تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 400 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

راجب این بحث نیست ولی برنامه ای هست برای گوشی که مثل ltewatch بشه با اون برنامه سیمکارتی که توی گوشی هست باندشو عوض کرد؟
    میتونید از اپلیکشین اندرویدی network signal guru استفاده کنید که فقط روی گوشی های با چیپ کوالکام کار میکنه و گوشی حتما باید روت باشه. در ضمن من خودم قبلا یه ورژنشو داشتم که کرک شده بود ولی الان هرچی میگردم ورژن کرک شده ی درست و حسابی پیدا نمیکنم

2. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

نه متاسفانه گوشیم روت نیس.حالایه سوال دیگه توی همین فروم تو تاپیک مربوط به مودمای دیگه یه راه حلی گذاشتن برای آنتن دهیه بهتر مودم میخواستم ببینم رو این مودمم جواب میده یااصلا راهی هست که بادستکاریه تنظیمات این مودم انتن دهیش بهتر شه؟برامن سیم ثابتش بین سه تا ۵ آنتن متغیره

داره خودمونی میشه rasis30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با تشکر از شما میخواستم بدونم با زدن این فریمور دوباره مودم لاک میشه؟ من یکی از اشنایان میگفت مودمی رو دیدم که منوش ایرانسل بود ولی انلاک بود چون همان طور که مستحضر هستید بعد از انلاک صفحه وب اینترفیس ایرانسل جاشو به هواوی میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام بر دوستان و اساتید گرامی

من چند وقتی هست که مودم TF-i60 ایرانسل رو گرفتم، سرعت دانلودم خوبه ولی چندبار که شبانه دانلود گذاشتم خیلی به مشکل بر خوردم، برای مثال دیشب طرح 3 ساعت نامحدود رو فعال کردم که سرعت دانلود 5 تا 7 مگابایت بود ولی هر 15 تا 20 دقیقه نت قطع میشد و روی علامت وافای مثلث زرد limited میومد و طوری میشد که انگار نت قطعه و نه سایت باز میکرد نه حتی وارد تنظیمات مودم میشد. وقتی هم که وافای رو دیسکانکت میکردم دوباره نمی تونستم کانکت بشم، نه با موبایل نه با لپ تاپ. تنها راه خاموش و روشن کردن مودم بود که درست بشه، که البته دوباره بعد از مدت زمان 15 تا 20 دقیقه دوباره همون روال تکرار میشد.

امروز با طرح معمولی روزانه سرعت دانلود روی 10 کیلوبایت لیمیت کردم و گذاشتم دانلود که البته مشکلی خاصی پیش نیومد. حالا نمیدونم آیا مشکل از مودم هست یا فقط موقع دانلود شبانه اینطور میشه. اگه کسی از دوستان راه حلی برای این مشکل داره لطفا بنده رو راهنمایی کنه.

متشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با تشکر از شما میخواستم بدونم با زدن این فریمور دوباره مودم لاک میشه؟ من یکی از اشنایان میگفت مودمی رو دیدم که منوش ایرانسل بود ولی انلاک بود چون همان طور که مستحضر هستید بعد از انلاک صفحه وب اینترفیس ایرانسل جاشو به هواوی میده
    برای این مودم امتحان نکرده ام و اطلاعی ندارم که اگه دوباره دانگرد کنیم به فریمور ایرانسل، مودم دوباره لاک میشه. اما فکر نکنم چنین اتفاقی بیفته. چون مودم E5172 رو قبلانا امتحان کرده ام و فریمورهای اپراتوری اپرتورهای دیگه رویش ریختم بدون اینکه آنلاکی مودم بپره.
    Last edited by balouchi; 20-04-2018 at 06:53.

7. این کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

داداش دانلود نمیشه ارور میده ثبت نامم کردم تو سایتش نشد یه جا میذاری لینک بدی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان اگه کسی دکمه های فُرمت کردن مودم B612 رو می دونه به اشتراک بذاره چونکه می تونه برای دوستان در مواقع ضروری مفید باشه. برای مودم E5172 دکمه های WPS+RESET+WiFi رو باهم نگه می داشتیم و مودم رو روشن می کردم، پس از چند دقیقه کل مودم فرمت می خورد حتی فریمورش عوض میشد و به فریمور قبلی برمی گشت. رو مودم B612 یا همون TF-i60 وقتی دکمه های RESET+WPS+POWER رو با هم چند دقیقه نگه می دارم، با روشن شدن مودم دو تا از LED های سیگنال( LED2-3 ) روشن میشند اما با ریستارت شدن مودم، هیچ تغییری رو مودم پیدا نمیشه.
    Last edited by balouchi; 20-04-2018 at 06:55.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان اگه کسی دکمه های فُرمت کردن مودم B612 رو می دونه به اشتراک بذاره چونکه می تونه برای دوستان در مواقع ضروری مفید باشه. برای مودم E5172 دکمه های WPS+RESET+WiFi رو باهم نگه می داشتیم و مودم رو روشن می کردم، پس از چند دقیقه کل مودم فرمت می خورد حتی فریمورش عوض میشد و به فریمور قبلی برمی گشت. رو مودم B612 یا همون TF-i60 وقتی دکمه های RESET+WPS+POWER رو با هم چند دقیقه نگه می دارم، با روشن شدن مودم دو تا از LED های سیگنال( LED2-3 ) روشن میشند اما با ریستارت شدن مودم، هیچ تغییری رو مودم پیدا نمیشه.
    توی اینحالت چراغ دیتا هم آبی تیره میمونه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

توی اینحالت چراغ دیتا هم آبی تیره میمونه؟
    آره روی آبی تیره هستش.
    Last edited by balouchi; 20-04-2018 at 20:43.

داره خودمونی میشه Hamid1920's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان این MIMO4x4 رو هیچکدوم از اوپراتورا ساپورت نمیکنن؟
    Last edited by Hamid1920; 12-06-2018 at 22:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •