تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 255 از 400 اولاول ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,541 به 2,550 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه Hamid1920's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

داداش دمت گرم مودم من با این روش درست شد
    WPS+RESET+POWER زدم یه سیمکارت ایرانسل هم گذاشتم رو مودم بعدش مودم از طریق اینترنت سیمکارت ایرانسل آپدیت شد و مودم بالا اومد
    واقعا دمت گرم بالاخره مودم من بالا اومد
    خواهش میکنم بله طبق لاگ مودم از پارتیشن online اگر فریموری وجود داشته باشه عملیات فلش کردن رو انجام میده خدارو شکر قبل از اینکه ارسال کنید خودتون تونستید درست کنید الان مشکل USB/Unknown که داشتید هم حل شده؟

2. 3 کاربر از Hamid1920 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

این صفحه درخواست کد انلاک مودم هست . داخل ایران کسی من ندیدم با کد بتونه اینو انلاک کنه و حتما نیاز به تغییر فریم ویر برا انلاک هست . با استفاده از imei مودم سایتهای خارجی وجود دارن که کد انلاک رو در اختیار شما قرار میدن و ناقابل قیمت هاشون از 10 دلار شروع میشه تا ........
    ببخشید داداش کدوم سایت کد آنلاک رو 10 دلار میفروشه؟

4. این کاربر از abdollahy2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ببخشید داداش کدوم سایت کد آنلاک رو 10 دلار میفروشه؟
    از 10 دلار شروع میشه و برا هر ورژن مودم فرق داره و قیمت بالا میره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

علاوه بر دانلود مود، با این دکمه ها تو مودم های قدیمی هواوی میشد مودم رو فُرمت کرد. یعنی اگه مودم در اثر فلش نامناسب بالا نمیومد با نگهداشتن این دکمه ها برای چند دقیقه مودم کلا مودم فُرمت می خورد و به فریمور نسخه قبلی دانگرید می کرد.
    جناب بلوچی اگه امکان داره این ترکیب فشار دادن دکمه ها و همینطور حالاتی که بعد از این اتفاق میافته رو توی یک پست جمع بندی کنید؟

مولا میشه مودم هایی که به ورژن ۱۹۶ ایرانسل یا مبین نت اپدیت شده اند رو به ورژن اصلی نصب شده بازگردانی کرد و انلاک کرد؟ مخصوصا مبین نت

8. 2 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جناب بلوچی اگه امکان داره این ترکیب فشار دادن دکمه ها و همینطور حالاتی که بعد از این اتفاق میافته رو توی یک پست جمع بندی کنید؟

مولا میشه مودم هایی که به ورژن ۱۹۶ ایرانسل یا مبین نت اپدیت شده اند رو به ورژن اصلی نصب شده بازگردانی کرد و انلاک کرد؟ مخصوصا مبین نت
    برای مودم b612 هر کاری کردم این دکمه ها برای فرمت عمل نمی کرد و مودم به قسمت دانلود مود می رفت. البته مودم b612 دارای سه دکمه جانبی Power+WPS+Reset هستش اما در مودم E5172 (همراه اول هم از این نوع مودم می فروخت) که کار فرمت انجام می دادم، دکمه WiFi هم وجود داشت. یعنی با نگهداشتن سه دکمه Wi-Fi+WPS+Reset و بعد از اون با روشن کردن مودم، مودم چند بار ریستارت می شد و در نهایت دیده می شد که LED های آنتن یکی یکی آرام آرام شروع به روشن شدن می کردند و وقتی پنجمین LED آنتن روشن می شد نشون می داد که مودم فرمت شده و وقتی وارد WebUI مودم می شدم، می دیدم که فریمور مودم بدون هیچگونه نرم افزار و فریموری، به فریمور ماقبل ترش دانگرید کرده. البته عملیات دانگرید به این روش روی مودم E5172 فقط برای آپدیت های دستی امکانپذیر بود و برای آپدیتهای آنلاین امکان پذیر نبود.

دوستانی که در زمینه سخت افزار مهارت دارند ببینند که آیا روی بُرد مودم جای پینی برای دکمه Wi-Fi وجود داره که هواوی نگذاشته باشه یا نه؟! شاید برای آینده به درد خورد. ویدیو زیر هم نحوه فرمت مودم E5172 رو نشون میده:

Last edited by balouchi; 12-01-2019 at 09:47.

10. 5 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

برای مودم b612 هر کاری کردم این دکمه ها برای فرمت عمل نمی کرد و مودم به قسمت دانلود مود می رفت. البته مودم b612 دارای سه دکمه جانبی Power+WPS+Reset هستش اما در مودم E5172 (همراه اول هم از این نوع مودم می فروخت) که کار فرمت انجام می دادم، دکمه WiFi هم وجود داشت. یعنی با نگهداشتن سه دکمه Wi-Fi+WPS+Reset و بعد از اون روشن کردن مودم، مودم چند بار ریستارت می شد و در نهایت دیده می شد که LED های آنتن یکی یکی آرام آرام شروع به روشن شدن می کردند و وقتی پنجمین LED آنتن روشن می شد نشون می داد که مودم فرمت شده و وقتی مودم وارد WebUI مودم می شدم، می دیدم که فریمور مودم بدون هیچگونه نرم افزار و فریموری، به فریمور ماقبل ترش دانگرید کرده. البته عملیات دانگرید به این روش روی مودم E5172 فقط برای آپدیت های دستی امکانپذیر بود و برای آپدیتهای آنلاین امکان پذیر نبود.

دوستانی که در زمینه سخت افزار مهارت دارند ببینند که آیا روی بُرد مودم جای پینی برای دکمه Wi-Fi وجود داره که هواوی نگذاشته باشه یا نه؟! شاید برای آینده به درد خورد. ویدیو زیر هم نحوه فرمت مودم E5172 رو نشون میده:

توی‌ حالت دانلود مود چه کارایی میشه انجام داد؟

12. 3 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

توی‌ حالت دانلود مود چه کارایی میشه انجام داد؟
    دقیقا نمی دونم. همون طور که تو پست های قبلی دوستمون حمید آقا اشاره کرده بودند، پورت کام رو برای حالت usb با این روش میاره اما اجازه فلش زدن رو نمیده. تو 4pda اگه اشتباه نکنم برای فلش زدن مودم E5186 از طریق TTL، فکر کنم اول با همین دکمه ها مودم رو روی دانلود مود قرار می دادند و بعد کار فلش رو انجام میدند
    Last edited by balouchi; 12-01-2019 at 10:06.

14. 3 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای مودم b612 هر کاری کردم این دکمه ها برای فرمت عمل نمی کرد و مودم به قسمت دانلود مود می رفت. البته مودم b612 دارای سه دکمه جانبی Power+WPS+Reset هستش اما در مودم E5172 (همراه اول هم از این نوع مودم می فروخت) که کار فرمت انجام می دادم، دکمه WiFi هم وجود داشت. یعنی با نگهداشتن سه دکمه Wi-Fi+WPS+Reset و بعد از اون با روشن کردن مودم، مودم چند بار ریستارت می شد و در نهایت دیده می شد که LED های آنتن یکی یکی آرام آرام شروع به روشن شدن می کردند و وقتی پنجمین LED آنتن روشن می شد نشون می داد که مودم فرمت شده و وقتی وارد WebUI مودم می شدم، می دیدم که فریمور مودم بدون هیچگونه نرم افزار و فریموری، به فریمور ماقبل ترش دانگرید کرده. البته عملیات دانگرید به این روش روی مودم E5172 فقط برای آپدیت های دستی امکانپذیر بود و برای آپدیتهای آنلاین امکان پذیر نبود.

بد نيست كه يه ايميل بزنيد به ساپورت شركت هوآوي و نحوه فرمت كردن اين مدل رو بپرسيد.
    اگر راهي داشته بايد پشتيباني اونو اعلام كنه
    به نظرم بهتره يجوري بگيد كه مشكل پيش اومده برا مودم و الان چطور ميشه فرمتش كرد. و اينكه بايد مطمئن باشن كه شما تعمير كار هستيد.

16. 2 کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

اگه تیکهای زیر رو بردارم دیگه بطور اتوماتیک آپدیت نمیشه یا بازهم ممکنه آپدیت بشه ؟

18. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام .

اگه تیکهای زیر رو بردارم دیگه بطور اتوماتیک آپدیت نمیشه یا بازهم ممکنه آپدیت بشه ؟

گزارش شده در مودم های مبین نت با برداشتن تیک این گزینه باز هم مودم توسط مبین نت اپدیت شده و علت هم بسته نبود قابلیت اپدیت از راه دور فریمورها هست و به همین خاطر هست که دوستان از فریمور ویرایش شده ورژن سوم موجود در انجمن که جلوی اپدیت بسته شده است استفاده میکنند

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •