تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 373 از 400 اولاول ... 273323363369370371372373374375376377383 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,721 به 3,730 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

100 درصد کیفیت وینکس از خود ایرانسل پایین خواهد بود خود ایرانسل رو شبکه tdd مشکل داره و نمیتونه پاسخگو باشه حالا وینکس هم اومده رو این شبکه بی کیفیت . به نظر من همون ایرانسل از همه بهتره بخری انلاک کنی و با توجه به کیفیت و تست اینترنت چند تا اپراتور بهترین رو انتخاب و رو این مودم استفاده کنی کلا من تهران مبین نت و ایرانسل رو چند منطقه تست زدم واقعا بیخود بود و ارزش پول خرج کردن نداشت وینکس هم رو همون شبکه ایرانسل پس بیخود هست . مشکل tdd فرکانس افتضاحی هست که دارن استفاده میکنن و با گذشت چند سال نتونستن پوشش خودشون رو بیشتر کنن و یا مشکلات پهنای باند و سرعت و انتن دهی رو لااقل در مناطقی که از قبل دکل دارن برطرف کنن . مثلا اسمش اینترنت ثابت هست شما مانند adsl طرح با سرعت تضمین شده میخری و باید پشتیبانی هم داشته باشی ولی در عمل اینطوری نیست .
    با سلام حق با شماست. اما بنده سیم کارت 360 مبین نت رو بر روی گوشیم استفاده می کنم و به نسبت هزینه اپراتور های همراه (همراه اول ایرانسل و شاتل موبایل و...) مبین نت بسیار ارزان تر هست (بیشتر در طرح های بلند مدت) فقط در حرکت کیفیتش از اپراتور های همراه پایینتر هست اون هم با توجه به ماهیت سیم کارت اینترنت ثابت طبیعی هست.مودم b612 مبین نت رو هم با فریمور 196 در دیوار بدون سیم کارت با چک 110 هزار تومانی 400 هزار تومان فروختم.

2. 4 کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک مودم tf160 ایرانسل خریدم سیم کارت که انداختم اسمس اومد که در سامانه همتا ثبت نشده مودم و تا 30 روز دیگه قطع میشه . آیا نیازی به رجیستر کردن هست؟
    Last edited by rohamt; 29-03-2020 at 14:36.

4. 4 کاربر از rohamt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک مودم tf160 ایرانسل خریدم سیم کارت که انداختم اسمس اومد که در سامانه همتا ثبت نشده مودم و تا 30 روز دیگه قطع میشه . آیا نیازی به رجیستر کردن هست؟
    خیر نیازبه کار خاصی نیست . بعد از سی روز اتوماتیک رجیستر میشه
    Last edited by 4saeed; 29-03-2020 at 22:18.

6. 4 کاربر از 4saeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان تمام مودم ها i60 رو میشه انلاک کرد ؟

8. 2 کاربر از misagh1372 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان تمام مودم ها i60 رو میشه انلاک کرد ؟
    درود تقریبا بله
    به استثنای مودم های شرکت مبین نت که هیچچچچچ راهی ندارن
    وگرنه ایرانسلی ها بی هیچ مشکلی آنلاک میشن

10. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان لینکی از جدید ترین روش (ترجیحا ساده ترین روش) مربوط به ۱۹۸ ایرانسل دارید؟
    Last edited by ShadowDragon; 31-03-2020 at 16:45.

12. 3 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان لینکی تز جدید ترین روش (ترجیحا ساده ترین روش) مربوط به ۱۹۸ ایرانسل دارید؟
    درود اگر منظورتون آنلاک هست که کلا راهی جز بازکردن مودم و ریختن فریمور مود شده نیست
    چون دقیق نفهمیدم چی تایپ کردین
    اینم آموزشش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال omidtb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تجمیع فرکانس فقط برای fdd هستش .
    سلام ایا روی مودم b612 مبین نت هم امکان تجمیع فرکانس هست ؟

16. 2 کاربر از omidtb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام ایا روی مودم b612 مبین نت هم امکان تجمیع فرکانس هست ؟
    مودم b612 تجمیع فرکانس برای شبکه fdd ندارد و فقط برای شبکه tdd دارد اونم باید تست کنید و ببنید ایا مبین نت هم قابلیت ca را در شبکه tdd خودش فعال کرده و علامت + ظاهر میکند یا خیر هر چند مبین نت همه کارهاش برعکس هست الان سیم کارت 360 مبین نت دارم که رو همراه اول رومینگ میکنه و این سیم کارت رو انداختم رو مودم fd-m60 که برای شبکه fdd تجمیع دارد و علامت + هم ظاهر میشه و کیفیت سیگنال هم عالی ولی متاسفانه طبق اساسنامه و توضیحات خود مبین نت سرعت فقط 2 تا 40 مگابیت هست و نه بیشتر و عملا تجمیع در سیم کارتهای مبین نت بلا استفاده هست و محدودیت سرعت تعریف کرده برا شبکه خودش .

18. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

مودم b612 تجمیع فرکانس برای شبکه fdd ندارد و فقط برای شبکه tdd دارد اونم باید تست کنید و ببنید ایا مبین نت هم قابلیت ca را در شبکه tdd خودش فعال کرده و علامت + ظاهر میکند یا خیر هر چند مبین نت همه کارهاش برعکس هست الان سیم کارت 360 مبین نت دارم که رو همراه اول رومینگ میکنه و این سیم کارت رو انداختم رو مودم fd-m60 که برای شبکه fdd تجمیع دارد و علامت + هم ظاهر میشه و کیفیت سیگنال هم عالی ولی متاسفانه طبق اساسنامه و توضیحات خود مبین نت سرعت فقط 2 تا 40 مگابیت هست و نه بیشتر و عملا تجمیع در سیم کارتهای مبین نت بلا استفاده هست و محدودیت سرعت تعریف کرده برا شبکه خودش .
    با سلام حق با شماست گزینه های ca و mimo4 در مودم های مبین وجود دارد اما عملا به خاطر قفل شدن سرعت بر روی 40 مگا بیت تجمیع فرکانس بلا استفاده است.اما ثبات شبکه مبین نت در fdd و به خصوص در tdd بهتر از ایرانسل هست.بنده هم سیم 360 مبین نت رو در موبایلم استفاده می کنم و راضی هستم.

- - - Updated - - -

با سلام حق با شماست گزینه های ca و mimo4 در مودم های مبین وجود دارد اما عملا به خاطر قفل شدن سرعت بر روی 40 مگا بیت تجمیع فرکانس بلا استفاده است.اما ثبات شبکه مبین نت در fdd و به خصوص در tdd بهتر از ایرانسل هست.بنده هم سیم 360 مبین نت رو در موبایلم استفاده می کنم و راضی هستم.

20. 4 کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •