تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 154 از 400 اولاول ... 54104144150151152153154155156157158164204254 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,531 به 1,540 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جناب بلوچی از وقتی که گذاشتید و روش هایی که ذکر می کنید ممنون، و خسته نباشید.
    این repack ها فایل bin نهایی میشه؟
    من این مودم مجبور شدم مودم دوبار باز کنم به یکی از نسخه های جهانی فریمورک رفته بودم قفل شده بود مال سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود که مثل فریم ورک های اپراتوری اجازه آپدیت از طریق lan رو دیگه نمیداد.
    حالا بعد از باز کردن دوباره دانگرید کردم روی همون فریم ورک سایق ایرانسل چون فریم ورک های جهانی پشتیبانی از ussd رو نداشتن.
    اگه این روش که توضیح دادید میشه فرم ورک ایرانسل اکسترکت و تغییر داد و از طریق lan آپدیت زد؟
    یعنی فریمورک اپراتور ویرایش کرد دوباره آپدیت زد چون multicast با همون فریم ورک مشکلی نداره، یا بشه sign ها رو یکی کرد
    فایل ویرایش شده آره فایل bin هستش. اما وقتی که فریمور ویرایش بشه فکر کنم digital signature شرکت هواوی از فریمور حذف میشه و به همین خاطر با کابل LAN دیگه نمی تونید فریمور جدید رو فلش بزنید. فقط از طریق بوت کردن مودم و پورت USB ، میشه مودم رو آپدیت اجباری زد.
    فریمور مال HiWeb رو که بر روی مودمم نصب بود فقط گزینه USSD رو براش فعال و ویرایش کردم،با کابل LAN فلش انجام نشد. فقط از طریق پورت USB میشه.
    Last edited by balouchi; 19-08-2018 at 11:04.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

من موردی که توی اکسترکت کردن فریمور ایرانسل و های وب دیدم
    قسمت ussd بود
    هر دو روی <enable>0</enable> بودن چطور ایرانسل روی 0 باز هم فعال است ولی برای فعال کردن روی های وب باید روی 1 تغییر کند؟
    بعد فعال سازی ارسال ussd رو تست شده که به درستی عمل می کند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من موردی که توی اکسترکت کردن فریمور ایرانسل و های وب دیدم
    قسمت ussd بود
    هر دو روی <enable>0</enable> بودن چطور ایرانسل روی 0 باز هم فعال است ولی برای فعال کردن روی های وب باید روی 1 تغییر کند؟
    بعد فعال سازی ارسال ussd رو تست شده که به درستی عمل می کند؟
    علت فریمور ایرانسل رو بررسی نکرده ام و نمی دونم. اما برای Hi Web با تغییر دادن به 1 ، گزینه USSD فعال میشه و به خوبی هم کار می کنه.

4. 2 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

برای ما فقرا هم بزارید این نوع ورژن رو اقای بلوچی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کسی این فریمور رو داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

برای این مودم نیست دوستان دارن تلاش میکنن با دانشی که دارن فریمور ها رو ویرایش و بومی کنند.

8. این کاربر از yunes222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برای این مودم نیست دوستان دارن تلاش میکنن با دانشی که دارن فریمور ها رو ویرایش و بومی کنند.
    سلام.این امکان هست فایل webui اون مودم رو خارج کنی و جایگزین یکی از فریمورb612 کنیم و بعد از تلفیق با فریمور و فلش بزنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.این امکان هست فایل webui اون مودم رو خارج کنی و جایگزین یکی از فریمورb612 کنیم و بعد از تلفیق با فریمور و فلش بزنیم؟
    سلام. بله میشه این کار رو کرد. دیروز کل WebUI فریمور B525 رو تو فریمور B612 جایگزین کردم. کل امکاناتش کار می کرد به جز یکی دو گزینه. از طرفی چون اکثر فرکانس های تعریف شده اش با فرکانس های اپراتورهای ایران سازگاری نداشت، کنارش گذاشتم.

11. 4 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

سلام
    اگر از فریمور جهانی برگردم به فریمور ایرانسل بازهم با سیم کارت های غیر ایرانسل کار میکنه ! ولی میدونم بعدش باید دوباره باید آنلاک کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام. بله میشه این کار رو کرد. دیروز کل WebUI فریمور B525 رو تو فریمور B612 جایگزین کردم. کل امکاناتش کار می کرد به جز یکی دو گزینه. از طرفی چون اکثر فرکانس های تعریف شده اش با فرکانس های اپراتورهای ایران سازگاری نداشت، کنارش گذاشتم.
    ببخشید دوست من برای شما این امکان هست که فریمور ایرانسل رو با آخرین ورژن فریمور جهانی تلفیق کنید و لینکشو بزارید؟.برای من محدودیت سخت افزاری دارم سیستمم جواب نمیده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •