تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: آنلاک مودم های FD-i40

در آغاز فعالیت moburubu's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض آنلاک مودم های FD-i40

دوستان گرامی کسی میدونه چطور مودم FD-i40 B1 رو چطور آنلا کرد؟
    مدل E1 چطور؟

2. 2 کاربر از moburubu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام رو برد جای usbنداره و باید از طریق لوکال آپدیت فریمور آنلاک روش نصب کنی

4. 2 کاربر از amirhosseinnnnn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

مدل E1 چطور؟
    سلام دوست عزیز با کار بر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز در ارتباط باشید.
    موفق باشید

6. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

8. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت moburubu's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

اینا رو بلدم داداش فیرمور یا کد آنلاک رو باید براش از کجا آورد؟
    هوآوی قبلا آنلاک کردم
    اینام مثل هوآوی هست یا فرق میکنن؟

10. این کاربر از moburubu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ehsan-Dadash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مدل E1 چطور؟
    فعلا به صورت پولی انجام میشه، باید کمی صبر کرد تا روش آنلاکش عمومی بشه. مثل مودم b612.
    به نظر من پول دادن واسه آنلاک بی معنیه. بعید میدونم اونایی هم که آنلاکش رو بلدن، پول خاصی ازش دربیارن. پس بهتره زودتر روش رو افشا کنید تا خیر دنیا و آخرت نصیبتون بشه

12. 3 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

فعلا به صورت پولی انجام میشه، باید کمی صبر کرد تا روش آنلاکش عمومی بشه. مثل مودم b612.
    به نظر من پول دادن واسه آنلاک بی معنیه. بعید میدونم اونایی هم که آنلاکش رو بلدن، پول خاصی ازش دربیارن. پس بهتره زودتر روش رو افشا کنید تا خیر دنیا و آخرت نصیبتون بشه
    مثل فریمورهای b612 که زحمت کشیدم و مود کردم و مشکلاتش رو برطرف کردم و رایگان در اختیار همه قرار دادم و دوستان انجمن زحمت کشیدن و ورداشتن و هر کدوم با فریمورهای من پول خوبی به جیب زدن و دارن میزنن و هیچ تشکر ناقابلی هم از ما نشد و با دسترنج و زحمت دیگران به اسم خودشون تو دیوار و آپارات پول درآوردن . برا همین معنی نداره پول بدید ؟ برا همین ارزش خاصی نداره ؟ برا همین بهتره هر چه زودتر افشا کنند تا باز آقایان دزد برن سر کاسبی خودشون ؟

14. 9 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ehsan-Dadash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مثل فریمورهای b612 که زحمت کشیدم و مود کردم و مشکلاتش رو برطرف کردم و رایگان در اختیار همه قرار دادم و دوستان انجمن زحمت کشیدن و ورداشتن و هر کدوم با فریمورهای من پول خوبی به جیب زدن و دارن میزنن و هیچ تشکر ناقابلی هم از ما نشد و با دسترنج و زحمت دیگران به اسم خودشون تو دیوار و آپارات پول درآوردن . برا همین معنی نداره پول بدید ؟ برا همین ارزش خاصی نداره ؟ برا همین بهتره هر چه زودتر افشا کنند تا باز آقایان دزد برن سر کاسبی خودشون ؟
    والا من که نه پول به جیب زدم نه دزدی کردم، دقیقا هم فریمور شما رو نصب دارم، بارها هم تشکر کردم از شما.
    زحمت زیاد میکشی، هر سری هم پیام دادم انصافا کمک کردی.
    ولی امکان ارسال ندارم به شهر شما. چیز واجبی هم نیست. فعلا همون سیم ایرانسل دارم استفاده میکنم.

16. 4 کاربر از Ehsan-Dadash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دقیقا حق من و صابر که ادیت میکردیم . البته بدون اغراق میگم که صابر اگه 100تا فریمور ادیت کنه من یدونه میکنم صابر از ما اوستا تره و حرفه ای ولی حق اون و من این نیس که به راحتی فریمورو اسکی برن و به اسم خودشون بفروشن منتظر اینم نباشید این انلاک شدنش i40رو میگم زمان میبره تا عمومی شه و تو فروم هم دل و جورعت صابر بیشترهه شاید منتشر کنه من قول میدم هرکه منتشر کنه نفر اول صابره.....
    ممنونم موفق باشیدراستی حمیدم یادم رفته بود هاا....

18. 4 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

با درو کسی میدونه فایل فلش مودم زیر را از کجا پیدا کنم دوما ایا کسی میداند این مدل زیرمجموعه چه برندی است تا شاید بتپوانم در سایتش فایل را پیدا کنم تشکر فراوان

مودم FD-i40 B1

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •