تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 394 از 400 اولاول ... 294344384390391392393394395396397398 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,931 به 3,940 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

نه دوست عزیز نیاز نیست برای مودم ، ولی اگه سیم کارت داره همراهش باید انتقال بده بهت سیم کارتو مودم نه نیاز نیست
    البته من اگه جای شما بودم از مودم تی پی لینک استفاده می کردم که لاک هم نشده این مودم ایرانسل دیگه با این قیمت نجومی نمی صرفه خریدش اشتباه

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام یک عدد مودم M60 یا E5785 آنلاک شده توسط استاد صابر عزیز، مایل به معاوضه با مودم I60 هستم، آنلاک شده یا نشده
    مودم 9ماه کارکرده، چون آنلاک شده و قابلیت کارکرد بدون باتری داشته باتریش کاملا سالم و تقریبا کار نکرده هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر،میخواستم ببینم کسی هست تو تهران که من مودمو بفرستم واسش انلاک کنه ؟؟ tfi60 ایرانسلم هست مودمم،هزینشم بالطبع هر چی باشه پرداخت میکنم

داره خودمونی میشه babi_rich's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر،میخواستم ببینم کسی هست تو تهران که من مودمو بفرستم واسش انلاک کنه ؟؟ tfi60 ایرانسلم هست مودمم،هزینشم بالطبع هر چی باشه پرداخت میکنم
    من غرب هستم اگه نزدیکی پیام بزار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

من غرب هستم اگه نزدیکی پیام بزار
    اره منم غربم خصوصی بت پیام میدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم ازتون مشورت بگیرم برای خرید مودم
    من قصد دارم یه مودم سیم کارت خور بخرم فقط نمیدونم چی بخرم که همه سیم کارتها مخصوصا سیم کارت ثابت و همراه ایرانسل و همراه اول بهش بخوره هر کی یه چیزی میگه خواستم i60 ایرانسل بگیرم بهم گفتن اگه انلاکش کنی کیفیت سیگنال گیری و وای فای مودم افت میکنه خواستم برم هواوی b612 بگیرم هر کی یه چیزی راجع بهش گفت یکی گفت انلاک ایرانسه یکی گفت انتن دهیش خوب نیست از طرفی قیمتشم بهم گفتن 4500000 تومان با خودم فکر کردم خوب برم دو تا مودم بخرم یه مودم تی پی لینک بگیرم با یه 2101 پلاس ایرانسل اینجوری ارزونتر میشه که
    خلاصه خیلی سردر گم شدم خواستم اینجا یه نفر راهنماییم کنه که چی بگیرم میخوام یه مودم بگیرم که هم از اینترنت ثابت یا همون td-lte ایرانسل بتونم استفاده کنم هم از اینترنت سیم کارتهای معمولی یا fd همراه اول و ایرانسل
    به نظر شما چکار کنم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست من i60 و b612 هردو یه مدل هستند بر خلاف حرفی که به شما زدن اگه انلاک بشه مال ایرانسل البته با فریم ور خوب نه تنها بهتر میشه بلکه ساپورت سیم کارتهای اف دی هم شاملش میشه شما بگرد تو دیوار یه i60 لاک پیدا کن باسیم ثابتش بخر حتما بنام بزن که دچار مشکل نشی اگه 1800 گیر بیاری عالیه یه تبدیل هم بخری با پاور بانک هم میتونی استفاده کنی اگه میخوایی تکمیل باشی هم سیم 360 مبین نت تو دیوار پیدا کن بخر لذتشو ببر...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تونسته مشکل درایور با خطای Unknown USB Device (device descriptor request failed) رو حل کنه؟
    تمام دایورها رو رو نصب کردم. روی دو سیستم مختلف یکی Win 10 64Bit و یکی دیگه با تمام سیستم عامل های win 7 32 & 64 bit و XP و 10 64Bit تست کردم.
    در تمام حالت ها خطای ناشناخته بودن داد.
    کسی همچین مشکلی داشته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تونسته مشکل درایور با خطای Unknown USB Device (device descriptor request failed) رو حل کنه؟
    تمام دایورها رو رو نصب کردم. روی دو سیستم مختلف یکی Win 10 64Bit و یکی دیگه با تمام سیستم عامل های win 7 32 & 64 bit و XP و 10 64Bit تست کردم.
    در تمام حالت ها خطای ناشناخته بودن داد.
    کسی همچین مشکلی داشته؟
    من تو این لینک کامل توضیح دادم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز میشه راهنماییم بکنی که چه فریم وری بریزم روش و اینکه یه لینک بهم بدی برای اموزش انلاک کردن و دانلود نرم افزارهاي لازم برای انلاک کردن مودم i60
    یه جا مودم نو i60 و بهم قیمت داده 2190 و مثل اینکه میگن مودم های جدید ایرانسل دیگه قابلیت انلاک شدن ندارن ایا این حرف درسته اگه درسته من از کجا بفهمم مودمی که میخوام بخرم قابلیت انلاک شدن و داره یا نه ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •