تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 68

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | ۲۰۱۷/۱۸ | مرحله گروهی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آنچلوتی: پس از شکست بارسا به الخلیفی پیغام دادم ولی....

کارلو آنچلوتی در مصاحبه با فیگارو از رابطه خوب و حسنه خود با ناصر الخلیفی، مدیر قطری پی اس جی خبر داد.

کارلتو پیش از قبول مربیگری رئال در سال 2013، در پی اس جی مشغول به کار بود و به شکل دوستانه ای از این باشگاه جدا نشد. او در مصاحبه با فیگارو در مورد جدایی اش از پی اس جی گفت:« مشکلاتی کوچک بین ما وجود داشت که باعث شده بود به جدایی فکر کنم. پیشنهاد رئال را دریافت کردم و از طرفی الخلیفی مایل بود من به کارم ادامه دهم. در هر صورت الان رابطه خوبی بین ما وجود دارد.

مثلا پس از پیروزی 4-0 پی اس جی بر بارسلونا من به الخلیفی پیغام دادم و تبریک گفتم ولی راستش را بخواهید پس از شکست بازی برگشت (6-1) جرات نکردم به او پیغام بدهم. بازی برگشت بارسا و پی اس جی در فوتبال ماندگار شد. برای خود من زمان مربیگری ام در میلان اتفاقی مشابه افتاد و در فینال لیگ قهرمانان بازی 3-0 برده را به لیورپول باختیم. به همین دلیل خیلی خوب الخلیفی را درک می کردم.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

طرفداری - دورتموند در بازی دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در خانه در مقابل رئال مادرید با نتیجه 3-1 شکست خورد. پیتر بوش سرمربی این تیم پس از بازی در کنفرانس خبری معتقد بود که صحنه برخورد توپ به دست سرخیو راموس، می توانست پنالتی باشد:

از یک تیم خیلی خوب باختیم اما داور در سطح بالای خودش نبود. زمانی که 0-0 بودیم، یک خطای هند آشکار در محوطه جریمه آنها انجام شد. با این حال من می خواهم بگویم که رئال مادرید بهتر از ما بود و پیروزی آنها عادلانه بود. اگر VAR (تکنولوژی کمک داور ویدئویی) وجود داشت، آن صحنه برای ما پنالتی گرفته می شد.

مشخص است که زمانی که ما به این سبک بازی کنیم، فشار زیادی روی تیم ما به وجود می آید و این ضعف خط دفاع ما نبود بلکه ضعف کل تیم بود. 4 بازی باقی مانده و تلاش می کنیم تا در آنها پیروز شویم. دو بازی مقابل آپوئل داریم و خیلی مهم است که آن دو بازی را ببریم و بعد ببینیم نتیجه بازی های رئال مادرید و تاتنهام چه خواهد بود.

3. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

داوری بحث برانگیز دورتموند-رئال: هند راموس روی خط دروازه

علاوه بر اینکه داور وسط دید داشت داور پشت دروازه هم مسلطه. چرا پنالتی نگرفت خدا میدونه. حتی کارشناس داوری آس خود مادرید هم میگه پنالتی بود!

5. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چرا پنالتی نگرفت خدا میدونه
    احتمالا به همون دلیل که مثلا این صحنه ها رو داور پنالت نگرفت...

7. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

احتمالا به همون دلیل که مثلا این صحنه ها رو داور پنالت نگرفت...
    میگن رئال - استاد رمس هم چندتا هند نگرفته داور . ولی خب عکسی ازش نیست

حق دورتموند بدجور خورده شده این دو هفته . گل اوبا هفته پیش که بازی 2-2 میشد و پنالتی امروز که میتونست بازی 1-0 بشه . هر 3 کارشناس بی تی اسپورت (اوون ، لمپارد و فردیناند) هم گفتن هند هست . امیدوارم دیگه ازین اشتباهات پیش نیاد . مخصوصا برای دورتموند .
    اونطرف آپوئل فوق العاده بازی کرد . 7 8 تا موقعیت عالی رو نزد و هری کین 3 توپ کلا رسید بهش 3 تارو گل کرد .
    و چه گلی زد گرت بیل !

9. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

میگن رئال - استاد رمس هم چندتا هند نگرفته داور . ولی خب عکسی ازش نیست

حق دورتموند بدجور خورده شده این دو هفته . گل اوبا هفته پیش که بازی 2-2 میشد و پنالتی امروز که میتونست بازی 1-0 بشه . هر 3 کارشناس بی تی اسپورت (اوون ، لمپارد و فردیناند) هم گفتن هند هست . امیدوارم دیگه ازین اشتباهات پیش نیاد . مخصوصا برای دورتموند .
    اونطرف آپوئل فوق العاده بازی کرد . 7 8 تا موقعیت عالی رو نزد و هری کین 3 توپ کلا رسید بهش 3 تارو گل کرد .
    و چه گلی زد گرت بیل !
    دورتموند فصل قبل هم مقابل موناکو یک گل مردود خورد و باعث شد کلا سرنوشت اون بازی و کلا یک چهارم نهایی عوض بشه. شاید میتونست برسه به نیمه نهایی و حتی فینال. کلا خیلی بدشانس هستند.

11. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ترکیب اصلی

پاری سن ژرمن: آرئولا- دنی آلوس- مارکینیوش- سیلوا- کورزاوا- وراتی- موتا- رابیوت- امباپه- کاوانی- نیمار

بایرن مونیخ: اولریش- کیمیچ- سوله- مارتینز- آلابا- ویدال- تیاگو- تولیسو- مولر- خامس- لواندوفسکی

13. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

با دیدن لاین آپ بایرن میشد فهمید که چه اتفاقی قراره رخ بده . نبود هوملز و بواتنگ و ریبری بشدت حس شد . فک کنم حدود 100 تا سانتر کردن بایرنی ها کار آنچلوتی بنظرم تموم شدس . امروز فرداست که بندازنش بیرون . مثلا قرار بود 3 دوره متوالی نیمه نهایی بردن پپ رو بالاخره به سرانجام برسونه ولی من حس میکنم چون آرسنال نیست تو چمپیونز بایرن حس و حال بازی کردن تو این رقابتو نداره . میخواد بره لیگ اروپا با آرسنال بازی کنه !

و این ام باپه عجب بازیکنیه ! فوق العاده بود امشب . من شخصا پاریس رو حتی با نیمار هم مدعی نمیدونستم تا اینکه ام باپه رو خریدن . واقعا ترسناک شده خط حمله پاریس .

15. 3 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این سری دیگه نویر هم نبود که نجاتشون بده.

17. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

و این ام باپه عجب بازیکنیه ! فوق العاده بود امشب . من شخصا پاریس رو حتی با نیمار هم مدعی نمیدونستم تا اینکه ام باپه رو خریدن . واقعا ترسناک شده خط حمله پاریس .
    بازی دیشب رو که دیدم فقط ضعف بایرن حس شد نه قدرت پاریس
    پاریس هیچ مالکیت و تکنیکی نداشت جز ضد حمله
    مشکل این بود بایرن زود گل خورد و سریع رفت تو کار حمله (( حتی 2 تا موقعیت عالی داشت که گرفت دروازه بان پاریس ))
    همین حمله های بی اندازه بایرن باعث شد پاریس ضد حمله بزنه و به گل برسه
    پاریس فقط و فقط خط حمله خوبی داشت که با ضد حمله برنده شد و اصلا میانه زمین رو نداشتن
    برعکس هم بایرن برنامه نداشت به خصوص خط هافبک که کلا وا داده بودن

پاریس واسه قهرمانی مربی بزرگی میخواد نه امری که فکر نکنم کار خاصی بتونه انجام بده
    اگه جلوی تیم با برنامه و یا تیمی که با هافبک میانه زمین رو در اختیار داشته باشه کاری از پیش نمیبرن
    تیمایی مثل رئال و یا مربیانی مثل مورینیو که میدونن چه کنن با تیم و خطوط هافبک

علاقه زیادی دارم پاریس به رئال بخوره
    اگه مصدومیت هافبک نداشته باشه رئال خیلی راحت برنده میشه

19. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •