تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 133 از 400 اولاول ... 3383123129130131132133134135136137143183233 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,321 به 1,330 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان مودم و آپدیت کردم به ورژن 11.195.03.00.0 بعد از اپدیت web ui مودم هم عوض شد درسته؟
    Last edited by mohammadgh6; 18-06-2018 at 12:48.

داره خودمونی میشه سجاد23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بله بعضی ایتمها عوض میشه ولی ظاهر کلی همونه

3. این کاربر از سجاد23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من هنوزم میگم سوالی که من کردم برای این بود که میخوام بدونم چند نفر از دوستان تو منوشون این تنظیمات دارن دلیل این که تو یه سری از مودمها این منو هست سری اول هواوی که به مبین داد پشت مودم رو که نگاه کنی ای پیش 192.168.8.1 هست این سری فریم ورش بتا هست 1472 سری اول هست 1000 تا هم بیشتر از این فریم ور رو مودم ها بیشتر نخورد تو پارت بعدی اصلاح شد 1472 جدید ایپی 192.168.1.1 شد حالا برای این که دوستان خیالشون راحت شه ورژن اصلی که هم مایمو داره هم ca اپ میکنم صفا کنید.انلاک کردن این مودم هم بدون لحیم کاری میشه البته تو شل
    آقا این فریمورتو پس کی اپ میکنی لینک بدی ما منتظریم یه چی داری بده دیگران استفاده کنن خودتم خیرشو میبیبنی

5. این کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا این فریمورتو پس کی اپ میکنی لینک بدی ما منتظریم یه چی داری بده دیگران استفاده کنن خودتم خیرشو میبیبنی
    یعنی همه مودمهای ۶۱۲ با شل میشه یا فقط اون ۱۰۰۰تای اول که گفته شده؟

داره خودمونی میشه ormax1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

فریمور جدید اومده. کسی تست کرده:

B612s-25dTCPU-V100R001B196D01SP00C697_Firmware_05015FDH

این لینکش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید برم نصب نکنم. اگه نیم ساعت دیگه نیومدم خبرشو بدم بدونید الفاتحه
    .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فریمور جدید اومده. کسی تست کرده:

B612s-25dTCPU-V100R001B196D01SP00C697_Firmware_05015FDH

این لینکش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید برم نصب نکنم. اگه نیم ساعت دیگه نیومدم خبرشو بدم بدونید الفاتحه
    .
    هفته پیش من مودمم رو با این فریمور آپدیت زدم. فریمور اپراتوری MTN افریقا هستش. اگه آپدیت بزنی برای برگشت به فریمور جهانی باید از بوت مودم اقدام کنی چون نه از طریق WebUI مودم میشه و نه با مولتی کست.
    ویژگی ها:
    - آنتن دهی مثل آخرین آپدیت فریمور جهانی هستش.
    - گزینه USSD کد موجوده.
    - گزینه VoLTE موجوده.
    Last edited by balouchi; 19-06-2018 at 12:47.

9. 2 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه matarsaak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

مودم مبین رو رو حدود 1 ماه پیش انلاک کردم ، چند روز متوالی با سیم کارت ایرانسل ، و همراه اول و سیم مبین نت اسفاده کردم. بردم یه شهر دیگه متاسفانه چراغ انتن روشن نمیشد. مجدد برگشتم شهر خودم بازم روی سیم کارت های ایرانسل و مبین نت آنتن ندارم و فقط با سیم همراه اول نت دارم. در صورتی که به همین سیم کارت ها هفته قبل اوکی بود. دوستان راهنمایی می فرمائید/

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مودم مبین رو رو حدود 1 ماه پیش انلاک کردم ، چند روز متوالی با سیم کارت ایرانسل ، و همراه اول و سیم مبین نت اسفاده کردم. بردم یه شهر دیگه متاسفانه چراغ انتن روشن نمیشد. مجدد برگشتم شهر خودم بازم روی سیم کارت های ایرانسل و مبین نت آنتن ندارم و فقط با سیم همراه اول نت دارم. در صورتی که به همین سیم کارت ها هفته قبل اوکی بود. دوستان راهنمایی می فرمائید/
    مودمت رو یه ریست به تنظیمات کارخانه بزن شاید مودمت رو فرکانس خاصی گیر کرده باشه

داره خودمونی میشه ormax1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به به سلام اقای بلوچی. فکر کنم شما همون اقای بلوچی هستی که تو سایت فور پی دی ای هستی. دیدم اونجام صحبتی از این فریمور بود.

خیلی ممنون بابت اطلاعات مفید و درست و اینکه آگاهی دادی. خدارو شکر من لینک دانلودشو گیر نیاوردم آپدیت نکردم. اگرم میکردم با این توصیف شما میشد برگردوند. من هم تعمیرکار الکترونیک هستم و شغلم همینه. ظاهرا تنها مزیتش هم همون USSD بوده. VOLTE هم فکر میکنم همون قابلیت تماس صوتی هین اتصال LTE هست که الان این قابلیت رو داره و میشه ازش استفاده کرد. بهر حال تسخه دهن گیری نبوده . راستی یه اکانت تو اون سایت میخوام بسازم خیلی تقلا کردم نشد. اگه مقدوره برات برام درست کنی یه خبر تو پیام خصوصی بهم بده.
    سپاس

داره خودمونی میشه سجاد23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من یدونه مبین نت دارم انلاکش کردم ولی استفاده نکردم خشکه همه چیشم روش هست فقط واسه اینکه انلاکشو یاد بگیرم خریدمش هرکسی خواست میخوام بفروشمش
    پیام خصوص چک کنید
    من میخرمش ایرانسلی یا مبین نت مهم نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •