اینایی که میگم رو با توی نت خوندم یا از بقیه شنیدم یعنی تخصص ندارم .

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

خب اینطور که توی مشخصاتشون نوشته P2540 دارای cpu قویتر نسل هفت و 12G ram هست
    ولی این مدل هایی که شما میگین ظاهرا فقط از لحاظ گرافیکی قویتر هستن .
    دوست عزیز شما دارید سی پی یو Core i7 4720hq رو با Core i5 7200U مقایسه میکنید؟ تنها برتری که این i5 داره ساپورتش از Ram DDR4 2133 mhz هست و مصرف کمتر باتری و از هر لحاظ دیگه (تعداد هسته , قدرت پردازشی) i7 بهتر هستش , نرم افزار های adobe و وب گردی هم 12 گیگ رم احتیاج ندارن دوست عزیز , بعدش هم این که شما میتونید رم رو بعدا افزایش بدید ( 8 گیگ رم رو بکنید 16 گیگ) ولی نمیتونید گرافیک یا قدرت پردازنده رو افزایش بدید , شما با gt 920mx فقط میتونید PES 2016 رو اجرا کنید بی مشکل اونم بخاطر این که این نسخه از بازی اصلا گرافیک خاصی نداره , برای چهار تا بازی جدید همین سری به مشکل بر میخورید , تو مدلی که بنده گفتم سرعت هارد دیسک 7200RPM هست که بعد ها متوجه میشید چقدر کمک میکنه و سرعت بالاترش رو متوجه میشید نسبت به 5400RPM , اگه براتون عمر باتری و وزن یه مقدار کمتر و ساپورت CPU از رم DDR4 مهم هست مدلی که خودتون معرفی کردید رو تهیه کنید چون از هر لحاظ دیگه K550JX بهتر هستش.
    (منابع بنده : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    Last edited by 123546; 27-08-2017 at 14:55.

10. این کاربر از 123546 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه salarp20500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017
    محل سكونت
    Saturn

پيش فرض

سلام بنده لب تاپی گرفتم از سایت آمازون با قیمت 1200دلار (دلار اون موقع 3.200 بود ) در بلک فرایدی(جمعه سیاه) با پنجاه درصد تخفیف که همون لپ تاپ دیجی کالا 8.5 میلیون قیمت گزاشته
    ببخشید ربطی به بحث نداره ولی چون کم کم داریم نزدیک میشیم به سال نو میلادی به نظرم بهترین کاره
    البته اگه آشنا اونو آب داشته باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

دوست عزیز شما دارید سی پی یو Core i7 4720hq رو با Core i5 7200U مقایسه میکنید؟ تنها برتری که این i5 داره ساپورتش از Ram DDR4 2133 mhz هست و مصرف کمتر باتری و از هر لحاظ دیگه (تعداد هسته , قدرت پردازشی) i7 بهتر هستش , نرم افزار های adobe و وب گردی هم 12 گیگ رم احتیاج ندارن دوست عزیز , بعدش هم این که شما میتونید رم رو بعدا افزایش بدید ( 8 گیگ رم رو بکنید 16 گیگ) ولی نمیتونید گرافیک یا قدرت پردازنده رو افزایش بدید , شما با gt 920mx فقط میتونید PES 2016 رو اجرا کنید بی مشکل اونم بخاطر این که این نسخه از بازی اصلا گرافیک خاصی نداره , برای چهار تا بازی جدید همین سری به مشکل بر میخورید , تو مدلی که بنده گفتم سرعت هارد دیسک 7200RPM هست که بعد ها متوجه میشید چقدر کمک میکنه و سرعت بالاترش رو متوجه میشید نسبت به 5400RPM , اگه براتون عمر باتری و وزن یه مقدار کمتر و ساپورت CPU از رم DDR4 مهم هست مدلی که خودتون معرفی کردید رو تهیه کنید چون از هر لحاظ دیگه K550JX بهتر هستش.
    (منابع بنده : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    بله شما درست میفرمایید ولی قیمت این لپتاپ الآن حدود 3/500/000 تومن که من الان همچین پولی ندارم
    الان در حد همون 2/700/000 تومن میتونم خرج کنم
    توی این رنج پیشنهاد بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •