تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپتاپ 2/700/00 تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

برعکس دوستان که همیشه از لنوو بد میگن و طرفدار ایسوس هستند، من طرفدار هر دو برند هستم.
    اگر لپ تاپ ارزان میخواهی بخری، در برند لنوو مدلهای بهتری پیدا میکنی تا ایسوس.

دلیل و مدرکش را هم قبلا بارها در همین انجمن گفتم.
    از نظر قیمت که آره لنوو ارزون تر هست اما من بحثم سر کیفیته
    ارزون تره اما خب کیفیتش هم پایین تره ، اینو من نمیگم چون دربارش نمیدونم فقط چیزیه که از همه میشنوم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

از نظر قیمت که آره لنوو ارزون تر هست اما من بحثم سر کیفیته
    ارزون تره اما خب کیفیتش هم پایین تره ، اینو من نمیگم چون دربارش نمیدونم فقط چیزیه که از همه میشنوم
    اگر شما از کسی شنیدی، من سالهاست که خودم لنوو دارم و برای تعدادی از دوستان هم لنوو خریدم و همه هم راضی هستند.
    متاسفانه چون سود فروش لنوو در ایران کم است، همه ی فروشنده ها با هزاران ترفند سعی میکنند این محصول را بد و بی کیفیت جلوه دهند.
    در حالیکه ایسوس اسم در کرده و به راحتی میتوانند سود بالاتری برای فروشش کسب کنند.

اینجا را هم ببین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

اگر شما از کسی شنیدی، من سالهاست که خودم لنوو دارم و برای تعدادی از دوستان هم لنوو خریدم و همه هم راضی هستند.
    متاسفانه چون سود فروش لنوو در ایران کم است، همه ی فروشنده ها با هزاران ترفند سعی میکنند این محصول را بد و بی کیفیت جلوه دهند.
    در حالیکه ایسوس اسم در کرده و به راحتی میتوانند سود بالاتری برای فروشش کسب کنند.

اینجا را هم ببین

نظرتون راجع به این مدل چیه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

و این یکی

به نظزتون می ارزه فقط به خاطر نور پس زمینه کیبورد 150 تومن بیشتر پول بدم یا نه ؟
    آیا بجز نور پس زمینه کیبورد فرق دیگه ای هم دارن ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مدلهای720, 520 و 320 به تازگی عرضه شدند و هنوز شاید نشه دقیق راجع بهشون صحبت کرد، اگرچه نقدهای خوبی در سایتهای خارجی راجع به آنها شده.

در مورد فرق هم، بنظرم آن اختلاف قیمت بخاطر عرضه کنندگان متفاوت کالاست، نه فقط بک لایت کیبورد.
    بهرحال باید در بازار جستجو کنی و قیمتها را بررسی کنی.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 123546's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

اینجا را هم ببین

خواستم بگم دوست عزیز من طرفدار برند خاصی نیستم از ایسوس هم خوشم نمیاد سودی هم نمیبرم از تعریف کنم و راجب لنوو هم همینطور , از کس خاصی هم نشنیدم و نظر کسی باعث نشده نظرم راجب مارک لنوو اینطور باشه , حتی اگه طرفدار برند خاصی هم باشم MSI هست اونم سری گیمینگش و بخاطر امکانات عالی ای که لپ تاپ های گیمینگش دارن و بس , اگه شما لپ تاپ مارک لنوو داشتید و خوب بوده حتما دلیل نمیشه که همیشه اینطور بوده و بلعکس دلیل هم نمیشه فقط همون چند مورد خوب بودن و شاید مدل های خوب هم هست در مارک لنوو, منظور من این هست که هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست و قبلا هم برام تجربه شد که باعث شد هرگز سمت محصولات ارزون قیمت که به نظر خوب میرسن نرم , با وضع مالی متوسطم حاظر هستم به اندازه کافی خرج کنم تا کیفیتی که میگیرم ارزشش رو داشته باشه , اسم درکردن هم درست هست یک جورایی ولی شما همه رو به یه چشم نبین , من کلی مقایسه کردم بین مدل های مختلف و فقط بخاطر برند ایسوس پیشنهاد ندادم و یه سری لپ تاپ پیشنهاد دادم به این دوستمون از برند ها دیگه ولی چون خودش از برند لنوو خوشش نمیومد و من هم انتخاب اولم این برند نبود آخرش بین چند گزینه از ایسوس که خودشون انتخاب کرده بودند پیشنهاد دادم , و شما هم برعکس من از این برند خواسته یا ناخواسته خوشتون میاد چون تقریبا هر تاپیکی که من دیدم شما لپ تاپی رو بخواید به کسی پیشنهاد بدید 90% مواقع لپ تاپ لنوو و سری 500 یا 700 رو پیشنهاد میدید , برای اون لینک هم بسته به هر بخش یا Region ای یه سری لپ تاپ فرستاده/وارد میشه که کانفیگ هاشون متفاوت هست با جا های دیگه , این سایت از Review های کدوم سایت ها این نمره هارو داده و طرز امتیاز دهیش چطور هست من نمیدونم و میتونم براتون بگردم از یک سایت دیگه ای پیدا کنم که به مارک Apple یا Asus یا MSI بهترین نمره رو داده باشه و چیزی نیست که بخوایم باهاش ارزش یک برند رو مشخص کنیم , حالا هر جور خودتون میدونید این نظر شخصی بنده هست و بس.
    Last edited by 123546; 31-08-2017 at 21:07.

8. این کاربر از 123546 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خواستم بگم دوست عزیز من طرفدار برند خاصی نیستم از ایسوس هم خوشم نمیاد سودی هم نمیبرم از تعریف کنم و راجب لنوو هم همینطور , از کس خاصی هم نشنیدم و نظر کسی باعث نشده نظرم راجب مارک لنوو اینطور باشه , حتی اگه طرفدار برند خاصی هم باشم MSI هست اونم سری گیمینگش و بخاطر امکانات عالی ای که لپ تاپ های گیمینگش دارن و بس , اگه شما لپ تاپ مارک لنوو داشتید و خوب بوده حتما دلیل نمیشه که همیشه اینطور بوده و بلعکس دلیل هم نمیشه فقط همون چند مورد خوب بودن و شاید مدل های خوب هم هست در مارک لنوو, منظور من این هست که هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست و قبلا هم برام تجربه شد که باعث شد هرگز سمت محصولات ارزون قیمت که به نظر خوب میرسن نرم , با وضع مالی متوسطم حاظر هستم به اندازه کافی خرج کنم تا کیفیتی که میگیرم ارزشش رو داشته باشه , اسم درکردن هم درست هست یک جورایی ولی شما همه رو به یه چشم نبین , من کلی مقایسه کردم بین مدل های مختلف و فقط بخاطر برند ایسوس پیشنهاد ندادم و یه سری لپ تاپ پیشنهاد دادم به این دوستمون از برند ها دیگه ولی چون خودش از برند لنوو خوشش نمیومد و من هم انتخاب اولم این برند نبود آخرش بین چند گزینه از ایسوس که خودشون انتخاب کرده بودند پیشنهاد دادم , و شما هم برعکس من از این برند خواسته یا ناخواسته خوشتون میاد چون تقریبا هر تاپیکی که من دیدم شما لپ تاپی رو بخواید به کسی پیشنهاد بدید 90% مواقع لپ تاپ لنوو و سری 500 یا 700 رو پیشنهاد میدید , برای اون لینک هم بسته به هر بخش یا Region ای یه سری لپ تاپ فرستاده/وارد میشه که کانفیگ هاشون متفاوت هست با جا های دیگه , این سایت از Review های کدوم سایت ها این نمره هارو داده و طرز امتیاز دهیش چطور هست من نمیدونم و میتونم براتون بگردم از یک سایت دیگه ای پیدا کنم که به مارک Apple یا Asus یا MSI بهترین نمره رو داده باشه و چیزی نیست که بخوایم باهاش ارزش یک برند رو مشخص کنیم , حالا هر جور خودتون میدونید این نظر شخصی بنده هست و بس.
    نه دوست عزیز، منظورم از سود بردن شما نبودی، بلکه فروشنده هایی بودند که ذهن مشتری را نسبت به یک برند بد میکنند.

من فقط صاحب لنوو نبودم، با توجه به کارم، بارها برای همکاران و دوستان پیشنهاد خرید لپ تاپ دادم و برای آنهایی که بهر دلیل دنبال لپ تاپ ارزان قیمت مناسب بودند، لنوو پیشنهاد دادم و خوشبختانه همگی راضی بودند. مسلما اگر بودجه فرد بالاتر بود، برندهای دیگری هم پیشنهاد میدادم.

حرف من از کیفیت لنوو هم براساس نقدها و بررسی هایی هست که در سایتهای معتبر مطرح هست. اگر مدل خاصی را هم پیشنهاد میدهم بخاطر فناوری به روزتر و مطمئن بودن از کیفیتش هست.
    اگر خوب میگشتی میدیدی که مدلهای مختلف ایسوس هم به برخی دوستان پینشهاد کردم.

ضمنا شما هم اگر لینکی در خصوص برترین برندهای لپ تاپ داری، برایمان به اشتراک بگذار.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در خصوص لینک برترین برندها هم روش امتیاز دهیش را زیرش نوشته که بر چه اساس چه امتیازی داده.
    منبعش هم

هست. که از زیرمجموعه های Tom's Guide هست.

دقت کن که برند هم مطرح کرده، نه مدل خاص. یعنی مجموع محصولات را بررسی کرده.

11. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

در خصوص لینک برترین برندها هم روش امتیاز دهیش را زیرش نوشته که بر چه اساس چه امتیازی داده.
    منبعش هم

هست. که از زیرمجموعه های Tom's Guide هست.

دقت کن که برند هم مطرح کرده، نه مدل خاص. یعنی مجموع محصولات را بررسی کرده.

دوست عزیز اما نظرات کاربران این سایت که در پایین صفحه اومده همه برعکس این قضیه رو میگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

دوستان پولم رسید به 3 میلیون تومن و امروز عصر میخوام این مدل رو بخرم

نظرتون ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •