تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: لطفا نظرتون رو بگید !!

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض لطفا نظرتون رو بگید !!

سلام دوستان روز بخیر

یکی از دوستان من یک مشکل داره سنشم 19 هست پسره ماجرا اینجوره که هر وقت یک لباس مد روز میپوشه یک شلوار جین یا یک کفش میگه احساس راحتی نمیکنه و فکر میکنه مردم همگی دارن به لباس هاش توجه میکنن و استرس شدیدی داره و فقط مجبوره لباس رسمی بپوشه تو خونه هم نمیتونه لباس راحتی که دلش میخواد بپوشه احساس میکنه که والدین دارن به اون نگاه میکنن و بعد اخیرا متوجه شدم وقتی جایی میریم همش به لباس های مردم نگاه میکنه و بررسی میکنه تو گوشیش هم تو سایت های مد لباس میچرخه زیاد لباس ها شدن یک عقده و رنج روانی ..بنظرتون چطور میشه این مشکلو حل کرد و نظرات خودتون رو ارائه بدین

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام دوستان روز بخیر

یکی از دوستان من یک مشکل داره سنشم 19 هست پسره ماجرا اینجوره که هر وقت یک لباس مد روز میپوشه یک شلوار جین یا یک کفش میگه احساس راحتی نمیکنه و فکر میکنه مردم همگی دارن به لباس هاش توجه میکنن و استرس شدیدی داره و فقط مجبوره لباس رسمی بپوشه تو خونه هم نمیتونه لباس راحتی که دلش میخواد بپوشه احساس میکنه که والدین دارن به اون نگاه میکنن و بعد اخیرا متوجه شدم وقتی جایی میریم همش به لباس های مردم نگاه میکنه و بررسی میکنه تو گوشیش هم تو سایت های مد لباس میچرخه زیاد لباس ها شدن یک عقده و رنج روانی ..بنظرتون چطور میشه این مشکلو حل کرد و نظرات خودتون رو ارائه بدین
    بهترین راهش رفتن به خدمت سربازی هست

3. 3 کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

اگه میشه توضحیاتی بدین بتونم بهش کمک کنم
    Last edited by hamid3369; 24-08-2017 at 10:26.

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان روز بخیر

دوست من این یه نوع حاد از وسواس فکریه و حتما بهتره به دکتر مراجعه کنن تا پیچیده تر از این نشده.
    خدمت سربازی که گفتن بله تو این شرایط بسیار مفیده البته برای تخریب روحی و ایجاد ناامیدی و خدای نکرده مشکلات جنسی
    دوست شما نیاز به درمان و یه محیط نرمال داره نه خرابه ای مثل پادگان

6. 3 کاربر از farsweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دوست من این یه نوع حاد از وسواس فکریه و حتما بهتره به دکتر مراجعه کنن تا پیچیده تر از این نشده.
    خدمت سربازی که گفتن بله تو این شرایط بسیار مفیده البته برای تخریب روحی و ایجاد ناامیدی و خدای نکرده مشکلات جنسی
    دوست شما نیاز به درمان و یه محیط نرمال داره نه خرابه ای مثل پادگان
    ممنون توضیح کاملی بود

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

بهش بگین یکی از چیزهایی که به آدم کمک میکنه شخصیتش قوی بشه اینه که خودش گفتار و رفتارش رو از دیدِ یک نفر دیگه زیر نظر بگیره . اونوقت میبینه همه چیز عادیه یا واقعاً غیر عادیه
    یعنی در ذهنش از بدنِ خودش بیاد بیرون و کنار دست خودش راه بره یا کنار دست خودش بشینه و گفتار و رفتار خودش رو تماشا کنه تا متوجه بشه که درست و صحیح هست یا نه
    اونهایی که شخصیت ضعیف دارند با این کار به این نتیجه میرسند که بیشتر اوقات اونطور که فکر میکنند نیستند . یعنی فکر میکنه مردم همش نگاهش میکنند اما مردم بیکار نیستن وایسن یه نفر رو بِر و بِر نگاه کنند . چشمشون میافته و بعدش هم میرند دنبال کار و زندگیشون
    اونهایی هم که گفتار و رفتارشون درست نیست , با زیر نظر گرفتن گفتار و رفتار خودشون متوجه میشن که گفتارشون یا رفتارشون مشکل داره .
    ==============================
    ضمناً بعضیها واقعاً حرفهاشون یا رفتارشون یا لباس پوشیدنشون تابلو هست و نگاهها و توجه ها رو به خودشون جلب میکنند
    البته جلب توجه هم دلیل بر "در اشتباه بودن" نیست

ممکنه یکی خیلی شیک و آراسته باشه وسط کلی آدم که همه لباس معمولی پوشیده اند . خب مسلّماً نظرشون جلب میشه و هر کسی هم یه فکری میکنه یا یه چیزی میگه . یکی میگه به به , یکی میگه بالاخره یه شیک و پیک دیدیم , یکی میگه لباس پلوخوریش رو پوشیده , یکی میگه لابد شب دامادیشه , یکی میگه لابد قرار داره
    خلاصه دروازه رو میشه بست اما دهنهای مردم رو نمیشه بست .

9. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام

بهش بگین یکی از چیزهایی که به آدم کمک میکنه شخصیتش قوی بشه اینه که خودش گفتار و رفتارش رو از دیدِ یک نفر دیگه زیر نظر بگیره . اونوقت میبینه همه چیز عادیه یا واقعاً غیر عادیه
    یعنی در ذهنش از بدنِ خودش بیاد بیرون و کنار دست خودش راه بره یا کنار دست خودش بشینه و گفتار و رفتار خودش رو تماشا کنه تا متوجه بشه که درست و صحیح هست یا نه
    اونهایی که شخصیت ضعیف دارند با این کار به این نتیجه میرسند که بیشتر اوقات اونطور که فکر میکنند نیستند . یعنی فکر میکنه مردم همش نگاهش میکنند اما مردم بیکار نیستن وایسن یه نفر رو بِر و بِر نگاه کنند . چشمشون میافته و بعدش هم میرند دنبال کار و زندگیشون
    اونهایی هم که گفتار و رفتارشون درست نیست , با زیر نظر گرفتن گفتار و رفتار خودشون متوجه میشن که گفتارشون یا رفتارشون مشکل داره .
    ==============================
    ضمناً بعضیها واقعاً حرفهاشون یا رفتارشون یا لباس پوشیدنشون تابلو هست و نگاهها و توجه ها رو به خودشون جلب میکنند
    البته جلب توجه هم دلیل بر "در اشتباه بودن" نیست

ممکنه یکی خیلی شیک و آراسته باشه وسط کلی آدم که همه لباس معمولی پوشیده اند . خب مسلّماً نظرشون جلب میشه و هر کسی هم یه فکری میکنه یا یه چیزی میگه . یکی میگه به به , یکی میگه بالاخره یه شیک و پیک دیدیم , یکی میگه لباس پلوخوریش رو پوشیده , یکی میگه لابد شب دامادیشه , یکی میگه لابد قرار داره
    خلاصه دروازه رو میشه بست اما دهنهای مردم رو نمیشه بست .

مرسی رفیق زحمت کشیدی وقت گذاشتی و این همه نوشتی و توجه کردی و یک راه حل اساسی ارائه کردی کاملا منطقیه حرفت ..درود و سپاس خوش حالم که تو p30 worldافرادی هستن که به مردم کمک میکنن و واقعا باعث افتخارمه

11. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من تا زمانی که با یک بیمار وسواس برخورد نزدیک نداشتم و باهاش زندگی نکردم . اصلا فکرش نمیکردم همچنین بیماری وجود داره .

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

یعنی چنین فردی بیمار محسوب میشه؟؟ اگه سایر دوستان بتونن نظرات رو بگن توضیح دقیقی بدست میارم

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

یعنی چنین فردی بیمار محسوب میشه؟؟ اگه سایر دوستان بتونن نظرات رو بگن توضیح دقیقی بدست میارم
    این بیماری نیست وسواس هست
    اینکه گفتم سربازی بخواطر اینکه وضع الانش مگه وخیمه؟یا وضع بدی داره که تو سربازی بخواد درد روحی بکشه!
    بهترین وضعش الانه که مشکل داره
    >........................
    راه دوم اینه که دست رو این حساسیتش بزارین وبیشترش کنین
    یا خودتون هم تیپ دوستتون رو بزنید تا اعتماد به نفسش رو زیاد کنید

>....

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •