تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 345 از 400 اولاول ... 245295335341342343344345346347348349355395 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,441 به 3,450 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از سایت IDH خریدم و نمیدونم جنراله
    اگه تجمیع بکنه حتما علامت پلاس میوفته؟اگه نمیوفته از کجا بفهمم تجمیع داره؟
    فریمور برای این مودم سراغ ندارید که امکاناتش مثل مودم tf-i60 باشه؟چون‌ پنلش خیلی سادس و هیچ قابلیتی مثل VPN,volte نداره
    لطفاً راهنمایی کنید
    در مورد سایت idh واقعا یا من سوادم و اطلاعاتم کم هست یا نه کاسه ای زیر نیم کاسه هست افراد زیادی از این شرکت مودم های جنرال رومیزی خریدن ولی متاسفانه بعد کلی تحقیق و چک کردن فریمور و اطلاعات مودم مشص شد یا این مودم ها برای بازار منطقه ای خاص توسط هواوی ساخته شده اند یا برای اپراتوری خاص سفارش داده شده اند و شرکت idh اقدام به وارد کردن این نوع مودم ها به اسم جنرال برا فروش در بازار ایران کرده است .
    در مورد مودم شما باید ریسک کنید و تغییر فریمور و وب یو ای بدید تا مشخص بشه در ایران تجمیع میکنه یا نه و سازگاری با شبکه ایران داره یا نه ؟ نحوه فریمور زدن این مدل کاملا متفاوت با مدل های دیگه هست و خوشبختانه نیاز به باز کردن مودم نیست . در مورد مود کردن فریمور و وب یو ای هم باز نحوه کار با مودم های دیگه هواوی فرق داره و خود من هم نتونستم در این زمینه کاری انجام بدم و به جایی برسم .

2. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض فریمور وحشناک سرعتی ایرانسل

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به قول آقا صابر به میدان امدم با فریموری در کلیپ دادم
    برادران گرامی به قول صابر خان این مودمca هم از نظر سخت افزاری هم از نظر نرم افزاری وجود ندارد
    وبا پرسوجوی کامل دانستم که این یک حقه ای از سوی ایرانسل وهای وب بوده تا این مودم را تا حد توان عرضه کنند ویا به قولی کلاهبرداری
    به هر حال من از خبر کذبی که مطرح کرده بودم عذر می خواهم الخصوص الخصوص صابر جان عزیز دل

4. 4 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ممنون همینکار رو کردم ، روی 3600 انتن نمیداد و میزد no service unable to connect ، روی 3500 انتن داد ، فک کنم زمانی که اینترنت قطع میشه و دیگه وصل نمیشه هم همین پیام میاد ، ی جورایی امیدوار شدم که دیگه این مشکل پیش نیاد ، انشاءالله درسته دیگه ، در هر حالت چند روز که بگذره خبرش رو اینجا میزارم
    قرار بود خبر بدم فراموش کردم ی مقدار دیر شد ، اما بهرحال مشکل حل شد دوستانی که این مشکل رو دارند و بعضی اوقات اینترنتشون قطع میشه و دیگه وصل نمیشه و باید خاموش و روشن کنند ، همینکار رو انجام بدند مشکلشون حل میشه انشاءالله (به صورت دستی روی فرکانسی که انتن دارند ست کنند)

6. 2 کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من الان روی ای60 فریمور 195 بنفش دارم میخوام 196 ایرانسل انلاک مود شده(اقا صابر) نصب کنم کسی لینک اخرش داره؟
    و همچنین قبلا به ویندور 7 دسترسی داشتم الان فقط 10 دارم میشه با اونم زد؟ چه جوری؟؟؟

8. 2 کاربر از x_zarbat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من الان روی ای60 فریمور 195 بنفش دارم میخوام 196 ایرانسل انلاک مود شده(اقا صابر) نصب کنم کسی لینک اخرش داره؟
    و همچنین قبلا به ویندور 7 دسترسی داشتم الان فقط 10 دارم میشه با اونم زد؟ چه جوری؟؟؟
    لینک دانلود و اگر رو ویندوز 10 داری اگه ارور داد این لینک رو معرفی کن که جمع اوریش توسط صابر عزیز هس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نکته:فقط در فریمور ایرانسل هم مود شده هم مود نشده نمیشه بعضی از سیم ها استفاده کرد و فریمور ایرانسل از باند 42 و 7و 3 پشتیبانی میکنه اینم یک عیبه بزرگه!!!!
    موفق باشید

10. 3 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه OLK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام

این مودم از VoLTE پشتیبانی می کنه؟

توی سایت ایرانسل نوشته پشتیبانی نمی کنه اما داخل تنظیمات خود مودم یه بخش VoLTE وجود داره و روی گزینه ی Enable هم قرار داره.

12. 3 کاربر از OLK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام

این مودم از VoLTE پشتیبانی می کنه؟

توی سایت ایرانسل نوشته پشتیبانی نمی کنه اما داخل تنظیمات خود مودم یه بخش VoLTE وجود داره و روی گزینه ی Enable هم قرار داره.
    سلام بله داداش منطقه ما ایرانسل volte شده
    تلفن وصل کردم بهش تماس گرفتم و حالت شبکه تغییر نکرد یعنی همون 4g موند و صدا با کیفیتر بود

فریمور مورد استفاده من هم اخرین نسخه 197 مود شده توسط صابر جان هست

Last edited by Nima-ZF; 24-09-2019 at 14:48.

14. 4 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

رفقا یه سوال !
    الان این مودم i60 ما ، مدتیه (بعد از چند ماه استفاده نکردن) ، یکم که کار میکنه یه دفعه آنتن کامل میره و چراغ دوم از سمت چپ به حالت قرمز در میاد ! و مجبور میشم که خاموش روشن ـش کنم تا اوکی بشه .
    البته معلوم هم نمیکنه کی این اتفاق می افته ! شاید نیم ساعت بعد روشن کردن ، شاید هم بعد دو روز و ... ! ولی خب چند بار دیدم این اتفاق افتاده .
    مودم هم آنلاک نیست و فریمور 196 ایرانسل روش نصبه ، سیم هم td-lte هست . همین دو روز پیش هم مودم رو ریست دادم ...

ممنون میشم اگر آقا صابر و دوستان دیگه کمک کنن

16. 2 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

رفقا یه سوال !
    الان این مودم i60 ما ، مدتیه (بعد از چند ماه استفاده نکردن) ، یکم که کار میکنه یه دفعه آنتن کامل میره و چراغ دوم از سمت چپ به حالت قرمز در میاد ! و مجبور میشم که خاموش روشن ـش کنم تا اوکی بشه .
    البته معلوم هم نمیکنه کی این اتفاق می افته ! شاید نیم ساعت بعد روشن کردن ، شاید هم بعد دو روز و ... ! ولی خب چند بار دیدم این اتفاق افتاده .
    مودم هم آنلاک نیست و فریمور 196 ایرانسل روش نصبه ، سیم هم td-lte هست . همین دو روز پیش هم مودم رو ریست دادم ...

ممنون میشم اگر آقا صابر و دوستان دیگه کمک کنن
    مشکل از شبکه tdd هست دوستان هم قبلا این مشکل رو گزارش داده بودن . از داخل تنظیمات بزارید رو tdd only و چک کنید .

18. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

مشکل از شبکه tdd هست دوستان هم قبلا این مشکل رو گزارش داده بودن . از داخل تنظیمات بزارید رو tdd only و چک کنید .

بزرگوار بینهایت ممنون
    رفتم تو بخش mode ، زدم روی 4g only (چون گزینه ای به نام tdd only نبود) که بعد خودش یه منوی جدید اورد که میشد بین fdd only و tdd only سوییچ کرد ان شاء الله که حل شه مشکل .

20. 2 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •