تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 287 از 400 اولاول ... 187237277283284285286287288289290291297337387 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,861 به 2,870 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مشکل از پورت شما هست و نمیتونید پورت صحیح رو پیدا و از طریق اون فلش کنید . برا ویرایش سوم شماره پورت چه عددی بود ؟ از همون شماره پورت استفاده کنید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ممنونم چون Huawei USB Safe Loader.exe در فایل فریمور موجود نبود نمیدونسم قبلش باید اینکار رو انجام بدم و بعد فریمور رو بزنم
    انشاءالله که این صفحه ی تاپیک بکار دیگر دوستان هم بیاد

3. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اسم فریمور با پسوند و پیشوند هر چی هست داخل cmd هم دقیقا باید همانطور نوشته شود و برای راحت شدن و مطمئن شدن اسم فریمور رو کوتا و تغییر بدید و دقیقا همون اسم کوتاه شده و تغییر نام داده شده رو در cmd وارد کنید مثال :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اسم فریمور : B612.bin

پورت : p4 شما شماره پورت فعال خودتون رو وارد کنید . هیچ فاصله ای هم بینشون نباشه عینه نوشته من .

5. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنونم چون Huawei USB Safe Loader.exe در فایل فریمور موجود نبود نمیدونسم قبلش باید اینکار رو انجام بدم و بعد فریمور رو بزنم
    انشاءالله که این صفحه ی تاپیک بکار دیگر دوستان هم بیاد
    یکی از دوستان انجمن مودم میفرستن پیش من برا انلاک و لحیم دائمی یو اس بی و کلید بوت پین . به دستم رسید یک اموزش به صورت تصویری تو انجمن میزارم به ساده ترین راه . تا همه استفاده کنند .

7. 9 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مشکل از پورت شما هست و نمیتونید پورت صحیح رو پیدا و از طریق اون فلش کنید . برا ویرایش سوم شماره پورت چه عددی بود ؟ از همون شماره پورت استفاده کنید .
    خوب دوستان منهم مشکلاتی داشتم. مشکل از اونجای که طول نام فایل زیاد بود رو کم کردم +پورتی که اقا صابر گفته بودن 4 برای نمونه.. من امدم همون 55رو انتخاب کردم اوکی شد

اقا صابر دستت درد نکنه
    Last edited by ALIRK; 16-02-2019 at 20:21.

9. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    مودم رو روی 4*4 و CA تست کردم تفاوتی نداشت هر دو سرعت دانلود روی 8-9 مگ متغیر بود پینگ هم فرقی نکرد ، این دو تفاوتشون در چی هست؟ 4*4 منظور این هست که با 4 آنتن دریافت و ارسال می کنه؟
    ی سوال دیگه هم داشتم ، چطور میتوم از طریق اینترنت به شبکه ی این مودم متصل بشم؟ به طور مثال یک دستگاه با ایپی 192.168.1.2 به مودم متصله که میتونم با مرورگر بهش دسترسی پیدا کنم حالا میخوام از راه دور بتونم به این ایپی دسترسی پیدا کنم ، به چه صورت امکان پذیره؟

11. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

مودم رو روی 4*4 و CA تست کردم تفاوتی نداشت هر دو سرعت دانلود روی 8-9 مگ متغیر بود پینگ هم فرقی نکرد ، این دو تفاوتشون در چی هست؟ 4*4 منظور این هست که با 4 آنتن دریافت و ارسال می کنه؟
    تو این مودم هیچ تفاوتی نداره چون اصلا CA ساپورت نمیکنه مودم و بله با 4 آنتن ارسال و دریافت میکنه
    چطور میتوم از طریق اینترنت به شبکه ی این مودم متصل بشم؟ به طور مثال یک دستگاه با ایپی 192.168.1.2 به مودم متصله که میتونم با مرورگر بهش دسترسی پیدا کنم حالا میخوام از راه دور بتونم به این ایپی دسترسی پیدا کنم ، به چه صورت امکان پذیره؟
    باید IP ولید داشته باشید که بتونید برا ایرانسل میدونم ولید نیست

13. 4 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

تو این مودم هیچ تفاوتی نداره چون اصلا CA ساپورت نمیکنه مودم و بله با 4 آنتن ارسال و دریافت میکنه

باید IP ولید داشته باشید که بتونید برا ایرانسل میدونم ولید نیست
    ممنون ، به جز ip اختصاصی منظورم بود که هزینه کمتری هم داشته باشه ، DDNS یا.... راهی هست؟ (در مورد DDNS فقط شنیدم چیزی نمیدونم)

15. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون ، به جز ip اختصاصی منظورم بود که هزینه کمتری هم داشته باشه ، DDNS یا.... راهی هست؟ (در مورد DDNS فقط شنیدم چیزی نمیدونم)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

داداش دمت گرم مودم من با این روش درست شد
    WPS+RESET+POWER زدم یه سیمکارت ایرانسل هم گذاشتم رو مودم بعدش مودم از طریق اینترنت سیمکارت ایرانسل آپدیت شد و مودم بالا اومد
    واقعا دمت گرم بالاخره مودم من بالا اومد
    این کارو من برا تست رو مودم خودم با سیم کارت ایرانسل از نوع FDD دارای اینترنت و فعال انجام دادم مودم میره رو حالتی که از چراغ های انتن دو تا مونده به اخر خاموش هستن و الباقی چراغ ها روشن هستن و چراغ فعال بودن نت هم قرمز میشه ولی خبری از گرفتن فریمور و نصب اون نیست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •