تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 258 از 400 اولاول ... 158208248254255256257258259260261262268308358 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,571 به 2,580 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بچه ها من پسورد ورود ب قسمت تنظیمات رو یادم رفته هر چی هم تست کردم یادم نیومدچ راهی داره اینطور مواقع

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بچه ها من پسورد ورود ب قسمت تنظیمات رو یادم رفته هر چی هم تست کردم یادم نیومدچ راهی داره اینطور مواقع
    پسورد ورود به صفحه وب مودم ؟ از دکمه ریست مودم استفاده نمایید .

Last edited by saber73; 15-01-2019 at 21:19.

3. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

پسورد ورود به صفحه وب مودم ؟ از دکمه ریست مودم استفاده نمایید .
    ی دفعه یادم اومد مرسی آقا صابر اپدیتم زدم ب نسبت 192 انتن دهی بهتر شده،ولی اوضاع همراه داغونه،برا شما هم اینطوره این اواخر
    0 Links

5. این کاربر از hassanhbk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

برنامه مولتی کست مودم b612 رو نسبت به مودم های قدیمی خیلی سریعتر فلش می کنه. اگه برنامه IP مودم (192.168.8.100 برای فریمور یونیورسال) خوب شناسایی کرده باشه، معمولا تو پروسه صفر (Package file send time)، فریمور رو آپلود می کنه و تو پروسه 1 به بعد مودم رو به حالت بوت (آبی شدن LED دیتا) می بره و فلشش رو تا پروسه 3 معمولا تموم می کنه. ترجیحا سیمکارت مودم رو بکشید و کابل LAN رو تو پورت LAN4/WAN وصل کنید تا IP بهتر شناسایی بشه. البته پروسه های 0 تا 3 با توجه به شناسایی شدن مودمتون ممکنه زودتر یا دیرتر اتفاق بیفته پس شما بهتر به تغییر کردن رنگ LED دیتا و LED های سیگنال بیشتر توجه کنید.
    با مولتی کست بازم ب همون صورت قبل یود و همچنان عمل نمیکرد ی بار ریست فکتوری زدم و بعدش رفتم برا مولتی کست،بعد ریست فکتوری سریع جواب داد منتها بازم ب صورت کامل انجام نشد و تا Package file send time 22 هم صبر کردم ولی پیغامی برا پایان کار اصلا نیومد همینطور ادامه میداد،مولتی کست رو استاپ کردم وارد وب مودم شدم و از قسمت اپدیت فریمویر رو اد کردم و راحت جواب داد(مولتی فکر کنم به صورت ناقص فریمور جدید رو ریخته بود البته طبیعی هم بود چون کامل نشده بود ولی خوبیش این بود تو فریمویر جدید قسمت آپدیت اضافه شده بود،شایدم من اشتباه میکنم مولتی کست پیغام پایان کار نمیده کلا،چون من اولین بارم بود ازش استفاده میکردم،)ممنون جناب بلوچی

0 Links

7. این کاربر از hassanhbk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hamid1920's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بنده تا جایی که به یاد دارم اون ورژن دوم بود و رو ورژن سوم اصلا به اینترنت و شبکه وصل نمیشه اینو خود اقای حسین موسوی هم اعلام کردن که بهترین نسخه برای جلوگیری از اپدیت مبین نت همون نسخه سوم هستش که جلوی اپدیت بسته شده .

لینک توضیحات ورژن سوم و بسته شدن اپدیت این فریمور و توصیه برای نصب توسط دوستان مبین نتی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من با همین نسخه با CWMP به acs ایرانسل وصل شدم توی App/config/cwmp تنظیمات هایوب بود و تغییر دادم و به ایرانسل وصل شد فقط الان یادم نیست که WebUI رو اپدیت کرده بودم به ایرانسل یا نه برای همین یه مقدار شک کردم که ممکنه بخاطر اپدیت وب یوای باشه و فریمور نسخه 3 حسین مشکل نداشته باشه اگر وقت کردم مجدد تست میکنم که قطعی بتونم بگم وصل میشه یا نه

9. 3 کاربر از Hamid1920 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام دوستان من جایی زندگی میکنم که خط تلفن نداره اما می‌خوام تلفنی رو که داریم به این مودم وصل کنم ، سیم تلفن رو که وصل میکنم بوق اشغال میزنه ظاهراً باید voip رو تنظیم کرد ، کسی اطلاع داره باید چیکار کنم؟
    (مودم انلاکه و ورژن سوم آقای موسوی روش نصبه و سیم کارت همراه اول روشه)

11. این کاربر از Sala671 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

یه سوال دیگه هم ابن که دست دوم این مودم الان چقدر خرید و فروش میشه؟ میخوام برا آشنایان یکی بخرم

13. این کاربر از Sala671 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان من جایی زندگی میکنم که خط تلفن نداره اما می‌خوام تلفنی رو که داریم به این مودم وصل کنم ، سیم تلفن رو که وصل میکنم بوق اشغال میزنه ظاهراً باید voip رو تنظیم کرد ، کسی اطلاع داره باید چیکار کنم؟
    (مودم انلاکه و ورژن سوم آقای موسوی روش نصبه و سیم کارت همراه اول روشه)
    وقتی سیگنال روی 4G قفل باشه دیگه تماس نمیشه برقرار کرد برای همین مودم بوق اشغال میفرسته برا تلفن بزاری رو Auto اکی میشه

یه سوال دیگه هم ابن که دست دوم این مودم الان چقدر خرید و فروش میشه؟ میخوام برا آشنایان یکی بخرم
    من تو دیوار بین 200 تا 300 دیدم

15. 2 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

دکمه تشکر ندارم براهمین پست زدم

ممنون آقای موسوی

17. این کاربر از Sala671 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوسبان مودم من فرمور 11.196 ایرانسل هست لطفا راهنمایم کنید
    1.که این فرمور مستقیم انلاک میشه یا باید به 192 دانگرید کنم
    2. بهترین روش انلاک مودم کدوم هست ممنون میشم لینک بزارید
    3.برای چلو گیری از ابدیت خودکار و چلو گیری از لاک شدن فقط فرمور جناب بلوچی گرامی و بریزو بدون هیچ تغیری در تنظیمات؟یا باید تغییرات ایجاد کنم بعد فرمور ایشون؟
    4. ایرانسل میگه اگه مودم انلاک بشه دیگه او ن سیم تی دی همراه مودم کارنمیکنه واقعیت هست یا فقط میترسوننن که مودم انلاک نشه؟
    وافعا شرمندام سوالات زیاد شد و شرمنده از تمام دوستانی که پاسخ میدن و من چون دکمه تشکر ندارم نمیتونم تشکر کنم . پیشاپیش یک دنیا تشکر . ممنون میشم اگه به هر 4 سولام چواب بدید
    باز هم سپاس

19. این کاربر از ehsan104 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •