تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 273 از 400 اولاول ... 173223263269270271272273274275276277283323373 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,721 به 2,730 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه rezajahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

من مودم مبین نت ورژن ۱۹۲ داشتم ...۴ ماه پیش آنلاک کردم و ورژن ۱۹۵ الان روش..
    الان هم داره کاره می کنه ... به مودم هم usb مادگی لحیم کردم.. یعنی دیگه احتیاجی
    ندارم مودم رو باز کنم دوباره ... الان اگه بخوام ورژن ۱۹۶ بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
    یا اگه بیاد می تونم برگردم به ۱۹۵ ؟؟؟

اگه ورژن 196 مبین نت رو بزنی واسه همیشه لاک میشه و دیگه نمیتونی انلاکش کنی یا فلش بزنی به ورژن های پایین تر

2. 2 کاربر از rezajahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من مودم مبین نت ورژن ۱۹۲ داشتم ...۴ ماه پیش آنلاک کردم و ورژن ۱۹۵ الان روش..
    الان هم داره کاره می کنه ... به مودم هم usb مادگی لحیم کردم.. یعنی دیگه احتیاجی
    ندارم مودم رو باز کنم دوباره ... الان اگه بخوام ورژن ۱۹۶ بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
    یا اگه بیاد می تونم برگردم به ۱۹۵ ؟؟؟
    دوست عزیز اصلا طرف فریمورهای خود مبین نت و فریمورهای جنرال نرید به سرعت مودم شما اتوماتیک اپدیت میشه و میره رو 196 مبین نت و برای همیشه قفل میشه و فقط با مبین نت کار میکنه . از نسخه های اپراتوری که جلوی اپدیت اونها بسته شده استفاده کنید .

بروبچ رفیقم میخاد مودم ایرانسلشو انلاک کنه مودمش اپدیت شده به ورژن 196

حالا چجوری باید برگرده به ورژن 192 که بتونه انلاک کنه ؟

باید از طریق لوکال اپدیت ورژن 192 ایرانسلو بده تا بتونه برگرده یا باید فلش بزنه ؟

پلیز لینک ورژن 192 ایرانسلم بدین
    برای انلاک حتما باید مودم باز و سیم usb لحیم شود و نیازی نیست شما الان دانگرید کنی به 192 ایرانسل چون مشکلی رو حل نمیکنه . شما از لینک زیر و روش دوم استفاده نمایید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farzad021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    OIII

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من هم همین مشکل را داشتم و فکر کردم usb کلا سوخته چون کاملا تمیز کار میکردم.ولی تنها اتصال سیمهای سبز و سفید که مربوط به دیتا هستند قطع شده و مشکل unknown device
    میزنه.راهش هم اینه که مطابق شکل سیم های سبز و سفید را به جای دیگه وصل کنی اتصال همون اتصاله فقط کمی نزدیکتر

uupload.ir/files/8kon_nio2_942s_photo_2018-12-23_08-27-36.jpg
    تشکر ویژه از شما

طبق راهنمایی بالا ، به این شکل لحیم کاری انجام شد:

اما وقتی وصل کردم ، باز هم هیچی به هیچی! سیستم به کل هیچ یو اس بی نشناخت.
    تصمیم گرفتم ورژن 196 که آقا حمید زحمتش رو کشیدن بذارم روی مودم ، ولی خب از اونجایی که فریمور من (192 هوآوری) هیچ جایی برای آپدیت لوکال نداشت ، این راه هم نشدنی بود.
    به عنوان تیری در تاریکی ، گفتم با مولتی کست تست کنم شاید شد.
    و شد! مودم تبدیل شد به 196 ایرانسل و کماکان آنلاک!(سیم کارت های همراه اول و مبین نت تست شد و اکی بودن)
    و CA و MIMO فعال شدن و شد همان چیزی که باید بشود!! و سرعت باز شد مثل زمانی که مودم روی 196 ایرانسل بود و لاک (تقریبا 70 درصد بیشتر از فریمور هوآوی)
    بعد تصمیم گرفتم یو اس بی رو یک بار دیگه تست کنم ، و در کمال نا باوری سیستم یو اس بی رو شناخت!!!!!!!!!!
    یعنی کلا مشکل گویا از فریمور 192 هوآوی بوده! و بعد از آپدیت به 196 ارجینال ایرانسل،یو اس بی هم کار کرد!
    که سیم یو اس بی رو عوض کردم و جوری شد که اون سر سیم در قسمت آنتن جمع بشه و همیشگی باشه.
    که البته لحیمش هم عوض کردم:

و حالا یک سوال کلی از دوستان ، در صورتی که رو همین نسخه 196 اورجینال بمونم و نسخه مود شده توسط آقا صابر رو نزنم ، چیز زیادی به جز بسته بودن آپدیت خودکار از نظر کارایی از دست میدم؟ و اینکه چقد احتمالش هست که این آپدیت خودکار دردسر ساز بشه؟

6. 4 کاربر از farzad021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

تشکر ویژه از شما

تصمیم گرفتم ورژن 196 که آقا حمید زحمتش رو کشیدن بذارم روی مودم ، ولی خب از اونجایی که فریمور من (192 هوآوری) هیچ جایی برای آپدیت لوکال نداشت ، این راه هم نشدنی بود.
    و شد! مودم تبدیل شد به 196 ایرانسل و کماکان آنلاک!(سیم کارت های همراه اول و مبین نت تست شد و اکی بودن)
    و CA و MIMO فعال شدن و شد همان چیزی که باید بشود!! و سرعت باز شد مثل زمانی که مودم روی 196 ایرانسل بود و لاک (تقریبا 70 درصد بیشتر از فریمور هوآوی)
    بعد تصمیم گرفتم یو اس بی رو یک بار دیگه تست کنم ، و در کمال نا باوری سیستم یو اس بی رو شناخت!!!!!!!!!!
    یعنی کلا مشکل گویا از فریمور 192 هوآوی بوده! و بعد از آپدیت به 196 ارجینال ایرانسل،یو اس بی هم کار کرد!
    که سیم یو اس بی رو عوض کردم و جوری شد که اون سر سیم در قسمت آنتن جمع بشه و همیشگی باشه.

و حالا یک سوال کلی از دوستان ، در صورتی که رو همین نسخه 196 اورجینال بمونم و نسخه مود شده توسط آقا صابر رو نزنم ، چیز زیادی به جز بسته بودن آپدیت خودکار از نظر کارایی از دست میدم؟ و اینکه چقد احتمالش هست که این آپدیت خودکار دردسر ساز بشه؟
    تشکر از اینکه تجربیات خودتون رو به اشتراک گذاشتید . در مورد 196 ایرانسل فقط الان نسخه ای که روی اون هستید جلوی اپدیتش بازه چون مودم شما هم ایرانسل هست پس هر وقت اپدیت جدیدی منتشر شد شما هم دریافت خواهید کرد . حالا الباقی به انصاف ایرانسل ربط که مثل مبین نت یکدفعه همه مودم ها از طریق اپدیت قفل کنه یا نکنه ! خب دیگه تصمیم با خودتون هست ریسک رو بپذیرد و بمونید یا فریمور رو تغییر دهید .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تشکر ویژه از شما

به بهب سلامتی مشکل شما هم حل شد،روز رو با خبر خوب شروع کردیم،دقیقا منم مثل شما هست وضعیتم و همین ورژن رسمی رو دارم،برا من ب نسبت فریم ویر 195 جهانی ب نظرم تنها مشکلش وضعیت دریافت سیگنال هستش مخصوصا در سیم تی دی،بیزحمت یه تست با سیم تی دی و اف دی بگیر ببین سرعت و دریافت سیگنال چطوریاس تو هر دو
    Last edited by hassanhbk; 24-01-2019 at 08:29.

10. 3 کاربر از hassanhbk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farzad021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    OIII

پيش فرض

تشکر از اینکه تجربیات خودتون رو به اشتراک گذاشتید . در مورد 196 ایرانسل فقط الان نسخه ای که روی اون هستید جلوی اپدیتش بازه چون مودم شما هم ایرانسل هست پس هر وقت اپدیت جدیدی منتشر شد شما هم دریافت خواهید کرد . حالا الباقی به انصاف ایرانسل ربط که مثل مبین نت یکدفعه همه مودم ها از طریق اپدیت قفل کنه یا نکنه ! خب دیگه تصمیم با خودتون هست ریسک رو بپذیرد و بمونید یا فریمور رو تغییر دهید .

ممنون و متشکر از لطف شما و بقیه دوستان که کمک میکنند به بچه های این انجمن
    امیدوارم یه روز به درد کسی بخوره
    حالا احتمالا در آینده نزدیک همون ورژنی که جلوی آپدیت بسته شده رو بزنم رو مودم

به بهب سلامتی مشکل شما هم حل شد،روز رو با خبر خوب شروع کردیم،دقیقا منم مثل شما هست وضعیتم و همین ورژن رسمی رو دارم،برا من ب نسبت فریم ویر 195 جهانی ب نظرم تنها مشکلش وضعیت دریافت سیگنال هستش مخصوصا در سیم تی دی،بیزحمت یه تست با سیم تی دی و اف دی بگیر ببین سرعت و دریافت سیگنال چطوریاس تو هر دو
    در مورد مودم من نسبت به 192 جهانی خیلی خیلی بهتر شده علی الخصوص در TD
    حالا من با سیم کارت های ایرانسل TD ، ایرانسل FD و همراه اول تست کردم که نتایجش رو در زیر میذارم

1 - ایرانسل TD-LTE

2 - ایرانسل FDD

3 - همراه اول

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه تست ها در حالت CA گرفته شدن
    البته همراه اول در دانلود فایل تا 15 هم رفت یه جاهایی
    سیم کارت مبین نت و شاتل موبایل هم هست میتونم تست کنم اگر بخواین
    Last edited by farzad021; 24-01-2019 at 11:22.

12. 10 کاربر از farzad021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان یه مدته به مشکل عجیبی خوردم!
    صفحه وب مودم B612 رو ویندوز 10 یا به کندی باز میشه یا کلا لود نمیشه!
    موقعی که سیم‌کارت ایرانسل میذارم داخل مودم و سرویس کنترل مصرف اینترنت فعال هست، بسته اینترنت هم نداشته باشم ولی اینترنت مودم رو روشن کنم، صفحه مودم باز نمیشه!
    (سیم کارت اعتباری که اعتبار نداشته باشه و دیتا روشن بشه باز شرایط همینه)
    گفتم شاید مربوط به کش مرورگر باشه ولی با مرورگر دیگه هم تست کردم ولی اوضاع فرقی نکرد. با یه سیستم دیگه و یه کارت شبکه دیگه هم تست کردم! البته هر دو ویندوز 10 دارن.
    این مشکل رو با گوشی اندروید و سیستم لینوکس ندارم و اونا خیلی سریع صفحه مودم رو باز میکنن و هیچ مشکلی نیست.
    وینگل E8372 هم همین مشکلو داره ولی یکم خفیف‌تر هست.
    شما تا الان همچین مشکلی نداشتین؟ راه‌حلی بجز ریست ندارین؟ ریست راه‌حل موقتش هست و دوباره اوضاع مثل سابق میشه

14. این کاربر از zorro0641 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

متوجه نشدم کجا رو میگید چه مشکلی داره ؟ کدوم ورژن ؟
    196 //// مودم رو استفاده نمیکنم دیتا قرمز میشه بعدشم باید خاموش روشنش کنم

16. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون و متشکر از لطف شما و بقیه دوستان که کمک میکنند به بچه های این انجمن
    امیدوارم یه روز به درد کسی بخوره
    حالا احتمالا در آینده نزدیک همون ورژنی که جلوی آپدیت بسته شده رو بزنم رو مودم

در مورد مودم من نسبت به 192 جهانی خیلی خیلی بهتر شده علی الخصوص در TD
    حالا من با سیم کارت های ایرانسل TD ، ایرانسل FD و همراه اول تست کردم که نتایجش رو در زیر میذارم

1 - ایرانسل TD-LTE

2 - ایرانسل FDD

3 - همراه اول

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه تست ها در حالت CA گرفته شدن
    البته همراه اول در دانلود فایل تا 15 هم رفت یه جاهایی
    سیم کارت مبین نت و شاتل موبایل هم هست میتونم تست کنم اگر بخواین
    ممنون از شما
    اگر میشه اونارو هم تست کنید
    و همچنین رو حالت MIMO4X4 هم تست بگیرید ممنون.

18. 2 کاربر از aliali256 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوستانی که ورژن۱۹۲ و۱۹۶ ایرانسل تست کردن
    بعد اپدیت برد دوای فای وسرعت در حالت td فرقی میکنه؟

20. 2 کاربر از mirsina1979 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •