تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 181 از 400 اولاول ... 81131171177178179180181182183184185191231281 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,801 به 1,810 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان من آنلاک کردم و به فریمویر HIWEB رفتم . الان دارم از سیم کارت رایتل استفاده می کنم
    ممکنه ایرانسل آپدیت بده دوباره لاک بشه ... ??
    s.n : 11.195.03.00.1445
    اینطور که دوستان گفتند.دسترسی نداره با این فریمور
    ولی بازهم خبرش و بده اینجا .امیدوارم مشکلی نباشه

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

مودم مزخرفيه

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خدمت حسین آقا اول اینکه خسته نباشی که وقت میذاری دوم اینکه بنده باید ویرایش سوم را روی مودم فلش کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سپاس خونده بودم ولی 2 تا اموزش بود واسه همین متوجه نشدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

عزیز ورژن انلاک ورژن دستکاری شده است وصرفا تمام اطلاعاتی که میده صددرصدبامودم سازگارنیست به همین دلیل بعدانلاک ازورژن اصلی استفاده میکنن
    چون شرکت سازنده بعداز تستهای زیادنسبت به سخت افزارموجود فرمورارائه میدن که باتوانایی مودم سازگارباشه حالانمیدونم شما چطور میگی که فرمورجهانی موردداره
    درموردوایفا این مودم بارهاگفته شده که اگرفاصله تامودم زیادباشه یامانع جلوش باشه به شدت تواناییش میادپایین وکلا ضعف وایفا درفاصله دورداره
    با یه مودم دیگه تست کردم و متوجه شدم زمانی میتونم با سرعت بیشتر 65 مگابیت کانکت بشم که پهنای باند مودم رو 40Mhz تنظیم شده باشه. ظاهرا بعد از آنلاک و آپدیت مودم این قابلیت سوییچ خودکار به 40Mhz درست کار نمیکنه و گزینه تنظیم دستیش هم وجود نداره!!

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان قصد خرید این مودمو دارم،میخام بدونم ایا مودم مارک ایرانسل دیگه ای هم وجود داره که از این بهتر باشه مثلا مودم های همراه فورجی پلاس؟بنظرتون چی بخرم زیاد گرون نباشه کار راه انداز باشه؟

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوستان قصد خرید این مودمو دارم،میخام بدونم ایا مودم مارک ایرانسل دیگه ای هم وجود داره که از این بهتر باشه مثلا مودم های همراه فورجی پلاس؟بنظرتون چی بخرم زیاد گرون نباشه کار راه انداز باشه؟
    کاربردتون چیه از اینترنت؟
    مودم tif60 و fdm جز بهترین مودم همراه هست
    اگه سرعت براتون ملاک هست و زیاد جابجا میشید و توی حرکت نت میخواین fdm رو بگیرین
    اگه اینترنت استیبل تری میخان و زیاد در حرکت نیستین tif رو بگیرین
    قیمت بسته های اینترنت ثابت و همراه ایرانسل رو هم بررسی کنید میتونه توی تصمیم گیری کمکتون کنه

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

کاربردتون چیه از اینترنت؟
    مودم tif60 و fdm جز بهترین مودم همراه هست
    اگه سرعت براتون ملاک هست و زیاد جابجا میشید و توی حرکت نت میخواین fdm رو بگیرین
    اگه اینترنت استیبل تری میخان و زیاد در حرکت نیستین tif رو بگیرین
    قیمت بسته های اینترنت ثابت و همراه ایرانسل رو هم بررسی کنید میتونه توی تصمیم گیری کمکتون کنه
    هدف اکثر دانلود هست،و گیم انلاین داخلی(کانتر)،دوست عزیز اخر معلوم هست این مودم نسبت به مودم های انتن قوی مثل tp link mr200 سرعتش خوبه یا نه،چون میگن ca نیست و تجمیع نداره،این حالت mimo 4x4 چیه و چه تا ثیری میذاره

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

هدف اکثر دانلود هست،و گیم انلاین داخلی(کانتر)،دوست عزیز اخر معلوم هست این مودم نسبت به مودم های انتن قوی مثل tp link mr200 سرعتش خوبه یا نه،چون میگن ca نیست و تجمیع نداره،این حالت mimo 4x4 چیه و چه تا ثیری میذاره
    حالت ca همون تجمیع باند هست که میاد پهنای باند رو از ۲ فرکانس جدا میگیره این یعنی ۲ برابر سرعت بیشتر که اصطلاحا میگن ۴.۵ جی یا cat6
    گوشی و‌ مودم های زیادی در بازار هستن که این قابلیت دارن ولی لازم به ذکر هست که این نوع مودم ها با قیمت سرسام اوری نزدیک به ۱ میلیون و حتی بیشتر به فروش میرسه مثل برند tp link huawei zyxel و غیره
    مودم مورد نظر شما mr200 این قابلیت تجمیع رو نداره و جز cat4 هست
    انتخاب مودم ارتباط مستقیمی با اوضاع جیبتون داره
    اگه مشکلی ندارید میتونید از مودم ثابت هواوی که کت۶ هست استفاده کنید و این مودم هم انلاک هست
    اگر محدودیت دارید میتونین از مودم fdm60 ایرانسل که از برند هواوی هست استفاده کنید که کت۶ هست که سرعتی نزدیک به ۶۰ مگابیت بهتون میده البته در شرایط خوب با قیمت مناسبی
    یا میتونین ار مودم ثابت استفاده کنید که سرعت بمراتب پایین تری داره ولی پینگ ثابت تر هست
    مودم tif طبق تست دوستان حالت ca یا تجمیع نداره هر چند یه عده مخالف هستند
    اگر امکان داره واسطون از طریق یک موبایل cat6 سرعت منطقه تون بررسی کنید و واسه مودم ثابت هم مودم تست بکیرین و امتحان کنید و بر مبنای این تست تصمیم بگیرید

10. 6 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

حالت ca همون تجمیع باند هست که میاد پهنای باند رو از ۲ فرکانس جدا میگیره این یعنی ۲ برابر سرعت بیشتر که اصطلاحا میگن ۴.۵ جی یا cat6
    گوشی و‌ مودم های زیادی در بازار هستن که این قابلیت دارن ولی لازم به ذکر هست که این نوع مودم ها با قیمت سرسام اوری نزدیک به ۱ میلیون و حتی بیشتر به فروش میرسه مثل برند tp link huawei zyxel و غیره
    مودم مورد نظر شما mr200 این قابلیت تجمیع رو نداره و جز cat4 هست
    انتخاب مودم ارتباط مستقیمی با اوضاع جیبتون داره
    اگه مشکلی ندارید میتونید از مودم ثابت هواوی که کت۶ هست استفاده کنید و این مودم هم انلاک هست
    اگر محدودیت دارید میتونین از مودم fdm60 ایرانسل که از برند هواوی هست استفاده کنید که کت۶ هست که سرعتی نزدیک به ۶۰ مگابیت بهتون میده البته در شرایط خوب با قیمت مناسبی
    یا میتونین ار مودم ثابت استفاده کنید که سرعت بمراتب پایین تری داره ولی پینگ ثابت تر هست
    مودم tif طبق تست دوستان حالت ca یا تجمیع نداره هر چند یه عده مخالف هستند
    اگر امکان داره واسطون از طریق یک موبایل cat6 سرعت منطقه تون بررسی کنید و واسه مودم ثابت هم مودم تست بکیرین و امتحان کنید و بر مبنای این تست تصمیم بگیرید
    ممنون دوست عزیز

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •